999 rezultate për

palmer

Ndërtohet super-jahti Bugatti i frymëzuar nga makina Chiron (FOTO LAJM) Ndërtohet jahti që frymëzon mitiken Chiron, nënshkruar nga Bugatti dhe Palmer Johnson. Për kompaninë e prodhimit të
SHBA-të mbështesin krijimin e Ushtrisë së Kosovës Ministri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Haki Demolli, gjatë një takimi me delegacionin amerikan të kryesuar nga Matthe
Palmer: SHBA në Ballkan, Serbia të normalizojë marrëdhëniet me Kosovën Drejtori i Zyrës për Evropën Juglindore në Departamentin Amerikan, Matthew Palmer ka thënë se politika e SHBA-ve ndaj Ba
Klosi e Bushati në ceremoninë e Trump, takojnë drejtorin për Europën, Matthew Palmer Ministri Blendi Klosi dhe deputeti Ervin Bushati ndodhen si përfaqësues të forcës më të madhe politike në ceremoninë e
SHBA-të porosi Kosovës: Largoni të korruptuarit nga postet drejtuese Drejtori për Çështjet e Evropës Jugore dhe Qendrore në Departamentin Amerikan të Shtetit, Matthew Palmer, në një intervi
Ky është njeriu më i urryer në botë (VIDEO) Walter Palmer, dentisti nga Minesota, është shndërruar në njeriun më të urryer në botë për momentin. Ai u pagoi 50.00
Bukuria e ishujve “Cook” (FOTO-LAJM) Në lindje të Tahiti, në mes të Oqeanit Paqësor ndodhen 15 ishuj, bukuria e të cilave i afrohet parajsës. Këto janë Ishuj
Palmerston: Ishulli në fund të botës Thomas Martienssen, BBC _71833425_palmerston_island_976 _71877043_william_marsters_304 _71877046_edwardsinging_624 _7
Palmer: Procesi zgjedhor po ecën mirë Zëvendësshefi i misioni të BE-së për vëzhgimin e zgjedhjeve në Kosovë, Peter Palmer, vlerëson se procesi zgjedhor në tër
BE do të vëzhgojë procesin zgjedhor, nuk do të ndërhyjë Peter Palmer, zëvendësshef i Ekipit Vëzhgues të Zgjedhjeve i Bashkimit Evropian, thotë se ekipi i tij do të vëzhgojë pro
Titanic II, kush dëshiron të jetë kapiteni? (FOTO LAJM) Do t'ia dale kësaj radhe Titanic të mbajë lartë statujën e Lirisë? Këtë gjë uron Clive Palmer, një zotëri australian, pa
Një titanik i versionit të ri Kliv Palmer një miliarder australian, ka vendosur të ndërtojë versionin e shekullit 21 të anijes Titanik. Palmer u ka th
Palmer mbledh në tavolinë krerët e shtetit, opozitën e përfaqësuesit e serbëve Zëvendës-ndihmës sekretari i shtetit amerikan, Mathew Palmer, ka mbledhur sot krerët e shtetit, partive politike opozita