999 rezultate për

paok

PAOK: “Maqedonia, një dhe e vetme dhe është këtu” Ekipi futbollistik grek PAOK mund të përfundoj në organet disiplinuese ne UEFA pasi tifozët e këti1j ekipi kanë shpërnda
Ergys Kaçe largohet nga Panathinaikos, rikthehet te Paok Nëpërmjet një postimi në Instagram, mesfushori i Kombëtares, Ergys Kaçe, deklaron se e ka mbyllur aventurën e tij me Pan
Paok fiton dhe Kupën e Greqisë, tifozët i venë flakën Selanikut (VIDEO) Pasi fitoi kampionatin pak javë më parë, tashmë Paok e ka mbyllur seoznin në Greqi në mënyrën më të mirë të mundëshme.
Po shkëlqen në Greqi, mbrojtësi i Kombëtares kërkohet nga Paok Enea Mihaj i cili po shkëlqen këtë sezon me Panetelikos, tashmë ofertat për të nuk mungojnë. Së fundmi mediat greke b
Pas 34 viteve PAOK fiton titullin, digjet Selaniku, fest e çmendur (VIDEO) PAOK-u ka pritur 34 vite, por në fund mund të festojë. Selaniku ka thyer hegjemoninë e Athinës dhe sidomos Olympiacos, d
Durmishaj i pandalshëm, shënon kundër PAOK-ut Sulmuesi shqiptar, Florian Durmishaj ka shënuar sërish ditën e sotme për Panioniosin, në ndeshjen e kthimit në turin çer
Chelsea fiton bindshëm ndaj PAOK-ut (VIDEO) Chelsea ka marrë fitore të lehtë sonte ndaj PAOK me rezultatin 4-0 në "Stamford Bridge". Në minutën e 27' sulmuesi
Chelsea deklason PAOK-un Chelsea ka shënuar edhe golin e katër në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është sulmuesi spanjoll, Alvaro Morata
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj PAOK (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë ndaj PAOK në "Stamford Bridge". Është përsëri francezi Olivier Giroud që shënon
Zhbllokohet ndeshja, Chelsea kalon në avantazh ndaj PAOK(VIDEO Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj PAOK në "Stamford Bridhe". Ai që ka shënuar është sulmuesi francez, Olivier Girou
Tfiozët grek provokojnë rëndë, kërkojnë aneksimin e këtij shteti Sfida e djeshme mes Paok-ut të Selanikut dhe Chelseas është mbyllur në favor të londinezëve me rezultat 0-1. Por në
Chelsea i falet Willianit, londinezët fitojnë minimalisht ndaj grekëve (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj PAOK me rezultatin minimal, 0-1 në "Toumba Stadium". Goli i fi
Zhbllokohet ndeshja, Chelsea kalon në avantazh ndaj PAOK-ut (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj PAOK-ut në "Toumba Stadium". Ai që shënuar është braziliani, Willian që kalon në
Luajn pa Hazardin, formacionet zyrtare: PAOK - Chelsea Chelsea do të luaj sot ndeshjen e tyre të parë në Europa League dhe do të luajnë ndaj PAOK-ut. Blutë e Londrës edhe
Chelsea lë jashtë skuadrës yllin e saj për ndeshjen kundër PAOK Chelsea nesër do të luaj ndeshjen kundër skuadrës greke, PAOK në UEFA Europa League. Por trajneri i "Bluve të Londrë
Champions League/ Ish-sulmuesi i Milan godet kundërshtarin dhe largohet me të kuq (VIDEO) Ish-sulmuesi i Milan, Luis Adriano është ndëshkuar me karton të kuq në ndeshjen që ekipi i tij Spartaku i Moskës po zhvi
Ergys Kaçe vazhdon karrierën tek klubi grek Mesfushori i Kombëtares, Ergys Kaçe do të vazhdojë të jetë pjesë e Panathinaikosit edhe në sezonin e ardhshëm. Klubi
AEK fiton titullin kampion në Greqi, thyen dominimin e Olimpiacosit Pas 7-të sezoneve Olimpiacos ka humbur titullin kampion. Ata gjenden në vendin e 3 dhe matematikisht nuk mund ta fitojnë
Merret masa e parë ndëshkimore për PAOK-un (FOTO LAJM) Skuadra greke e PAOK-ut ka marrë masën e parë ndëshkimore pas trazirave të ndodhura në sfidën ndaj AEK-ut ku presidenti
Presidenti i PAOK-ut flet për herë të parë pas hyrjes i armatosur në fushë Policia greke bëri të ditur se ka lëshuar një urdhër arresti në drejtim të pronarit të PAOK-ut, Ivan Savidis, i cili së