999 rezultate për

pamjet

Dalin pamjet, bie nga lartësia një person në Tiranë (VIDEO) Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur sot pasdreke në Yzberisht, Tiranë. Një punëtor i një pallati në ndërtim
Breshër sa kokrrat e vezës, thyhen xhamat e makinave (FOTO LAJM) Në orët e pasdites dhe të mbrëmjes, shumë pjesë të Kosovës janë freskuar me reshje shiu e breshëri. Në Ferizaj, Shtim
Dalin pamjet, Ambasada Amerikane: 22 të arrestuar në Shqipëri në 17 minuta (FOTO LAJM) Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar sot pamjet e 22 të arrestuarve në Shqipëri në vetëm 17 minuta. Pamjet që shihn
Super ditëlindje në oborrin e shtëpisë, pamjet nga surpriza e Ermalit për bashkëshorten (FOTO LAJM) Ariana Fejzullahu ka festuar ditën e sotme ditëlindjen mes shumë urimesh, ku më i ndjeri ka qenë ai nga bashkëshorti i s
Dalin pamjet, reperi i njohur shqiptar merr pjesë në protestën e teatrit (VIDEO) Këngëtari Arkimed Lushaj i njohur si Stresi ka qenë në protestën e sotme për Teatrin. Reperi është parë duke marrë pj
I veshur në të zeza dhe krah avokatit, publikohen pamjet e dorëzimit të Jaeld Çelës(FOTO LAJM) Ditën e sotme është dorëzuar në policinë e Tiranës, ish-shefi i Vlorës Jaeld Çela. Pas një arratie të zgjatur gati 3
EMRAT/ 200 mijë paund në valixhe, pamjet aksion si u vunë në pranga të rinjtë shqiptarë Një aksion si në filma ka ndodhur në Angli aty ku dy trafikantë shqiptarë janë vënë në pranga. Shtetasit Egli Hazizo
Dalin pamjet, flota e Policisë së Shtetit pasurohet me 196 mjete (VIDEO) Ditën e sotme është prezantuar në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit" flota e re e automjetëve të Policisë së Shtetit. M
Aktorja turke martohet në kohë koronavirusi, pamjet nga dasma e pazakontë (FOTO LAJM) Aktorja e njohur turke, Didem Balçin e cila luan rolin e Selxhan në serialin "Osman" dhe partneri i saj avokat, Can Aydi
Sozia e Marilyn Monroe jeton në shtëpinë e ikonës, 25 vjeçarja ndan pamjet (FOTO LAJM) Një kopje e Marilyn Monroe që jeton në shtëpinë e mëprashme të aktores ka ndarë foto të sajat në vilën në Hollyëood.
Muri me rërë përpin ndërtesat, pamjet "apokaliptike" skuqin qiellin (VIDEO) Në Niamey qielli u bë i kuq ndërsa vendi përfshihej nga një studi masive rërë. Foto dhe video të publikuara në rrjetet s
I fiksuar pas luksit, dalin pamjet nga jahti i shtrenjtë i Kim Jong Un (FOTO LAJM) Kim Jong-Un bëri bujë vetëm pak ditë më parë pasi u përfol për vdekjen e tij. Ama ai doli në publik më gjallë se kurr
Dalin pamjet, momenti kur ekzekutohet drejtuesi i bandës së famshme të motorave (FOTO LAJM) Disa pamje shqetësuese tregojnë momentin kur dy burra me maska ekzekutojmë me armë drejtuesin e bandës së motorristëve n
Pamjet e aksidentit në Vorë, polici "fluturon" disa metra në ajër (VIDEO) Këto janë pamjet e frikshme të aksidentit të ditës së sotme në Vorë, ku makina e drejtuar nga një 20-vjeçar përplasi një
Katër viktima: Dalin pamjet e super-operacionit ku u arrestuan killerat që tronditën Durrësin (VIDEO) RENEA dhe FNSH kanë zbardhen dy ngjarje të rënda kriminale, të ndodhura dy muajt e fundit në Durrës. Vihen në pranga
Dalin pamjet brenda QKUK ku trajtohen të infektuarit me koronavirus (FOTO LAJM) Kosovë ka regjistruar 799 persona të infektuar që nga shpërthimi i pandemisë së koronavirusit, 249 prej të cilëve janë s
Mrekullia e pranverës, pamjet që tregojnë si duket bota në këtë stinë (FOTO LAJM) Stina më me shumë ngjyra dhe freski është patjetër pranvera. E njohur si tina e fillimeve të reja, pas një dimri të g
4 orë terrorizuan Skraparin, dalin pamjet e arrestimit të dy vëllezërve (VIDEO) Përmes një deklarate, policia shprehet se “rreth orës 20:40, në Skrapar, në lagjen”5 Shtatori”, në katin e parë të një p
Dalin pamjet nga vendi i krimit, shkodranin e ndoqën dhe e qëlluan me breshëri (FOTO LAJM) Pamjet që shihni në videon më poshtë, vijnë nga vendi ku ndodhi plagosja e pasdites së sotme në Shkodër. Kanë dalë pa
Pentagoni publikon pamjet zyrtare ku duken UFO-t (VIDEO) Pentagon publikoi 3 video që tregojnë pilotët e Marinës Amerikane të cilët vënë re objekte fluturuese të paidentifikuara