999 rezultate për

pamjet

Zbardhen pamjet, momenti kur policia sekuestron "thesin" me euro në Portin e Durrësit (VIDEO) Dalin pamjet e sekuestrimit të miliona eurove në Portin e Durrësit. Në video duket momenti kur policia nxjerr nga ura
"Mëngjes i shenjtë", Rama nis ditën me pamjet nga Kisha e Shna Ndout (VIDEO) Kryeministri i vendit, Edi Rama ka vendosur qw ta nisw ditwne sotme me njw video nga nisja e peligrinazhit ne Kishen
Dalin pamjet, si u arrestua 28 vjeçari që i vuri tritolin lokalit në Tiranë (VIDEO) Policia ka vënë në pranga një 28-vjeçar në Tiranë i cili akuzohet se i ka vënë një lokali një sasi lënde shpërthyese, ng
2 llojet e vajzave në të njëjtat foto, pamjet qesharake që fshehin një "sekret" (FOTO LAJM) Termi “dikotomi” nënkupton ndarjen në 2 pjesë të sjelljeve. Mendimi ‘dikotom’ është tipik për trurin e njeriut. Ajo n
Çlirimi i Kosovës, Presidenti Meta publikon pamjet e rralla të NATO-s Presidenti Ilir Meta këtë të premte ka kujtuar 21-vjetorin e Çlirimit të Kosovës nga pushtuesit serbë. Kreu i shtetit
Dalin pamjet nga vendi i krimit, makina e viktimës e bërë shoshë nga plumbat (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme në Tiranë ka ndodhur një atentat mafioz ku është ekzekutuar me armë zjarri një biznesmen i njohur, Heku
Sozia e Marilyn Monroe jeton në shtëpinë e ikonës, 25 vjeçarja ndan pamjet (FOTO LAJM) Një kopje e Marilyn Monroe që jeton në shtëpinë e mëprashme të aktores ka ndarë foto të sajat në vilën në Hollyëood.
"Pjestar i ri në familje", Ermal Mamaqi ndan pamjet më të ëmbla nga oborri i shtëpisë (VIDEO) Me anë të një videoje në llogarinë e tij, aktori i njohur i humorit, Ermal Mamaqi ka treguar se familja e tij është shtu
Armina Mevlani feston ditëlindjen, dalin pamjet nga festa (FOTO LAJM) Armina Mevlani ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen. Ajo mbushi 29-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk munguan dhu
Përplasën përtokë një të moshuar, e gjithë njësia e policisë jep dorëheqjen Janë bërë gjithnjë e më të shpeshta pamjet e dhunës policore ndaj qytetarëve kudo në botë. Kështu vetëm pak ditë më p
Dalin pamjet, sherr masiv mes të rinjve në një lokal në zonën e ish-Bllokut (VIDEO) Ditën e sotme në zonën e Ish-Bllokut ka ndodhur një sherr mes disa të rinjve. Në videon e bashkëngjitur lajmit duket
Dalin pamjet, si i grabiti paratë në zyrën e dhënies së kredive me thikë në dorë autori (VIDEO) Kanë dalë pamjet e momentit kur një person ka hyrë me thikë në ambientin e një pike dhëniesh kredish dhe ka grabitur par
Dalin pamjet: Sami Hoxha flet me një ambasador për trafikimin e njerëzve (VIDEO) Një video e publikuar në Top Story tregon se një ambasador në një shtet të lindjes së mesme i kishte bërë Sami Hoxhës pa
Pamjet kur i riu me shpejtësi "sketerrë" çan derën e policisë në Elbasan (FOTO LAJM) Publikohen pamjet nga momenti i manovrimit me automjet në rrugët e Elbasanit të 34-vjeçarit B.L., i cili pasi ka hyrë në
Dalin pamjet e sherrit mes Grezdës dhe futbollistit kroat (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Eros Grezda, u përfshi në një sherr me grushta sulmuesin Antonio Mirko Çolak, në parkin
Ambasada Amerikane publikon pamjet: Si po trajtohen gjyqtarët e rinj shqiptarë (VIDEO) Janë zbuliar pamje nga salla e re e gjyqit në vendin tonë të financuar nga USAID. Pamjet janë publikuar nga Ambasada
Veliu justifikoi dhunën e policisë ndaj 15 vjeçarit, por pamjet që bëri publike ishin nga një film (VIDEO) Ka marrë përmasa të tjera dhuna nga policia ndaj adoleshentit në zonën e liqenit të Tiranës gjatë karantinës, e cila shk
Nga Putin te Obama, pamjet që kanë "turpëruar" njerëzit e rëndësishëm të botës (FOTO LAJM) Askush nuk u shpëton incidenteve të ndryshme, qofshin yje apo edhe politikanë të rëndësishëm. Mediat e huaja kanë mbl
Disa ngelin përgjithmonë fëmijë, pamjet që rikthejnë të kaluarën (FOTO LAJM) E kaluara nuk mund të rikthehet. Ato që na mbeten janë kujtimet. Shumë prej tyre i kemi në mendje, e disa të tjera i dok
Lanë kamerën në pyll për të filmuar kafshët, gjahtarët tmerrohen nga pamjet Imazhi i një vajzë të vogël fantazmë të filmuar në një pyll të Neë York-ut ka tmerruar banorët e zonës. Kamera u vend