999 rezultate për

papa

Si ndikon papastërtia në shtimin e peshës Studiuesit e Universitetit Duke University mblodhën mostrat e pluhurit nga 11 shtëpi në Karolinën e Veriut dhe identifik
Fle me nusen e zgjohet me vjehrrën, reagimi i këtij dhëndri është i paparë (VIDEO) Kjo video e publikuar në rrjetet sociale ka shkaktuar mjaft të qeshura dhe është bërë mjaft virale në rrjet. Protagon
Suprizon Rama në Gjermani: E quan Merkel "Papa" e Europës "Kur një shef qeverie i Ballkanit udhëton drejt Berlinit, të ndjehet si një pelegrin që do të takojë Papën..." Kështu
Sekreti i dorës së fshehur! Përse Papa dhe liderët e botës e bëjnë këtë gjest Vërtet rrjedha e historisë është drejtuar nga një grup i vogël njerëzish me interesa të përbashkëta? Pikturat dhe fotot
Zyrtari i akuzuar i ART-së flet për papagaj në gjykatë Në gjykimin e zyrtarëve të Autoritetit Rregullator të Telekomunikacionit (ART), Ekrem Hoxha e Lulzim Kurtaj, sot është d
Kejvinës i shpërthen gjoksi gjatë provave, reagimi i Ermalit është i paparë (VIDEO) Kejvina Kthella është një nga femrat më të zjarrta dhe rrjedhimisht më të përfolura të momentit. Kthella, velina e e
Kontesti i emrit, Papadimulis: Nuk duhet ta humbasim shansin Me Qeverinë e Zaevit u hap një dritare e mundësive për zgjidhje dhe nuk duhet ta humbasim shansin, thotë nënkryetari i P
Analisti parashikon trazira: Do të ketë një protestë masive dhe të paparashikueshme I ftuar në emisionin ‘Opinion” analisti Vangjeli tha se po projektohet një protestë para gjykatës e cila do të jetë e në
"Ferri nuk ekziston", Vatikani sqaron deklaratën e bujshme të Papa Françeskut Vatikani ka mohuar se Papa Françesku i ka thënë një gazetari të njohur italian se "nuk ka ferr". Citimi është bërë në
Foto që provojnë se Google ka një sens të paparë humori (FOTO LAJM) Google trajton rreth 70,000 kërkime në sekondë. Ndonjëherë rezultatet nuk përputhen mjaft me pyetjet tona të kërkimi
Momenti i ëmbël, papagalli i thotë të vegjëlve: "Ju dua foshnja" (VIDEO) Ky është momenti i ëmbël për nënën papagall që u shpreh dashurinë të vegjëlve të saj në mëgjes. Në një video që u bë
Rrugët e papastruara në Prishtinë shkaktojnë kaos nga aksidentet Komunën e Prishtinës e ka zënë në befasi bora që ra sot. Në orët e mbrëmjes trafiku në Prishtinë është përfshirë në kao
Reagimet e papara të njerëzve që udhëtojnë me makinë pa pilot (VIDEO) Në jo pak filma fantastiko-shkencorë shohim automjete që lëvizin pa asnjë person që t’i drejtojë ato, por sa njerëz real
Vettingu djeg gardianët, 130 nga ta rezultojnë të papastër Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka publikuar të dhënat e para nga reforma e nisur në burgje. Nga të dhënat e sigu
Nxënësit rrezikohen nga sëmundjet prej tualeteve të papastërta në shkollë Papastërtia në tualetet e shkollave në shumë raste është burim i baktereve dhe infeksioneve të ndryshme tek fëmijët. Si
Papandreu: Ishim shumë afër marrëveshjes për emrin Maqedonia e Epërme Nëse ekziston disponim nga qeveria e tanishme në Shkup, duhet ta shfrytëzojmë atë, tha ish-kryeministri i Greqisë, Jorgo
Nga Papa tek Stalini dhe Obama: Misteri i i dorës së fshehur Vërtet rrjedha e historisë është drejtuar nga një grup i vogël njerëzish me interesa të përbashkëta? Pikturat dhe fot
Komuna e Podujevës ende në gjumë, rrugët të papastruara Reshjet e shumta të borës që kanë vazhduar që nga dje, ka bërë që rrugët e qytetit të Podujevës, të jenë në gjendje jo t
Magjistralja Prishtinë-Mitrovicë, e papastruar nga bora Reshjet e borës në dy ditët e fundit kanë vështirësuar qarkullimin në komunikacion. Pavarësisht se nga Ministria e In
Fotot më të pabesueshme që qarkullojnë në internet (FOTO LAJM) Këto foto do t'ju ndihmojnë të harroni problemet e jetës së përditshme dhe do të hyni në botën e gjërave të papara deri