999 rezultate për

papa

Çift sportiv, Bora dhe Donaldi këtë herë në "kthetrat" e paparazzit (FOTO LAJM) Duke qenë aktor humori, Donaldi ka ditur se si ta bëjë publikun për vete, duke krijuar situata humori në emision, por ed
Vuçiç në Vatikan: Do t'i lutem Papa Françeskut të mos e pranojë Kosovën Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç po zhvillon një vizitë në Vatikan. Më herët Vuçiç u tha gazetarëve se po shkon
CV-ja skandaloze: Zbulohet deputeti që la nam me vetëdeklarimin (FOTO LAJM) CV-ja e një deputeti të ri të Kuvendit të Shqipërisë është bërë objekt gallatë në rrjetet sociale. Në pjesën e eksperien
E paparë, e dashura e Olsi Bylykut "ja merr në kthes" aktorit për rep (VIDEO) Ka gjetur tenxherja kapakun! Këtë thonë kur një çift shkon shumë mirë dhe kur partnerët janë kaq të ngjashëm saqë kan
Plazhi mahnitës me rërë të zezë, por jetën e ke në fije të perit (VIDEO) Plazhi i bukur Reynisfjara në Islandë është i njohur në të gjithë botën për rërën e zezë të krijuar nga derdhja e lavës
Këto shenja janë të papara në shtrat, por nuk përfundojnë kurrsesi të dashuruar Nuk ndodh gjithnjë të biesh në dashuri me njeriun me të cilin bën seks fantastik! Jo të gjithë miqtë me përfitime jan
Propozimi më i paparë, i "kërkoi dorën" për një muaj rresht pa e ditur e dashura (VIDEO) Ditët e sotme është duke u bërë shumë më e vështirë të vini me një ide origjinale për t’i propozuar të dashurës. Pa m
Listat e papastruara mun dtë ndikojnë rezultatin e zgjedhjeve Procesi i ri zgjedhor pritet që edhe këtë herë të karakterizohet me lista të papastruara. Një gjë e tillë sipas përfaqës
Nevina Shtylla në pushime me të dashurin, kapet mat nga paparacët (FOTO LAJM) Nevina Shtylla është përpjekur që jetën private ta mbajë gjithnjë larg syrit të medias mirëpo pak kohë më parë u zbulua
Papa Françesku mbeti i mbyllur në ashensor, e shpëtuan zjarrfikësit Papa Françesku thotë se ai kishte mbetur i mbyllur brenda për 25 minuta në një ashensor të Vatikanit dhe duhej të shpëto
"Basha fut kandidatin e vet dhe fiton bindeshëm", çfarë ndodh tani në Shkodër? Valdrin Pjetri lajmëroi dje dorëheqjen pasi demokratët publikuan dokumentet sipas të cilave ai kishte qenë i arrestuar d
"Vajzat kosovare janë të papara", Rita Ora mbështet publikisht Taynën dhe Dafinën (FOTO LAJM) Bashkëpunimi i Taynës dhe Dafina Zeqirit, “Bye bye”, është kthyer në hitin e momentit dhe po dëgjohet jo vetëm në Shqipë
Gazetarja me famë botërore del "bllof", kapet "mat" me boksierin në jaht (FOTO LAJM) Gazetraja italiane Dileta Leota, ditë më parë ishte shprehur së ishte beqare, pasi i dha fund lidhjes së saj të gjatë me
Na mashtroi të gjithëve, moderatorja kapet mat në Ibiza me boksierin 28-vjeçar (FOTO LAJM) “Jam beqare”, u shpreh Dileta Leota para disa ditësh, pasi i dha fund lidhjes së saj të gjatë me Mateo Mami. Një blof
Lavatriçja është burim papastërtish dhe myku , ja si ta pastroni para se ta pësoni Lavatriçja është një prej pajisjeve elektroshtëpiake që përdorim më shumë, por për të cilën kujdesemi më pak, sidomos ku
Kadri Veseli mban konferencë të paparalajmëruar në zyret e PDK-së Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, do të mbajë konferencë për media duke filluar nga ora 11:00.Konferenca e Veselit do të
E çuditshme, pëllumbi hyn në fushë dhe dëmton lojtarin e Argjentinës (VIDEO) Një ngjarje e pazakonshme ka ndodhur në ndeshjen mes Argjentinës dhe Venezulës në kuadër të Kupës së Amerikës. Në një
Shehi: Palmer nuk është Papa, pas datës 30 do numërojë hajdutët e Ramës në pushtet (VIDEO) Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka komentuar deklaratat e zyrtarit të DASH, Palmer, i cili ka kërkuar nga opozita që të d
Kardinali shiptar viziton burgun e Italisë: Hotel me 5 yje në krahasim me atë të Shqipërisë komuniste Kardinali shqiptar 91-vjeçar, At Ernest Simoni, është zgjedhur nga Papa Françesku për të dorëzuar në burgun e ishullit G
Djegia e KZAZ-ve, reagon Rama: Asgjë e paparashikuar Ndërkohë që në vend situata është mjaft e tensionuar, kryeministri Edi Rama ka reaguar përmes një postimi në tëeeter tek