999 rezultate për

pamjet

Pamje të frikshme, publikohen pamjet nga vrasja e biznesmenit (VIDEO) Sonte në Novi Pazar ka ndodhur një ngjarje e rëndë, ku persona të panjohur dyshohet se kanë vrarë pronarin e një agjensi
Dalin pamjet, reperi shqiptar i jep fund beqarisë në Belgjikë (FOTO LAJM) Reperi shqiptar, S4MM i ka dhënë fund beqarisë në një dasmë shumë modeste mes miqsh dhe të afërmish. 1 vit më parë u kon
Me pamjet nga spitali, modelja njofton e shkatërruar humbjen e fëmijës (FOTO LAJM) Modelja Chrissy Teigen njoftoi se ajo dhe bashkëshorti i saj, John Legend, e kanë humbur fëmijën. Deklarata e dhimbshme
Vogëlushi 6 muajsh bën ski në ujë si një profesionist i vërtetë (VIDEO) Një fëmijë vetëm gjashtë muajsh në Utak ka thyer rekors botëror duke u bërë si personi më i ri që ka bërë ski në ujë.
Pamjet flasin vetë, sa kanë ndryshuar kohërat për Mourinhon dhe Lampard (VIDEO) Ndonjëherë futbolli di të jetë i "padrejtë". Sporti më i dashur në botë, shpesh ka vënë si kundërshtarë njerëz që kan
Pamjet po bëjnë xhiron e botës: Arratisje spektakolare nga salla e gjyqit, polici fluturon mbi shkallë por e pëson keq (VIDEO) Një burrë i dënuar për trafik droge ka arritur të largohet në mënyrë spektakolare nga salla e gjyqit. Në mënyrë spekt
Dalin pamjet, si i kërcënonte Zhidru banorët e lagjes me thikë (FOTO LAJM) Lefter Zhidru, i moshuari, 71 vjeçar i cili u ekzekutua nga forcat RENEA gjatë një aksioni dje pas 5 orëve rezistencë ka
Dalin pamjet, si u shemb pallati 12 katësh në Durrës (VIDEO) Ditën e sotme u shemb një pallat në Durrës i cili ishte bërë i pabanueshëm për shkak të tërmetit të nëntorit. IKMT ka
Dalin pamjet, merr flakë hyrja e Bashkisë Kamëz (VIDEO) Pjesa e hyrjes së Bashkisë së Kamzës është përfshirë nga flakët. Mësohet se flakët kanë rënë pak më parë dhe pritet n
Bën operacion hundën, Rovena Stefa publikon pamjet (FOTO LAJM) Ndërhyrjet për të përmirësuar tiparet e fytyrës janë bërë një trend. Të njëjtën gjë ka bërë së fundmi dhe këngëtarja e n
Dalin pamjet nga aksioni i Njësisë Speciale në kazinotë e Karaçevës (VIDEO) Njësia Speciale e Kosovës sonte ka hyrë në Karaçevë duke zhvilluar një operacion të madh, zonë kjo kufitare mes Kosovës
Mahnitëse, JLo dhe Alex Rodriguez nxjerrin në shitje shtëpinë 7 milion dollarëshe (FOTO LAJM) Duket se çiftit të famshëm, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez i është mërzitur shtëpia super luksoze e cila ndodhet në M
Dalin pamjet e sherrit Dier-Alli, Mourinho nxit përplasjen (VIDEO) Në serinë dokumentarit dedikuar skuadrës së Tottenham, “All or Nothing: Tottenham Hotspur”, të prodhuar nga Amazona, jan
Pamjet më të ëmbla, vogëlushi i Gaz Pajës dhe Irës do t'ju zbukuroj ditën (FOTO LAJM) Gaz Paja dhe Ira Seferi janë treguar gjithmonë shumë të rezervuar kur vjen puna tek postimet për vogëlushin e tyre, Dard
Me pamjet emocionuese, Rezarta Shkurta dhe Ermali përcjellin të bijën për në shkollë (VIDEO) Ditën e djeshme nisi viti i ri shkollor dhe shumë fëmijë i janë drejtuar për herë të parë bankave të shkollës. Mirëpo
Ish-deputetja nxjerr pamjet: Grumbullime masive në shkolla, realiteti ndryshe nga propaganda e Ramës (VIDEO) Ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi ka bërë publike disa pamje nga dita e parë e shkollës, ku tregon se nuk po zbatohen
Dalin pamjet nga dasma: Aktorja e njohur turke i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Aktorja turke Gozde Mutluer është kurorëzuar në martesë me partnerin e saj Kaan Karsan. Lajmin e bukur e ka dhënë vet
San Francisko si në një film të frikshëm, qielli portokalli vazhdon të frikësojë banorët (FOTO LAJM) San Francisko dhe pjesë të tjera të Kalifornisë vazhdojnë të zgjohen nën një qiell portokalli, që të sjell në mendje viz
Pamjet e frikshme, vjen "fundi" i botës në Turqi Një fenomen i çuditshëm ndodhi pasditen e sotme në lagjen Polatli të kryeqytetit turk Ankara. Një erë e fortë pushtoi
Pikturë apo realitet? Fotografi sjell pamjet përrallore me kuaj (FOTO LAJM) Fotografi artistik amerikan Drew Doggett udhëton botën në kërkim të panoramave impresionuese, portreteve, kulturave, nje