999 rezultate për

papa

​Papa Françesku shfaqet për herë të parë me maskë në publik Papa Françesku mbajti sot maskë për herë të parë, ndërsa shërbente meshën për paqe në botë me udhëheqësit e tjerë fetarë
McGregor publikon pamje të papara deri më sot nga lufta e tij me Khabib (VIDEO) Conor McGregor ka publikuar pamje të papara të luftës së tij legjendare kundër Khabib Nurmagomedov. Siç dihet, Khabib
Infektohen me koronavirus katër rojet e Papa Françeskut 4 roje të Papa Franceskut në Vatikan kanë rezultuar pozitiv me Covid 19, njofton selia e shenjtë. Të gjithë ata janë ven
Kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën Can Yaman? (FOTO LAJM) Can Yaman tashmë është kthyer jo vetëm në një nga aktorët më të suksesshëm, por edhe shumë të komentuar në showbizin tur
Pamje komike: Papagalli futet në fushë dhe ndërpret ndeshjen (FOTO LAJM) Një skenë komimë ka ndodhur gjatë ndeshjës së Ligës së dytë kroatë mes BSK Bijelos Bordos dhe HNK Cibalia. Një papaga
Kthyen papafingon në fermë kanabisi në Angli, prangosen shqiptarët Shqiptarët Banush Jolla 22 vjeç dhe Klemend Liko 20-vjeç janë kapur në 19 gusht në një shtëpi afër Wingate, Durham, të c
Plazh në ditët e fundit të shtatzënisë, Arbana Osmani fotografohet nga paparazi (FOTO LAJM) Nuk ia ka kursyer vetes ditët e plazhit të kësaj vere edhe pse ëhstë në preg të lindjes së fëmijës së dytë. Paparazi ynë
U përjashtua nga listat e Kukësit? Anëtarja e PD zbulon si qëndron e vërteta me Flamur Nokën Anëtarja e Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve për deputetë në Partinë Demokratike, Enriketa Papa ka folur për vijim
Paga të papaguara nga klubet, mbi 400 futbollistë kanë kërkuar ndihmë nga FIFA Më shumë se 400 futbollistë, pjesa më e madhe e tyre me qendër në Evropë, kanë bërë kërkesë për ndihmë financiare në baz
Rama kujton takimin me Papa Franceskun, fjalët që tha ai Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot një fotografi ku bashkë me bashkëshorten, Lindën dhe të voglin Zaho qëndrojnë pr
Nuk heq dorë nga restorantet e lagjes, miliarderja i fshihet paparacëve (FOTO LAJM) Pavarësisht miliardave që zotëron, Kylie Jenner nuk heq dorë nga restorantet në lagjen e saj. 23-vjeçarja u pa të mërkur
Keni kujdes! Ja vendet më të papastra që mund të prekni gjatë një dite Me përhapjen e COVID-19 është më e rëndësishme se kurrë të bëni kujdes se ku vini duart. Këshilla e parë për t’u mbro
Arbana Osmani në ditët e fundit të shtatzënisë, kapet "mat" nga paparaci (FOTO LAJM) Arbana Osmani pritet të bëhet nënë për herë të dytë së shpejti dhe trupi i saj ka pësuar ndryshime gjatë shtatzënisë. De
Paparacët kapin Beyonce duke fotografuar veten, si duket këngëtarja në ditë normale (FOTO LAJM) Çdo dalje publike e yllit të muzikës pop, Beyonce ka tërhequr mjaftueshëm vëmendjen e ndjekësve të saj. Pas udhëtime
OFL/ Kush është Granit Hasanpapaj i akuzuar për vrasje bashkë me vëllain dhe kunatën “Forca e Ligjit” është ngjitur dje në skajin më verior të vendit, duke u dërguar letër 5 djemve nga Tropoja, për të dekl
"Vajzat pinin vetëm Whisky", Kostaq Papa më në fund poston foto kur ishte me kaçurrela (FOTO LAJM) Deputeti Kostaq Papa, është një ndër deputetët më të komentuar të opozitës së re në Kuvend dhe për këtë mjaftoi vetëm he
Po bën xhiron e rrjetit, Rita Ora heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO LAJM) Rita Ora po kalon pushimet me të dashurin e saj të ri. Këngëtarja, 29 vjeçare, po kalon një romancë me një regjisor me o
Sa keq ju bën për lëkurën ilaçi i enëve? Zbuloni të mirat dhe të këqijat e tij A ju ndodh ndonjëherë që pasi lani duart nga yndyra apo nga ushqimet dhe papastërtitë lëkura ju thahet dhe ju ashpërsohe
"Plas" sherri në Kuvend, Spiropali: Diplomatët s' janë gra që ulen tavolinave e joshen me uiski As në interpelancën e sotme nuk kanë munguar replikat mes deputetëve. Këtë radhë, u përfshinë në debat deputeti i opozi
Sapo konfirmoi shtatzëninë, Nicki Minaj fotografohet nga paparacët (FOTO LAJM) Një ditë më parë, reperja e njohur, Nicki Minaj konfirmoi lajmin e shtatzënisë me fotot më të bukura ku shfaqej me barku