999 rezultate për

pamjet

I fiksuar pas shpejtësisë dhe motorave, dalin pamjet e aksidentit tragjik të shqiptarit (VIDEO) Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident me motor në Amerikë. Ngjarja tragjike nga ndodhur në Nju Xhersi ku 52 vj
Dalin pamjet e para nga tërmeti që tronditi sot Turqinë(VIDEO) Turqia u trondit pasditen e sotme nga një tërmet me magnitudë 5.2 ballë i shkallës Rihter. Sipas mediave turke, epiqe
Dalin pamjet, me kë ishte Jan Prenga para se të rrëmbehej dhe të vritej (FOTO LAJM) Jan Prenga, 49-vjeçari që u vra teksa mbahej peng në Kamëz i kaloi momentet e fundit pranë një gruaje. Disa fotografi
Makina shpërtheu në flakë para Kryeministrisë, dalin pamjet (FOTO LAJM) Një makinë ka shpërthyer në flakë pak momente më parë në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ në Tiranë. Teksa makina digj
Aksidenti në Klinë, dalin pamjet e ngjarjes me tre të plagosur (VIDEO) Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Klinë, ku si pasojë, tre persona kanë mbetur të lënduar, raporton E
Publikohen pamjet e fundit ekskluzive nga rrëzimi i helikopterit të Kobe Bryant (VIDEO) Janë publikuar për herë të parë pamje nga rrëzimi tragjik i helikopterit që i mori jetën legjendës së NBA Kobe Bryant va
Dalin pamjet, Basha vihet në siklet kur pyetet nëse i njeh të gjithë ministrat e Ramës (VIDEO) Emisioni Opinion këtë të martë ka trajtuar përbërjen e qeverisë, dhe sa i njohin shqiptarët ministrat. Gazetarët e Op
Ronaldo stërvit vajzën 2-vjeçare, pamjet bëjnë bujë në rrjetet sociale (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka postuar një video tejet emocionuese duke stërvitur me vajzën e tij Alana. 35-vjeçari publikoi vi
"Po më qan shpirti", publikohen pamjet para rrëmbimit të këngëtarit të tallavasë (FOTO LAJM) Publikohen pamjet e mbrëmjes së 29 Qershorit 2014, ditën kur është parë për herë të fundit në publik këngëtari i tallava
Dalin pamjet: Kështu bëhet luftë në burgun e Ekuadorit ku rri Gramoz Rexhepi (VIDEO) Gazetari Artan Hoxha publikoi sot në Abc News intervistën me Gramoz (Dritan) Rexhepin në lidhje me pengmarrjen e Jan Pre
Fqinji abuzon s*ksualisht me 33 vjeçarin, nëna: I ka shpërndarë dhe pamjet në Facebook (VIDEO) “Historia ime”, në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e pazakontë të një nëne, e cila kërkon drejtesi, pasi i biri me
Publikohet video 3D, si u rrëmbye Jan Prenga në mes të Kamzës (VIDEO) Publikohet për herë të parë video 3D e rrëmbimit dhe vrasjes së 49 vjeçarit Jak Prenga në Kamëz, nga vëllezërit Hajri.
Stadiumi i Kukësit merr formë, ja pamjet më të fundit (VIDEO) Nis të marrë formë stadiumi i ri i Kukësit, një investim shumë i rëndësishëm për zhvillimin e infrastrukurës në vend, i
"Po pastrohej gjaku", kamerat në Shijak kapën pamjet e rënda nga rrëmbimi i Prengës Gjykata e Tiranës ka lënë në burg 5 të arrestuarit për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës. Të arrestuarit janë Baj
PAMJET/ Rama takon Mike Pompeon në Washington D.C (VIDEO) Rama e ka vijuar vizitën zyrtare në SHBA me një takim me Sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo. Si të gjitha t
Dalin pamjet, stadiumi i Partizanit drejt përfundimit (FOTO LAJM) Vazhdojnë punimet për stadiumin e ri të Partizanit, të cilat vazhdojnë me ritme të larta, për të qenë i gatshëm sa më sh
Bashkia e Tiranës paditi Bashën, PD kundërpërgjigjet duke publikuar pamjet (VIDEO) Me anë të zëdhënëses Ina Zhupa PD pretendon se akuzat e ngritura nga Bashkia e Tiranës ndaj Bashës nuk qëndrojnë. Zh
Dalin pamjet e luksit të shfrenuar që u sekuestrua në Shkodër, pronarët të lidhur me botën e krimit Në ditën e dytë të operacionit Forca e Ligjit janë sekuestruar pasuritë e 6 personave të lidhur me botën e krimit në Shk
Bëri "kërdinë" në Elbasan, dalin pamjet e personit që përplasi tri makina për t'i ikur policisë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mëngjesit të sotëm në Elbasan. Nga ngjarja kanë mbetur tre të plagosur. Policia
VIRALE/ Katër gra dhe një burrë kapen për flokësh dhe me grushta mes trotuarit (FOTO LAJM) Katër gra dhe një burrë janë përleshur në trotuar duke lënë një skenë aspak të hijshme në sytë e kalimtarëve të rastit.