999 rezultate për

papa

Me foton intime, urimi i Patris për Tunën ishte i paparë (FOTO LAJM) Ditën e sotme, këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu feston 35-vjetorin e lindjes. Mes shumë urimesh nga miq e fansa, vë
Ky është papagalli më i veçantë në botë (FOTO LAJM) Papagalli është shumë i rrallë dhe është i vetmi papagall alpine në botë. Zogj ishte shpallur si Zogu i vitit më 2017
Dita më e lumtur, por këto foto dëshmojnë momentet më të tmershme në dasma (FOTO LAJM) Ndodh ndonjëherë që dita më e lumtur e jetës të përfundojë si mos më keq. Të tilla janë edhe rastet e këtyre dasmave.
E kuruar me detaje, Grida Duma nuk mund t'i shpëtonte paparacit (FOTO LAJM) Tani që nuk është më pjesë e Parlamentit, zonjën Duma mund ta gjejmë ose në selinë e Partisë Demokratike, ku aty është n
Papagalli i kaltër është zyrtarisht i zhdukur Në filmin Rio, Blu është papagalli i kaltër që mendon se është i fundit i species së tij. Shtatë vite më parë, papaga
Finesë dhe elegancë, Mirela Kumbaro "kapet mat" nga paparaci (FOTO LAJM) Dy deputetët e Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Mirela Kumbaro dhe Fidel Ylli, janë fotografuar nga paparazzi,
Papa Françesku dhuron 1 milion euro për Romën në përballje me krizën e COVID 19 Papa Françesku ka ofruar 1 milion euro për një fond të ri bamirësie, që synon të ndihmojë qytetarët e Romës në gjendje t
Përfshihet nga flakët papafingoja e një vile në Tiranë Një banesë është përfshirë nga flakët pak më parë në Tiranë, në rrugën "Skënder Luarasi". Sipas policisë, zjarri ka r
Njihuni me papagallin Dracula, specie në zhdukje me një pamje të veçantë (VIDEO) Nga rreth 10 mijë specie të njohura zogjsh, ka rreth 350 lloje papagallësh të gjallë në të gjithë botën. Disa specie
I njohur për vajzat e kaçurrelat, kryetarja i tërheq vëmendjen deputetit "donzhuan" Kostaq Papa është deputet i opozitës së re, i cili u fut në Kuvend pas djegies së mandateve nga deputetët. Ai u bë i
''Ethet e papagallit'', një tjetër virus po kërcënon botën Mjekët kanë ngritur alarmin pasi tre persona u testuan pozitivë ndaj një infeksioni bakerial potencialisht vdekjeprurës
Me flokë të shkatërruar dhe pa make up, Bebe Rexha fotografohet nga paparacët (FOTO LAJM) Artistja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha doli nga shtëpia e saj të enjten për të bërë një vizitë të distancuar-shoqëro
Tha se qeraste femrat me Whisky, Kostaq Papa: Jam deputeti më i varfër në atë Kuvend Deputeti Kostaq Papa ka qenë në një lidhje skype në Fax news, ku është shprehur se është deputeti më i varfër në Kuvend,
Rrëfehet Rudina Dembacaj për jetën me Mark Frrokun: Plasi një sherr i paparë! Në një lidhje në Skype për programin “Rudina”, në Tv Klan këtë pasdite ishte moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina D
Papa largohet nga Vatikani pas 1 muaj: Mund të goditemi nga një virus edhe më i keq Papa Françesku bëri thirrje këtë të Dielë për një vizion gjithëpërfshirës të botës pas krizës Covid-19 dhe u largua nga
E Diela e Palmave, Papa Francesko: Kurajë, shihni heronjtë e vërtetë Në fjalën e tij për të shënuar hapjen e javës së Shenjtë, dhe para një bazilie të boshatisur në Shën Pjetër, Papa u bëri
Si kurrë më parë! Lutja e Papa Franceskut para sheshit bosh: Zgjohu o Zot! (FOTO LAJM) Në sheshin Shën Pietro bosh, Papa Francesku mbajti i vetëm një lutje të jashtëzakonshme për këtë moment të vështirë që p
Kurti: LDK shkeli marrëveshjen e para, Veliu deshi të bëhet më katolik se papa Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka mbajtur një konferencë të jashtëzakonshme për media, në mbremjen e së mërkurës,
Si të lajmë duart, video e Mariah Carey me binjakët është e paparë (VIDEO) Këngëtarja Mariah Carey njihet për vokalin e mrekullueshëm që ka. Kjo ka bërë që ajo të jetë një ndër këngëtaret më të d
Deputeti i opozitës reagon për videon: Çakejtë dhe ujqërit u bënë bashkë kundër… Deputeti i opozitës së re, Kostaq Papa pak ditë më parë u bë viral pasi deklaroi në Kuvend se në rininë e tij, "femrat"