999 rezultate për

panariti

Panariti premton subvencione për sektorin e peshkimit Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, Edmond Panariti premtoi sot më shumë subvencione pë
Në vitin 2014 nis dhënia e certefikatave për tokat bujqësore Buxheti i vitit 2014 për bujqësinë është 50 për qind më i lartë se i vitit që po mbyllim dhe më i larti që kjo ministri
Panariti ankohet për buxhetin Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti raportoi sot në komisionin e Veprimtarisë Prodhuese në lidhje me fondin që i është
Edmond Panariti viziton Shkupin Edmond Panariti Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave të Shqipërisë, sot do të vizitojë Sh
Danimarka e Gjermania 10 milionë dollarë për bujqësine shqiptare Një grant prej 10 milion dollarësh jepet për bujqësinë shqiptare nga Gjermania dhe Danimarka. Marrëveshja për akordimin
Peshkimi, sektor me potenciale për punësimin e njerëzve Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave z. Edmond Panariti priti sot në takim komisioneren e
Kontrolli në tregun e ish-Uzinës Dinamo Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti paralajmëroi sot largimin e të gjithë tregtarëve që ushtrojnë aktivitetin e tyre j
Në prill organizohet panairi francez i produkteve ushqimore Ministri i Bujqësisë Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave Edmond Panariti priti sot kryetarin e Dhomës së Tregt
Panariti inspekton dyqanet e tregtimit të mishit e peshkut Ministri i Bujqësisë Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave z. Edmond Panariti zhvilloi sot një inspektim në shes
Panariti e Rokanas propozojnë memorandum bashkëpunimi për bujqësinë Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave Edmond Panariti priti sot në takim ambasadorin e Gre
Danimarka, ndihmë Shqipërisë për zhvillimin rural Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, Edmond Panariti, priti sot në takim ambasadorin dan
Panariti takim me ekspertët e Bankës Botërore Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave Edmond Panariti priti në takim një grup ekspertësh n
Siguria ushqimore, kontrolle për tregtimin e mishit Nën drejtimin e Ministrit të Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, Edmond Panariti u mblodh sot Task
Panariti kërkon monitorim më të madh të produkteve ushqimore Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave Edmond Panariti ka kërkuar një monitorim më të madh
Shqipëria do të intensifikojë bashkëpunimin me Kuvajtin Ministri i Bujqësisë, zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, Edmond Panariti, priti në nje takim kortezie ambasa
Peleshi dhe Panariti në forumin ekonomik Shqipëri-Izrael - Zv. Kryeministri i Shqipërisë Niko Peleshi dhe Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave Ed
Panariti-Sequi: Financat të orientohen drejt prodhimit Fuqizimi i kapaciteteve institucionale për përthithjen e fondeve të Bashkimit Europian në sektorin e bujqësisë, ishte në
Panariti takim me përfaqësuesen e UNDP në Shqipëri Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, Edmond Panariti u takua këtë të premte me koordinat
Panariti merr pjesë në Samitin botëror të Ujit në Budapest Ministri i Bujqësisë, Zhillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave Edmond Panariti ndodhet sot në Hungari, ku do të marr
Panariti- Huszar: Rritje e bashkëpunimit mes dy vendeve Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave Edmond Panariti priti në një takim sot ambasadorin e