999 rezultate për

papa

Mesazhi prekës i Papa Françeskut: Zoti e bekoftë vendin që po vuan kaq shumë Lidhur me situaën e vështirë q po kalon Shqipëria, ka reaguar dhe Papa Françesku. Përmes një ppostimi, ai shpreh mbës
Lista e plotë e të gjithë pallatëve që janë të papabanushëm në Durrës Tërmeti 6.3 ballë me epiqendër në Durrës ka shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale. Përveç pallateve, hoteleve dhe s
Paparaci kap "mat" Rezarta Shkurtën duke spiunuar bashkëshortin, reagon Ermal Hoxha (FOTO LAJM) Këngëtarja Rezarta Shkurta është kapur "mat". Bashkëshorti i saj Ermal Hoxha ka postuar një foto tyren nga ku Rezarta i
"Papam, pipim", kryebashkiaku i Kamzës bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Ditën e sotme në rrjet, ka bërë xhiron një video e kryebashkiakut të ri të Kamzës, Rakip Suli. Ky i fundit ka tentuar
Atentatori i Çapjave, jepet vendimi për Shkëlzen Hasanpapajn Gjykata e Elbasanit ka vendosur të dënojë me 10 vite burg Shkëlzen Hasanpapajn, pasi tentoi që të eliminojë Bledar Muçën
Mace mbi kokë e kova me ujë, çudirat më të papara në urban (FOTO LAJM) Shpesh ndodh që në transportin publik të shohim çudira. Duke filluar që nga kafshët Kur përdor transportin publik, nd
Kjo grua zbuloi se vuante nga kanceri i gjirit në mënyrën më të paparashikueshme (FOTO LAJM) Një kamera termale në një muze në Edinburg, Skoci, i shpëtoi jetën një gruaje 41-vjeçare pasi zbuloi një tumor në gjirin
Zbulohen mesazhet, Marsida-Dritanit: Je i paparë! Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak ditë më parë në Kavajë. Marsida Qatja dhe Dritan Haxholli, 41-vjeçari që mbeti
U shtri përtokë për t’i fotografuar pjesën intime, Kim kujton përballjen me paparacët (FOTO LAJM) Shumica e të famshëmve nuk mund të shkojnë askund pa u fotografuar! Të etur për të marrë foto ekskluzive, shumë papar
Firojnë biletat e Inter-Juventus: Dyndje e paparë tifozësh Të dielën në mbrëmje, Interi dhe Juventusi do të zhvillojnë betejën e parë të këtij sezoni mes tyre, në “San Siro”. K
Ylli i rrjeteve sociale, Wanda Nara fotografohet nga paparazzi dhe nuk njihet (FOTO LAJM) Wanda Nara bashkëshortja e futbollistit të njohur Maurio Icardi së fundmi është fotografuar nga paparaci në rrrugët e P
Atentatori i Çapjave, Shkëlzen Hasanpapaj kapet me celular në qeli Eshte gjetur një aparat celular në qelinë e paraburgimit të Shkëlzen Hasanpapajt. Hasanpapaj ndodhet në paraburgimin
Zgjedhjet e 6 tetorit, më të paparashikueshmet Edhe pse kanë mbetur më pak se 15 ditë nga zgjedhjet e reja, rezultati i tyre po pritet të jetë i befasishëm e madje for
Atentat Çapjave, kërkohen 22 vite burg për Hasanpapajn Prokuroria e Elbasanit ka kërkuar sot dënimin me 22 vite burg për Shkëlzen Hasanpapaj, njeriun që dyshohet nga grupi i h
Çift sportiv, Bora dhe Donaldi këtë herë në "kthetrat" e paparazzit (FOTO LAJM) Duke qenë aktor humori, Donaldi ka ditur se si ta bëjë publikun për vete, duke krijuar situata humori në emision, por ed
Vuçiç në Vatikan: Do t'i lutem Papa Françeskut të mos e pranojë Kosovën Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç po zhvillon një vizitë në Vatikan. Më herët Vuçiç u tha gazetarëve se po shkon
CV-ja skandaloze: Zbulohet deputeti që la nam me vetëdeklarimin (FOTO LAJM) CV-ja e një deputeti të ri të Kuvendit të Shqipërisë është bërë objekt gallatë në rrjetet sociale. Në pjesën e eksperien
E paparë, e dashura e Olsi Bylykut "ja merr në kthes" aktorit për rep (VIDEO) Ka gjetur tenxherja kapakun! Këtë thonë kur një çift shkon shumë mirë dhe kur partnerët janë kaq të ngjashëm saqë kan
Plazhi mahnitës me rërë të zezë, por jetën e ke në fije të perit (VIDEO) Plazhi i bukur Reynisfjara në Islandë është i njohur në të gjithë botën për rërën e zezë të krijuar nga derdhja e lavës
Këto shenja janë të papara në shtrat, por nuk përfundojnë kurrsesi të dashuruar Nuk ndodh gjithnjë të biesh në dashuri me njeriun me të cilin bën seks fantastik! Jo të gjithë miqtë me përfitime jan