999 rezultate për

panorama

Prishet avioni në Rinas, pasagjerët zbresin të alarmuar Vonesat e nisjes së fluturimeve për shqiptarët janë kthyer tashmë në një shqetësim të zakonshëm. Ditën se sotme pasag
Skandal në Burrel, trajneri Nica kërcënohet me jetë Burreli ka arritur fitoren e parë në këtë kampionat. Matjanët mundën me rezultatin minimal Shënkollin e Lezhës, një
SKANDALOZE/ "Blue Panorama" e bën rrugë, sorollat shqiptarët nëpër aeroporte (FOTO LAJM) Është një situatë kaotike apo që po ndodh me fluturimet nga Shqipëria në drejtim të Italisë dhe anasjelltash që prej mën
Champions League, short me fat për Shkëndijën e Tetovës Shkëndia ka "peshkuar" në këtë short kampionët e Uellsit. Nga 5 kundërshtarët që kishte, ekipi kampion i Maqedonisë k
Parashikoi ndeshjet me rezultat në kokë, Xhelal Mziu pritet të kalojë në Etikë Kryebashkiaku i Kamzës, Xhelal Mziu, do të mbahet mend për dy parashikimet e sakta që ka bërë publikisht për fatin e nde
Ish-gruaja e akuzoi se nuk kujdeset për vajzën, përgjigjet Kastro! Këngëtari Kastro Zizo i sheh gjithnjë e shpesh më ndryshe nga të tjerët gjërat. Ai së fundmi është përfolur në media
Balerini i famshëm: Si ndikojnë largimet nga shtëpia në martesë dhe karriera e vajzës sonë 13-vjeçare Balerini i famshëm Shqiptar Ilir Shaqiri ka folur në një intervistë për “Panorama Plus”, për jetën e tij profesionale as
Pëson goditje në tru, ish-ministri shtrohet urgjent në spital Ish-ministri i Mbrojtjes i Partisë Socialiste, Luan Hajrdaraga, ka pësuar sot një ishemi në tru dhe ndodhet i shtruar në
Pedagogët pa paga, mua më vjen keq z.Edi Rama, Kryeministër Pedagogët e të gjitha uni versiteteve publike janë pa rroga në mes të dimrit. Rroga e janarit k
Babagjyshi i Vitit të Ri është një plehrë Nga Besnik Mustafaj Njëri nga filmat më të shquar në kinemanë bashkëkohore franceze ka
Shkarkohen drejtorët e LSI në Elbasan, emërohen drejtuesit e Postës dhe DSHP Janë bërë sërish lëvizje në Qarkun e Elbasanit për sa i përket shkarkimit dhe emërimit në disa drejtori Rajonale. Më
Meta shfaqet i entuziazmuar, hedh valle mes të rinjve (VIDEO) I ftuar sot në festën që Kryegjyshata e Bektashinjve kishte organizuar me rastin e Vitit të Ri ka qenë Presidenti Meta.
Rrëfimi rrënqethës i punëtorit, panorama e dhimbshme e Prishtinës “Në Kosovë më mirë trajtohet një qen se një punëtor krahu, i cili bën punë fizike”, thotë një person nga Prishtina, teks
Publikohen mesazhet e Sotës me të atin: Ba më ka kap Policia Pas ndalimit nga policia, biznesmeni Orest Sota, i kapur me 863 mije euro dhe patenta te ish-ministrit Saimir Tahiri ne
Policia as në "gjumë" nuk i ndahet Skënderbeut Teksa ekipi i Skënderbeut është akomoduar në hotel, për të pushuar para sfidës së nesërme me Partizanin e Beogradit, jas
Preiti konfirmon qëndrimin e trajnerit italian në stolin e Partizanit Paraditen e sotme në ambientet e klubit Partizani u zhvillua një mbledhje me stafin ku u analizua ecuria e skuadrës dhe
Rrëfimi drithërues i arbitrit shqiptar: Plumba dhe urdhra, ja si më përjashtuan Lorenc Jemini i ka dhënë fund arbitrimit. Pa dëshirën e tij, madje me një pezullim që e cilëson ende të mistershëm. “Ndo
Ventura: Jemi në “play-off”, por nuk do të gabojmë Italia mesa duket tashmë është e detyruar që të grumbullojë sa më shumë pikë në dy ndeshjet e fundit që i kanë mbetur në
Aksident i frikshëm në Shkodër, 65 vjeçari në rrezik për jetën Një 65 vjecar është aksiedentuar rëndë nga nj automjet, teksa po udhëtonte me bicikletë. Makina drejtohej nga shtetas
Përçahet Izraeli, tifozëria kundër kapitenit pas gjestit të keq Stafi i përfaqësueses së Izraelit ka vendosur mbrëmë të përjashtojë nga kjo kombëtarë kapitenin e saj, Eran Zahavi. Shka