999 rezultate për

palester

Irina Shayk josh edhe kështu (FOTO LAJM) Ajo mbetet një ndër modelet më të kërkuara, e ndërsa paparacët atë e ndjekin në çdo hap që ajo hedh. Ndalemi tek rusja I
Pas Çiljetës edhe djali ushtrohet në palestër (FOTO LAJM) Çiljeta na surprizon çdo ditë me djalin e saj. Këngëtarja jo vetëm që nuk shkon e vetme në palestër, por me ushtrime ka
CR7, garë me kohën për të “kapur” derbin Cristiano Ronaldo është në garë për tu rikuperuar në kohë dhe për të qënë i gatshëm për trajnerin e Real Madrid, Carlo A
Çiljeta në palestër, fansat mahniten me trupin e palestruar (FOTO LAJM) Çiljeta edhe pas lindjes së djalit na shfaqet më në formë se kurrë ndonjëherë. Këngëtarja ka ndarë me miqtë në rrjet
Eli Fara me pushime, mahnit me linjat (FOTO LAJM) Eli Fara na shfaqet për herë të parë në një foto pushimesh. Ajo e ka realizuar këtë foto, në momente relaksi. Këngëtarja
Përfshihet nga flakët një palestër në Divjakë, rrezikohen banesat përreth Mesditën e sotme, një palestër është përfshirë nga flakët e zjarrit, duke vënë në rrezik banesa të tjera përreth në Divj
Ja ushtrimet bazë që transformojnë trupin tuaj (FOTO LAJM) Obeziteti është një problem që prek një numër gjithnjë e më të madh të njerëzve sot. Janë një sërë faktorësh që shkaktoj
Duket si 20 vjeç, Albëria zbulon sekretin e rinisë (FOTO LAJM) Komplimentat drejt këngëtares Albërie Hadërgjonaj janë të pafundme dhe kjo jo pa shkak, ndërsa duket si një 20 vjeçare.
Ermal Mamaqi ngacmon Olti Currin: Futu në palestër Në vetëm dy ditë që është publikuar klipi më i ri i Ermal Mamaqit dhe Dr Florit "Mos pi mall, bëj palestër", janë shkakt
Ermal Mamaqi dhe Dr. Flori sjellin "Mos pi mall, bëj palestër" (VIDEO) Ermal Mamaqi, njihet për sensin e tij të humorit, ndërsa gjithmonë qëndron aktiv në rrjetet sociale. Ai ka njoftuar
Neymar, Marcelo e Hulk në palestër (FOTO-VIDEO) Brazili duket gati për startin e Kupës së Botës 2014 që fillon pas një jave dhe për këtë arsye e kanë shtuar ritmin e st
Ja pse Obama ka një trup "muskuloz" (FOTO-LAJM) Edhe siguria më e madhe në botë mund te ketë defektet e saj. E di mirë këtë gjë edhe presidenti amerikan Barack Obama i
Hashim Thaçi bën palestër (FOTO LAJM) Edhe pse fushata është në kulmin e vet, kryetari i PDK-së, Hashim Thaçi e ka gjetur kohën të bëjë edhe palestër. "Gëz
Aurela Gaçe një mami seksi, orë pafund në palestër (FOTO LAJM) Aurela Gaçe është e shquar për zërin e saj potent, por edhe për karakterin e fortë. Në versionin "mami seksi" është
Rama i premton sportistëve palestër të re Kryeministri Edi Rama premtoi sot mbështetje për sportistët duke e cilësuar sportin si një instrument të rilindjes. Gj
Transformimi pabesueshëm brenda 10 javësh (FOTO-LAJM) Kjo është sfida e tre personave për të transformuar trupat e tyre në vetëm 10 javë dhe rezultatet janë të pabesueshme.
Familja Beckham, stërvitje në palestër (FOTO LAJM) Ata janë fansa të palestrës dhe të një jetë sa më të shëndetshme. Si duket David Beckham dhe partnerja e tij Victoria ka
97-vjeçarja që bën palestër (FOTO-VIDEO) Një yll i ri i fitnesit po bën xhiron e botës në internet. Quhet Edna dhe është 97-vjeç. Protagonistja e kësaju videoje
Dimri na shëndosh më tepër se stina e verës Të gjithë shëndoshemi gjatë muajve të dimrit, por arsyen nuk e kemi kuptuar asnjëherë. Një studim i bërë mbi këtë temë
Kjo do të jetë "banesa" e re punonjësve të Facebook (FOTO-LAJM) Për ti garantuar një banesë nëpunësve të Facebook, Mark Zuckeberg ka vendosur të investojë 120 milion dollarë në një fsh