999 rezultate për

panariti

FAO, së shpejti zyrë në Tiranë Ministri i Bujqësisë Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave z. Edmond Panariti u takua në Bukuresht me Drejtorin
Panariti në Bukuresht: Objektiv i qeverisë, reduktimi i humbjeve ushqimore Ministri i Bujqësisë, zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave z. Edmond Panariti mori pjesë në forumin me temë: “H
Panariti me Këshillin e Eksporteve premton zgjidhje të problemeve Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave z. Edmond Panariti drejtoi sot mbledhjen e parë të K
Tregëtimi i prodhimeve shqiptare Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave z. Edmond Panariti zhvilloi sot një vizitë në një su
Panariti në panairin e bujqësisë në Itali Ministri i Bujqësisë Zhvillimit Rural dhe Administrimit të ujërave z. Edmond Panariti mori pjesë në panairin kombëtar te
Panariti urdhëron ndalimin e peshkimit në Liqenin e Shkodrës Ministri i Bujqësisë, zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave z. Edmond Panariti ka urdhëruar ndalimin e peshkimit
Panariti në terren për zbulimin e djathit të falsifikuar (FOTO-LAJM) Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave z. Edmond Panariti zhvilloi sot një inspektim të dyq
Një bujqësie e zhvilluar do të thotë një Shqipëri konkurruese në Evropë Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili, zhvilloi sot një bashkëbisedim me fermerët e Lushnjës për pro
Rama takim për bujqësinë në Lushnje Kryeministri Edi Rama dhe Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti vizituan sot linjën e ambalazhimit dhe tregtimit të produ
Panariti fton donatorët për investime Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave z. Edmond Panariti i bëri thirrje investitorëve të o
Panariti fton bizneset hungareze për investime në Shqipëri Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, Edmond Panariti, po zhvillon një vizitë në Budapest
Panariti në Francë, kërkon mbështetje për statusin Minstri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe i Administrimit të Ujërave, Edmond Panariti i kërkoi homologut të tij francez
Ministri Panariti në Francë, merr pjesë në Panairin Ndërkombëtar të Bujqësisë Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, Edmond Panariti, ndodhet sot për një vizitë në Fran
Jep dorëheqjen Edmond Panariti Jep dorëheqjen Edmond Panariti. Sigurisht që nuk bëhet fjalë nga posti i ministrit në qeverinë Rama, por nga ai i depute
Koka-Panariti: Menaxhim më të mirë të pasurive kombëtare Në ditën ndërkombëtare të Ligatinave, ministri i Bujqësisë dhe Mjedisit kërrkuan sot vemendje më të madhe nga pushteti q
Panariti inspekton tregun te “Avni Rustemi” Ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti mori pjesë sot në përurimin e tregtores së re të mishit në kryeqytet. Në një prono
Panariti mer çmimin "Anëtar Nderi" i Lidhjes së Historianëve Nderohet me titullin anëtar nderi i Lidhjes së Historianëve të Kosovës "Ali Hadri", dega Deçan, Ministri i Bujqësisë, Zh
Kush përdor lëndë plasëse për peshkim do përballet me ligjin Personat që përdorin lëndë plasëse për të peshkuar do të përballen me ligjin. Minisitri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dh
Panariti: Prodhimi i bollshëm vendas ka ulur çmimet Bujqësia është sektori i vetëm që po shënon rritje në këtë periudhë të krizës ekonomike, dhe për këtë ka folur ministri
Panariti paralajmëron shkodranët për përmbytjet Ministri i Bujqesise Edmond Panariti vizitoi sot një fermë të mbarshtrimit të gjedhit në Zus te Shkodres ku premtoi mbes