999 rezultate për

pamjet

Dalin pamjet e hajdutëve të arrestuar, në mes të ditës me kasafortë në krahë (VIDEO) Ditën e sotme tre persona u arrestua nga Policia në Tiranë pasi akuzohen për disa vjedhje, mes tyre bizhuteri dhe kasafo
U ndërpre ndeshja prej dhunës, publikohen pamjet e sherrit në Turbina-Dinamo (VIDEO) Miqësorja e së shtunës mes Turbinës dhe Dinamos u ndërpre pas vetëm dhjetë minutash lojë për shkak të një sherri masiv m
Kush janë anëtarët e "grupit të Sarandës", dalin pamjet (FOTO LAJM) Zbulohen detaje lidhur me grupin e Sarandës të kapur lidhur me një sërë grabitjesh me dhunë të ndodhura në zonën e Bashk
Pamjet magjepsëse, kriporja dhe "liqeni" rozë në Nartë (FOTO LAJM) Laguna e Nartës ofron gjithnjë pamje fantastike, herë me gjallesat që jetojnë aty dhe herë me kriporet që i japin zonës
2 llojet e vajzave në të njëjtat foto, pamjet qesharake që fshehin një "sekret" (FOTO LAJM) Termi “dikotomi” nënkupton ndarjen në 2 pjesë të sjelljeve. Mendimi ‘dikotom’ është tipik për trurin e njeriut. Ajo n
Dalin pamjet, Mc Kresha feston ditëlindjen e parë si baba krah Erzinës dhe Izës (FOTO LAJM) Sot, reperi shumë i dashur për publikun shqiptar Mc Kresha, feston ditëlindjen e tij. Reperi ka lindur më 5 shtator t
Me look ndryshe, Bebe Rexha ndan pamjet nga festa madhështore e ditëlindjes (FOTO LAJM) Bebe Rexha ka festuar 31-vjetorin në një festë të këndshme në shtëpinë e saj. Këngëtarja shqiptare ka publikuar vetëm
Super vilë në Dhërmi, dalin pamjet e kopshtit gjigant të Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Moderatoja Alketa Vejsiu vazhdon pushimet në këto ditë të nxehta gushti. Ditën e sotme, ajo është ndalur në shtëpinë
"Arratiset" drejt Francës, pamjet e ëmbla nga pushimet e Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Adelina Ismajli ka nisur pushimet me familjen! Këngëtarja shqiptare ka udhëtuar bashkë me partnerin Vali dhe djalin e
I jep fund beqarisë, publikohen pamjet nga dasma speciale e aktores turke (FOTO LAJM) Zeynep Tugçe Bayat i ka dhënë fund beqarisë. Aktorja turke e njohur në Shqipëri përmes serialit “A vjen më pas dashur
Dalin pamjet e sherrit: I plagosën motrën me thikë, Meguajër nuk përmbahet (VIDEO) Herri Meguajër u përfshi në një sherr që bëri bujë, në ishullin grek, Mikonos. Mbrojtësi i Junajtid së bashku me disa mi
Ulërima të frikshme, dalin pamjet e kritikut të Putinit teksa merret nga ambulanca (VIDEO) Kreu i opozitës ruse dhe kritiku i Kremlin-it, Alexey Navalny, është në gjendje kome, pasi dyshohet se është helmuar, th
Policia nxjerr pamjet, çfarë ndodhi mbrëmë te "njollat e zeza" (VIDEO) Policia e Shtetit ishte ndalur edhe mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor që të çon drejt Elbasanit, nga Sauku, duke ushtru
"3 breza në një foto", Alfio ndan pamjet speciale nga pushimet (FOTO LAJM) Ditët e fundit, çifti i njohur Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani kanë nisur pushimet në bregdetin e jugut. Ky vit pa
Me pamjet ku Melania refuzon Trump, Rihanna ironizon rëndë çiftin presidencial (VIDEO) Për të disatën herë, Melania Trump sërish iu është shmangur Donald Trump. Zonja e Parë e Amerikës është parë teksa in
U shit menjëherë, dalin pamjet brenda vilës 15 milionë dollarëshe të Kris Jenner (FOTO LAJM) Ylli i serialit “Keeping Up With the Kardashians”, miliarderja Kris Jenner, nxorri vetëm pak kohë më parë në shitje shtë
Pamjet e ngjarjes tragjike sot në Durrës, 65-vjeçari del i pajetë në breg të detit(FOTO LAJM) Një ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës. Ngjarja ndodhi rreth orës 13:45 në lagjen Nr.13 të qytetit të
"Ik ore pis, o lango": Mihal Kokëdhima përplaset sërish me pushuesit (VIDEO) Ish pronari i hotel Panoramës, në Qeparo Mihal Kokëdhima do të rikthehet edhe këtë verë në vëmendjen e turistëve pasi ës
Dalin pamjet, ky është 10-vjeçari që u përplas për vdekje nga ambulanca në Kakavijë (FOTO LAJM) Një 10 vjeçar nga Lezha humbi jetën tragjikisht sot në Kakavijë, aty ku me mijëra shqiptarë presin në rradhë për të kalu
Dalin pamjet: Si u përplasën anijet ushtarake greke dhe turke në Egje (FOTO LAJM) Një konfrontim i drejtpërdrejtë midis anijeve luftarake të Turqisë dhe Greqisë ndodhi në ujërat në lindje të ishullit të