999 rezultate për

papers

Kujdes! Ky është pozicioni më i papërshtatshëm për të fjetur gjumë Të flesh nga ana e stomakut është një nga pozicionet më të rehatshme të gjumit, por ekspertët nuk e këshillojnë aspak.
Qeveria daneze do blejë të dhënat e "Panama Papers" Ministri danez Karsten Lauritzen, ka njoftuar së fundmi se qeveria daneze do të blejë të dhënat "Panama Papers". Vend
Irani mbyll mbi 800 dyqane me veshje "të papërshtatshme" Policia Iraniane ka mbyllur mbi 800 dyqane veshjesh që sipas tyre ishin të pazakonshme, të papërshtatshme dhe të stilit
Dua Lipa performon me babain në skenë, momenti më emocionues(VIDEO) Dua Lipa ka performuar mbrëmë në Prishtinë duke dhënë një spektakël madhështor. Ajo ka performuar të gjitha këngët e
50 Cent përfundon në polici Fjalët e papërshtatshme në publik e kanë ndëshkuar 50 Cent, i cili ka përfunduar në polici. Sipas TMZ, 50 Cent është arr
Aktorja e "The Harry Potter" pjesë e Panama Papers Sa i takon skandalit të "Panama Papers", aktorja e mirënjohur Emma Watson është njëra nga emrat. Aktorja e "The Harry Po
PANAMA PAPERS / Ja kompanitë shqiptare të përfshira në fshehjen e llogarive Rrjeti britanik BBC ka shpërndarë sot linkun ku mund të gjenden kompanitë që kanë fshehur pasuritë e tyre në “det të hap
Nis zbulimi i të dhënave të "Panama Papers" për Shqipërinë Rrjeti britanik BBC ka shpërndarë sot linkun ku mund të gjenden kompanitë që kanë fshehur pasuritë e tyre në “det të hap
Aleksandar Panovski emri i parë i përfshirë në skandalin "Panama Papers" Aleksandar Panovski është emri i cili tashmë ka në dispozicion informacione në lidhje me aferën “Panama Papers”, të publ
Meidani: Pse kjo heshtje për “Panama Papers”?! Ish Presidenti Rexhep Meidani është ndalur tek një çështje mjaft e debatuar, ajo e “Panama Papers”. Ai shkruan sot ne ga
Kur do të hapen dokumentet e 'Panama Papers'?! Me miliona dokumente të “Panama Papers”, që nxorrën në dritë skandalin e evazionit fiskal në shkallë globale së shpejti
Berlusconi dhe Galliani të përfshirë në skandalin "Panama Papers" Skandali i "Panama Papers" së fundmi ka zbuluar edhe disa emra të tjerë të njohur të sportit. Sigurisht se kur bëhet fja
“Panama Papers”, Cameron publikon informacione për kthimin tatimor Kryeministri i Britanisë, David Cameron, ka paguar pothuajse 76,000 sterlina tatim në të ardhurat prej më shumë se 200,0
Maqedonia dështon të mirret me "Panama Papers" Institucionet shtetërore në Maqedoni, të cilat i obligon ligji për të kontrolluar rrjedhën e parave, thonë se nuk dispon
Panama Papers / Reagon kompania GFI Kompania GFI Albania ka reaguar pasi emri i kësaj kompanie u përfshi në "Panama Papers". Kjo kompani shprehet se gjit
Efraim Diveroli part of the "Panama Papers" black list In the list of "Panama Papers" there is also the name of Efraim Diveroli investigated in Albania for international arms
El Chapo pjesë e skandalit të “Panama Papers” Sipas dokumenteve nga firma Mossack Fonseca të zbuluara nga gazetarët konstatohet se pjesë e skandalit është edhe lordi
"Panama Papers" mund të prekë edhe persona në Kosovë Të ashtuquajturat "Panama Papers", të cilat zbuluan se dhjetëra liderë botërorë kanë fshehur shuma të mëdha parash jasht
"Bosi” i Gërdecit në listën e “Panama Papers" Në listën e “Panama Papers” ka dalë edhe emri i Efraim Diverolit, person i hetuar në Shqipëri për trafik ndërkombëtar ar
Sali Berisha ka frikë nga "Panama Papers"?! Avokati Spartak Ngjela shprehet se biznesmeni Ismail Mulleti të cilit i ka dalë emri tek "Panama Papers" ka marrë koncen