999 rezultate për

palester

E dashura e CR7 "shpërthen" në palestër (FOTO LAJM) E dashura e Cristiano Ronaldos Georgina Rodriguez ka shpërthyer në Instagram, teksa ka postuar një foto në malestër duk
Tri zgjidhje për një trup të tonifikuar pa shkuar në palestër Ditët më të nxehta të verës janë shumë afër, por me siguri jeni në mesin e personave që janë larg nga një trup estetik d
E habitshme, 111 vjeç dhe shkonte në palestër Çdo ditë në orën 15:00, Henry Tseng shkonte në një palestër në Westside për stërvitjen e tij të përditshme edhe pse isht
Ky është i moshuari që habit të gjithë, 111 vjeç dhe shkon çdo ditë në palestër Çdo ditë në orën 15:00, Henry Tseng shkonte në një palestër në Westside për stërvitjen e tij të përditshme edhe pse isht
Mos ushtroni pa parë efekt, disa këshilla për në palestër Ushtrimet mund të përmirësojnë shëndetin tuaj, mirëpo vetëm nëse i bëni siç duhet. Disa ushtrime mund të jenë të rrez
Jeta e polices së plagosur me kapsolle, mbi motorrë të fuqishëm dhe palestër (FOTO LAJM) Ditën e djeshme para parlamentit shpërtheu dhuna mes banorëve të "Astririt" dhe Policisë së Shtetit. Nga të dyja pal
Si të dobësoheni pa shkuar në palestër Kur vjen puna tek humbja e peshës, të gjithëve na vjen në mendje pamja e disa personave që hanë shumë fruta dhe bëjnë sh
Kështu duket Xhensila në palestër pas lindjes (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet e famshme më simpatik në Shqipëri. Së fundmi ata janë gëzuar me l
Tri zgjidhjet për një trup tëtonifikuar, por pa shkuar në palestër Ditët më të nxehta të verës janë shumë afër, por me siguri jeni në mesin e personave që janë larg nga një trup estetik d
CR7 inspiron Georginan, së bashku edhe në palestër (FOTO LAJM) Ronaldo ëhstë bërë shpesh kryefjala e mediave rozë për shkak të lidhjeve të tij të shumta me model më seksi. Së fund
Si të humbni peshë gjatë pushimeve, pa shkuar në palestër Pushimet janë një kohë e mrekullueshme për të gjithë ne, pasi në këtë periudhë, ne nuk pushojmë vetëm nga puna por kemi
Plaku me plis, i tërbon të gjithë në palestër (VIDEO) Një shqiptar i moshuar ua ka ftohur djemve të rinj në një palestër ushtrimesh. Me plis në kokë, ky i moshuar është pa
Xhemi në super formë (FOTO LAJM) Moderatorja Xhemi Shehu ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet në palestër. Ajo që bie në sy ja
Vajzat shqiptare habisin Greqinë, zihen me thika për një mashkull Një ngjarje e cuditshme ka habitur Greqinë, pasi dy shqiptare janë zënë për një mashkull. Ngjarja ka ndodhur në një p
Ermali ka një asistent në palestër? (VIDEO) Ermal Mamaqi prej kohësh ka tërhequr vemendjen e të gjithëve me postimet e tij në rrjetet sociale. Këto postime bëhe
Një bombë e vërtetë, Genta i nxjerr të gjitha në palestër (VIDEO) Vajza pa komplekse që u bë e famshme në një nga edicionet e fundit të ''Big brother'' vazhdon të cudisë opinionin me zhv
Ndërsa kolegët i filozofojnë në Kuvend, Labi ka hallin e muskujve Deputetit të Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri duket se nuk po i bën përshtypje seanca plenare e Kuvendit. Derisa k
Kur Vildane Zeneli shkon në palestër (FOTO LAJM) Është një nga femrat më të bukura shqiptare. Bëhet fjalë për modelen Vildane Zeneli e cila gjithmonë është komentuar për
Soni Malajt iu gris fustani? E vërteta që fshihet (FOTO LAJM) Ajo është një nga këngëtaret shqiptare që i është përkushtuar shumë palestër. Soni Malaj ka mundur krijojë forma trupore
Shukri Buja i nxjerr gjoksin Hashimit, politikanët lenë nam në palestër (FOTO LAJM) Presidenti Hashim Thaçi është një ndër politikanët e Kosovës të cilit i kushtojnë vëmendje edhe pamjes fizike. Drejto