999 rezultate për

papulas

Papulas hesht para ftesës së Ivanov Nuk ka një përgjigje nga zyrtarët e lartë grek për ftesën e pjesëmarrjes në Samitin e shefave të shteteve dhe të qeveriv
Emri, Papulas letër miqësore Ivanovit Në letrën e presidentit të Greqisë Karolos Papulas drejtuar presidentit të Maqedonisë, Gjorge Ivanov, thuhet se Greqia m
Dyert e NATO dhe BE-së të mbyllura për Shkupin Presidenti grek, Karolos Papulas deklaroi se për Maqedoninë do të mbetet e mbyllur dera për në NATO dhe Bashkim Evropian
Ivanov e fton Papulasin ta vizitoj Maqedonine Presidenti i vendit, Gjorge Ivanov të mërkurën e ftoi presidentin grek Karolos Papulas ta vizitojë R
Papulas: Maqedonia te kontribuoje per zgjidhjen e kontestit te emrit Presidenti grek Karolos Papulas u bëri thirrje liderëve maqedonas të “heqin dorë nga tezat ire