999 rezultate për

paok

Kaçe ndalet me makinë pa targa Telashet për mesfushorin e kombëtares, Ergys Kaçe nuk kanë të mbaruar. Në pritje për t’u njohur me vendimin e klubit të
Trajneri i PAOK: Kaçe nuk ka bërë asnjë krim Trajneri hollandez i PAOK, Hub Stevens, ka dalë kundër vendimit të klubit për pezullimin e Ergys Kaçes. Sipas tij, lojta
Berisha në "mbrotje" të Kaçes: O sa mirë me qenë shqiptar Ish -kryeministri Berisha reagon ndaj "stuhise raciste" të bërë gjatë ditëve të fundit ndaj futbollistit shqiptar që lua
Kaçe injoron komisionin disiplinor, PAOK: I kemi dhënë leje Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ergys Kaçe, nuk ka dalë te enjten në mesditë, ashtu siç ishte paralajmëruar, para ko
Selanik, tifozët e PAOK sulmojnë Agimin e Artë për Ergys Kaçen (FOTO-LAJM) Tensioni ka mbizotëruar sot pasdite rreth orës 17:00 në Selanik, pranë zyrave të degës lokale të partisë “Agimi i Artë”.
Flamuri maqedonas përplas policinë me ultrasit e Schalkes (VIDEO-FOTO) Tifozët e Schalke 04 patën një përplasje të ashpër me forcat e policisë gjatë ndeshjes së djeshme Play Off për Champions
Kaçe feston 20 vjetorin PAOK: I joni përgjithmonë Dita e djeshme ka qenë tepër e veçantë për mesfushorin e ekipit të PAOK-ut që luan në Greqi, Ergus Kace, pasi ka festuar
Kaçe zgjedh Shqipërinë, "tërbohen" grekët Mediat greke i kanë bërë jehonë lajmit që mesfushori i talentuar i PAOK-ut, Ergys Kaçe, në vend të Kombëtares helene zgj
PAOK, 300 mijë euro për Andi Lilën Klubi nënkampion i Greqisë, PAOK, i bën ofertë mbrojtësit të kombëtares shqiptare, Andi Lila. Lajmi është bërë i ditur d
Paok-Rapid, përplasen huliganët (VIDEO) Ndeshja e djeshme mes Paok dhe Rapid Vienë, e vlefshme për Europa League, ka nisur në mënyrën më të shëmtuar të mundshme
E.League: Grekët e Paok fundosin Tottenham (VIDEO) Skuadra angleze e Harry Redknapp mori një dush të ftohtë në shtëpi nga grekët e PAOK që me suksesin 2-1 në “White Hart L
Villareal pëmbys gjithçka, Paoku fiton në Kroaci Përfundojnë ndeshjet e grupit D të UEFA Europa League. Clubb Brugge ka humbur përballë Villarealit në shtëpi me rezultat
Fiton Villareal në grupin D Pak gola në grupin D të Ligës së Europës. Ndeshje të vakëta dhe pa shumë emocion kanë qënë ato midis Dinamos së Zagrebit