999 rezultate për

panairin

Korçë, Berisha merr pjesë në "Panairin e Mollëve" (FOTO-LAJM) Kryeministri Berisha, gjatë qëndrimit në qytetin e Korçës, mori pjesë në Festën e Mollës dhe vizitoi panairin e organizu
Berisha në Korçë, merr pjesë në "Panairin e Mollëve" Kryeministri Berisha viziton këtë fundjavë rajonin juglindor të Korçës. I ftuar nga autoritetet vendore, ai ndodhet sot
Porti i Durrësit hap përfaqësinë e saj në Shkup Porti më i madh i Shqipërisë, ai i Durrësit, çeli dje përfaqësinë e vet në Shkup. Udhëheqësia e tij i prezantoi karakter
Shkup, hapet Panairi i 24-rt i Librit Botues nga Maqedonia, Shqipëria Kroacia, Sllovenia, Bullgaria, Turqia, Italia, Serbia dhe Bosnja e Hercegovina do të pre
Topi dhe Ivanov hapin Panairin në Shkup U hap në Shkup Panairi i produketeve vendase dhe të huaja me këngë dhe valle shqiptare. Të pranishëm në këtë eveniment,i
Panairi i parë i punës në Shtip Ministria e Vetëqeverisjes Lokale të Maqedonisë dhe komunat nga Rajoni planor lindor organizojnë panairin e parë të punë
Kabineti i qeverise viziton panairin e produkteve shqiptare Një sërë ministrash të kabinetit qeveritar të ftuar nga kryetari i Bashkisë Lulzim Basha kanë vizituar gjatë ditës së so
Berisha viziton panairin "Blej shqip” Kryeministri Sali Berisha ka vizituar gjatë ditës së sotme panairin “Blej shqip” i cili eshte organizuar nga Bashkia e T
Qofte dhe aheng serb në panairin e librit në Tiranë Të gjithë vizitorëve të panairit ju ka rënë në sy në hyrje të Pallatit të Kongreseve, tenda e ngritur në të majtë ku gat
Helena Kadare shpallet autorja e vitit në Panairin e Librit Panairi i Librit po vazhdon të ngjallë një interes të madh tek lexuesit vendas por edhe te ata të huaj, përfshirë edhe a
Reagon Rama: Sali, "fisnikëria s`është si plehrat që i shumon" Kryetari Partisë Socialiste Edi Rama reagon në rrjetin social “Twitter” pas deklaratës së kryeministrit Berisha në panai
KNAUF në Panairin e Ndërtimit me PAS+P Agjensia e Arkitekturës dhe Marketingut PAS+P, realizon me sukses projektimin e stendës së KNAUF Albania në panairin e p
Kompjuterat-fletore, prirja e re teknologjike Las Vegasi, qyteti i kazinove dhe i dritave verbuese. Ky realitet bie në sy menjëherë në qytetin që nuk fle. Por çdo vit
Vauxhall Astra e re Kjo është Vauxhall Astra e re me tre dyer. Kjo veturë do të prezantohet në panairin e veturave në Paris, ndërsa dizajner