999 rezultate për

panariti

Panariti: TVSH-ja për prodhimet bujqësore, lehtësi për eksportet Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti, gjatë një takimi me krerët e shoqatave të prodhimeve bujqësore u shpreh sot se ta
Panariti në Jalë: Të rinjtë të ndjekin rrugën e mbështetur tek parimet Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti, njëkohësisht Ministër i Bujqësisë, Zhvillimit R
Panariti qetëson qytetarët: Buka me miell serb nuk ka rrezik nga kontaminimi Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti garantoi sot konsumatorët shqiptarë se mielli i importuar nga Serbia apo vendet e t
Panariti në Lushnje: Investimet sipas skemës së partneritetit publik-privat Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, z.Edmond Panariti mori pjesë sot në promovimin e nj
Shqipëri-Kosovë, bashkëpunim në fushën e prodhimit dhe tregtimit të qumshtit Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, z.Edmond Panariti priti sot një delegacion të Autor
Rama në Malësinë e Madhe: Skema mbështetëse për bujqësinë (FOTO-LAJM) Qeveria ka nisur në Malësinë e Madhe aplikimin e skemave mbështetëse për bujqësinë. I shoqëruar nga ministri i Bujqësisë
Panariti apel bizneseve: Reklamoni produktet vendase Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti, gjatë një takimi me përfaqesues te restoranteve dhe shërbimeve catering, kerkoi so
Panariti: Paketë lehtësirash të karakterit fiskal për bujqësinë shqiptare Në vijim të konsultimeve me grupet e interesit për diskutimin e Paketës së Bujqësisë, Ministria e Bujqësisë, Zhvillimit
Panariti: Të vendosur për reformin e shërbimit veterinar Në vazhdën e konsultimeve me grupet e interesit të “Paketës për Bujqësinë”, Ministria e Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe
Panariti viziton Komunën e Zall-Bastarit: Mbështetje konkrete për banorët Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave Edmond Panariti ka qenë dje në Komunën e Zall-Bastar
Panariti në Lezhë: Ndërhyrje komplekse për disiplinimin e ujërave Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, Z.Edmond Panariti ka vizituar dje Qarkun e Lezhës p
Panariti promovon fushatën e mbjelljes së ullirit Nga komuna Baldushk e Tiranës, ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, Edmond Panariti pro
Panariti: Produktet shqiptare janë të pastra dhe shumë cilësore Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, Edmond Panariti, ka zhvilluar një takim me fermerë
Panariti: Korsi e gjelbërt në doganë Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, Edmond Panariti, i shoqëruar nga Drejtoresha e Përg
Panariti më Lundër: Gati vula e cilësisë për prodhuesit që plotësojnë kriteret Ministri i Bujqesise, Edmond Panariti u shpreh sotz se tashmë eshte gati vula e cilësisë dhe kriteret për t’u pajisur me
Panariti në panairin agro-ushqimor në Bushat Ministri i Bujqësisë Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave Edmond Panariti mori pjesë sot në në Panairin Agro-Us
Panariti vlerëson hapjen e pikës së grumbullimit në Lushnjë Ministri i Bujqësisë, zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave z. Edmond Panariti dhe kreu i kompanisë kosovare Elk
Panariti në Lushnje: Mbrojtje fermerëve dhe prodhimit vendas Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave z. Edmond Panariti ndodhej sot në Lushnje në një tak
Hapja e zyrës së FAO-s në Tiranë Ministri i Bujqësisë, zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, Edmond Panariti, priti të premten në takim një dele
Ministri Panariti vizitë në Bruksel, takohet me Dacian Cioloş Ministri i Bujqësisë Zhvillimit Rural Administrimit të Ujërave z. Edmond Panariti u nis sot në Bruksel ku do të takohet