999 rezultate për

paraburgim

Abuzon me të miturën në dijeni të gruas, çifti shqiptar përfundon në burg Një ngjarje e rëndë rapotohet se ka ndodhur në Drenas të Kosovës. Një vajzë e mitur është abuzuar seksualisht nga një
30 ditë paraburgim për të arrestuarit e djeshëm në Kumanovë Nga 30 ditë paraburgim u është caktuar personave që dje u arrestuan në Kumanovë. Sipas kreut të Agjencisë ndërkombët
Në paraburgim për më shumë se 5 muaj, lirohet Ronaldinho Ish më i miri i botës në futboll, Ronaldinho, dhe vëllai i tij, Roberto de Assis, janë lënë të lirë nga drejtësia e Para
COVID-19 hyn në paraburgimin e Bradadeshit, infektohet shefi i policisë Koronavirusi “hyn” edhe në paraburgimin e Bradasheshit në Elbasan. Konfirmohet pozitiv me Covid-19 shefi i policisë s
Vret veten në paraburgim i shoqëruari për dhunë në familje Një 52 vjeçar është gjetur i vetëvarur në ambientet e dhomave të shoqërimit në DVP e Durrësit. Ngjarja e rëndë ka ndo
Përdhunoi 11-vjeçaren por bëri vetëm 12 ditë burg, i riu del dhe abuzon një tjetër vajzë Krimet e përdhunimit janë ndër krimet më të pagjykuara dhe të padënuara në botë. Një burrë që përdhunoi një vajzë 11-
Shkoi ti çonte ushqim familjarit në burg, çfarë kishte fshehur në të Duket se cudirat në burgjet shqiptare nuk kanë fund. Këtë herë një person është arrstuar pasi ka tentuar të fusë një
I paraburgosuri vari veten te 313-a, nisin hetimet ndaj stafit Gjykata e Tiranës ka kërkuar hetim të stafit të paraburgimit te 313-a, pas vetëvrasjes që kreu disa muaj më parë shtetas
Ndërron jetë 23-vjeçari në burgun e Shutkës Ka ndërruar jetë një 23 vjeçar nga Gostivari që po vuante masën e paraburgimit në burgun hetues të Shutkës në Shkup. Bur
As paratë nuk e nxjerrin nga burgu Ronaldinhon Detaje të reja janë shfaqur në lidhje me situatën e ish-yllit të Barcelonës, Ronaldinho dhe vëllait të tij Roberto Assis
E FUNDIT/ Vetëvaret në burg 43 vjeçari Një i burgosur i ka dhënë fund jetës në burgun 313 në Tiranë. I burgosuri është identifikuar si Bilal Hasani, 43 vjeç
Abuzoi seksualisht me mbesën 18-vjeçare, flet avokati i 55-vjeçarit: Kreu marrëdhënie por me dëshirën e saj (VIDEO) Vëllai i vajzës kërkon që dikush ta marr motrën e tij në mbikëqyrje, të dyshuarit i caktohen 30 ditë paraburgim. Rrug
Dhunuan fëmijët, kërkohet paraburgim për dy edukatoret e kopshtit Prokuroria Themelore e Prishtinës ka bërë kërkesë për rishqyrtimin e masës së paraburgimit për dy edukatoret e kopshtit
Boki 13 mbetet në qeli, Gjykata e Apelit i hedh poshtë kërkesën e tij Bojan Jovanovski, i njohur si Boki 13, mbetet në paraburgim. Ankesa e tij për të lënë Shutkën është refuzuar nga Gjykatë
Një polic humbi jetën e tre u plagosën, kërkohet paraburgim për të dyshuarin e sulmit në Zhur Prokuroria Themelore në Prizren, ka bërë të ditur se gjatë ditës së sotme në Gjykatën Themelore të parashtrohet kërkesa
DOKUMENTET/ Padi ndaj Joveskit, lejoi Katica Janevën të veprojë edhe nga paraburgimi (FOTO LAJM) Padi penale kundër prokurorit publik Lubomir Joveski është ngritur sot për refuzimin e tij për të larguar ish-prokuroren
Sherr i madh mes të dënuarve shqiptarë e pakistanezë në burgjet greke, 13 të lënduar Një sherr i madh u raportua të ketë ndodhur mes të burgosurve shqiptarë dhe pakistanezë në Greqi. Pas përhapjes me s
Digjet në mes të qytetit makina e shefit të policisë së paraburgimit Është përfshirë nga flakët në mes të qytetit të Elbasanit dhe është shkrumbuar mbrëmjen e sotme makina e shefit të polic
Zbulohen kush janë tre shqiptarët që ekzekutuan indianin në Angli Florian Marku doli dje para gjykatës në Britani, ku u përball me akuzën për vrasjen e indianit Hemwand Ali Hussain. M
E dashur dhe korriere: Si u kuptua nga prokuroria roli i Jorida Muratit në grupin "Bajri" Vetëm dty ditë më parë shtetësja Jorida Murati, 32- vjeç u arrestua nga Policia, e dyshuar si pjesë e grupit “Bajri”.