999 rezultate për

panorama

Skandali seksual/ E shoqja e Boçit bën gati padinë për divorc Bashkëshortja e ish-kryegjyqtarit të Gjirokastrës, të shkarkuar javën e shkuar nga KLD-ja pas skandalit seksual, bën gat
Flet Sadije Berisha: Përse nuk e ftova Shkëlzenin në Dasmën Mbretërore Sadije Berisha, ishte personi që i bëri PR dhe organizatorja kryesore e dasmës së Princ Leka II dhe artistes Elia Zahari
Histori prekëse/ Ky është babai shqiptar që nuk e njohu kurrë vajzën e tij Ishte 17 tetori i vitit të kaluar, në orët e mbrëmjes, ku pranë një stacioni autobusi, Eldi Shehu u përplas me motorin e
E bujshme, Kaçe braktis Kombëtaren? Ergys Kaçe u la në tribunë në ndeshjen me Spanjën, ndërkohë që sot raportohet se mesfushori ka dashur të largohet nga gr
Anxhela Peristeri me një klip të ri në vjeshtë Këngëtarja Anxhela Peristeri po përgatitet të rikthehet me një klip të ri që do të publikohet së shpejti. Ajo aktualisht
Panik e ankth në ajër, ja çfarë ndodhi sot me avionin e linjës Tiranë-Milano 90 pasagjerë të avionit të “Blu Panorama” kanë përjetuar panik dhe ankth. Mësohet se avioni është nisur sot rreth orës 1
Turistja norvegjeze e akuzoi për përdhunim, fiton lirinë shqiptari Policia greke ka arrestuar dje një 23­vjeçar shqiptar pas denoncimit të bërë nga një turiste norvegjeze për përdhunim.
Një lajm i keq për kombëtaren në prag të sfidës me Rumaninë Burim Kukeli nuk do të jetë i vetmi që do të mungojë në kombëtare për ndeshjen kundër Rumanisë. Një tjetër mungesë e sig
Studenti: Flamur Noka më kërcënoi se do më rrjepë si cjap (FOTO LAJM) Një student 23­vjeçar ka thënë se është kërcënuar nga deputeti i PD­së, Flamur Noka ditën e sotme. Studenti Ardit Cela i
Ndoka: Ja pse e kam patur emrin Mark Deputeti demokristian Nard Ndoka ka sqaruar se përse e ka shkruar në formularin e vetëdeklarimit se e ka patur emrin Mar
Gazeta holandeze: Shqipëria fiton Kampionatin Europian Gazeta holandeze "Panorama" ka shkruar rreth Shqipërisë dhe pjesëmarrjes së përfaqësueses sonë në Kampionatin Europian.
Reagon "Snajperi": Po mendohem për ftesën e Kosovës Alban Meha nuk e ka përjashtuar mundësin që t’i bashkohet përfaqësueses së Kosovës, pasi kjo e fundit të anëtarësohet në
Ja si ia kthen Nishani kritikat Veliajt Kryebashkiaku i Tiranëa ka kritikuar ashpër kryetarin e Shtetit Bujar Nishani duke i thënë këtij të fundit se po merr ed
Djegia e makinave/ 23 vjeçarja hakmerret ndaj "vjehrrës" Një ndarje dhe më pas në shenjë hakmarrje i djeg makinat të atit të ish të dashurit. Kjo është panorama e përgjithshme e
Atentati kundër ndërtuesit, ja pistat e hetimit Ndërtuesi Lulëzim Kazani i ka shpëtuar një atentati gjatë mbrëmjes së sotme rreth orës 20.30 minuta pranë zonës të njohu
Eranda Liboboha në një romancë me një basketbollist (FOTO) Eranda Libohova është mjaft e rezervuar për jetën e saj private, por edhe sekreti i saj mbi një romancë tashmë është bër
Skëndërbeu blen Xhejmsin nga Laçi Ekipi i Skëndërbeut ka blerë sulmuesin nigerian Xhejms Adenji nga Laçi. Akordi mes të dyja ekipeve për këtë blerje ës
Zbulohet fotoja e kapitenes së Kombëtares duke u puthur me një femër (FOTO) Pak ditë pas deklaratës futbollistes shqiptare Marçela Ndoci se kombëtaren shqiptare të futbollit të femrave ka lesbike,
Vedat Ademi prezanton klipin e ri (VIDEO) Sikundër kishte premtuar edhe më herët për fansat, tashmë Vedat Ademi ka sjelle këngën e tij më të re, “Panorama”. Pë
Si në përralla! (FOTO LAJM) Fenomenet natyrore thjesht janë bukuri që ngelen për tu shijuar dhe është e vështirë të japësh një përshkrim për to.