999 rezultate për

papers

Banorët e Shkupit kundër ndërtimit të trafikndarëses (FOTO) Një grup qytetarësh sot kanë dalë në protestë në bulevardin “Krste Misirkov” në Bit Pazar me qëllim që të shprehin kundë
Ky është zëri më i keq në X Factor! (VIDEO) Mijëra të apasionuar të muzikës provojnë zërin e tyre në edicionet e X Factor në të gjithë botën. Por, kandidatja e cila
Selfie në vendin dhe kohën e gabuar (FOTO-LAJM) Të gjithëve ka na ndodhur që të bëjmë foto në kohë të papërshtatshme, në kohën dhe vendin e gabuar. Ja disa nga selfie-t
Reperja Lil' Kim bëhet nënë, lind vajzë (FOTO LAJM) Sot, Lil'Kim është bërë nënë, teksa ka sjellë në jetë një vajzë. Reperja ka sjellë të jetë fëmijën e saj të parë, va
Elections in Kosovo, low participation and lack of ballot papers Democracy in Action, DIA has announced that up to 12.00 o'clock, about 14% of citizens of Kosovo who were entitled to vo
Tahiri nxjerr udhëzim të ri për ndryshimin e emrit. Ndalohen emrat e papërshtatshëm Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka firmosur dhe rregullat e reja lidhur me përcaktueshmërinë e emrave apo mbiemrave t
Veshje e papërshtatshme për Anglinë (FOTO) Maria Fowler ka harruar se si është moti në Britani dhe ka dalë me rroba që mund ti veshësh në tropik. Pasi ka dalë
Rrëfimi i Islamit: Si e përzura Ramën nga zyra për veshje të papërshtatshme dhe hakmarrja e tij Nxjerrja nga zyra për shkak të veshjes së papërshtatshme duket se ka qenë dhe pikënisja e konfliktit midis Kastriot Isla
Krijohet materiali i papërshkueshëm nga uji Një grup i studiuesish në SHBA janë duke punuar në krijimin e materialeve të papërshkueshme nga uji. Një nga materialet
Rihannën e përzënë nga xhamia në Abu Dhabi (FOTO LAJM) Rihannës iu kërkua që të largohej nga ambientet përreth xhamisë më të madhe të Abu Dhabit, pas disa pozave të papërshtat
Kasa rezistente ndaj ujit për iPhone 5 (FOTO-LAJM) Shumica e njerëzëzve nuk e konceptojnë me jetën pa telefonin sa disa prej tyre e marrin atë kudo që shkojnë. Sipas një s
Rrëfehet Vettel: Emocion i papërshkrueshëm Piloti gjerman, Sebastian Vettel, 15 ditë pasi fitoi titullin e tij të tretë radhazi në Formula 1, ka marrë në Stamboll
SHBA, hetime për Paola Broaduell Pas dorehëqjes se kreut të CIA-s David Petraus është vënë nën hetim Paula Broadëell, autore e biografisë së drejtorit të
Braçe: Ministrat e rinj, profesionalisht të papërshtatshëm Deputeti socialist Erjon Braçe është treguar i ashpër në qëndrim lidhur me ndryshimet që LSI ka ndërmarrë në kabinetin q
E fejuara: Edhe i vdekur, qeshte Dyndja e miqve dhe të afërmve të të ndjerit Piermario Morosini në morgun e spitalit "Santo Spirito" ka filluar që në orë
Durrës, shtohen kontrollet për higjenën në tregje Inspektoriati ushqimor në qytetin e Durrësit ka shtuar kontrollet për produktet e mishit dhe peshkut të cilat në disa zo
Shkarkohet nga puna “për përdorim të papërshtatshëm të medieve sociale” Rrjetet sociale nga një herë japin efektin e kundërt për të cilën ekzistojnë. Pasi kemi dëgjuar shpesh për “viktima” të
Trashani: Deklarata e Ramës për gjyqësorin, e papërshtatshme Deputetja e Partisë Demokratike, Arenca Trashani gjatë një deklaratë për shtyp është shprehur se përdorimi i gjuhës së a
The elimination of 8 May local election ballot papers started The Central Electoral Commission (CEC) started on Wednesday before noon the elimination of 8 May local election ballot p
CEC continuous the burning of ballot papers Central Election Commission is continuing the burning of ballot papers of 28 June. Two army trucks carried the ballots