E FUNDIT/ Zhbllokohet supersfida, Barcelona-Sevilla (VIDEO)
999 rezultate për

pajisje

Dogana asgjeson 770 pajisje për lojëra fati Oficerët doganor gjatë kësaj jave kanë bërë asgjësimin e aparateve për lojëra të fatit si dhe ato për lojëra të ndaluara
Televizorët e viteve të 60-ta vijnë në stilin e ri Pajisja e re, e cila i ngjan një TV të vogël, punon në parimin e xhamit të zmadhuar dhe dyfishin e përmbajtjes në ekrani
Gocë për shtëpi, pajisjet e luksit që bleu “bjondja” me 60 milionë lekë Është zbërthyer historia e dashurisë virtuale mes drejtorit të postës në Durrës dhe bjondes në Facebook. Ajo është E
FSK-së i dhurojnë ndihma në vlerë mbi 9 milionë dollarë Në mjediset e kazermës “Adem Jashari” në Prishtinë, sot u organizua ceremonia e pranim- dorëzimit të donacionit të pajis
“Babypod 20”, projektohen pajisjet që mbron foshnjat nga përplasjet E njëjta teknologji që përdoret në Formula Uno për të siguruar pilotët nga rreziqet e mundshme ndaj përplasjeve, po përd
Bill Gates e ka një telefon, por ai nuk është Windows Phone (VIDEO) Edhe pse ishin shokë dhe rivalë me Steve Jobs, Bill Gates ka vendosur që të zgjedhë telefon të ndryshëm nga ata që prodh
Çfarë telefoni përdor Bill Gates, Android apo iOS? (VIDEO) Çfarë telefoni ka zgjedhur, Android apo iOS? Edhe pse ishin shokë dhe rival me Steve Jobs, Bill Gates ka vendosur që
KUJDES! Nëse e shihni këtë pajisje, mos e fusni kartën në bankomat! (VIDEO) Kjo është pajisja Skimmer Card, e cila iu bllokua bullgarit Victor Eftimov mesditën e të dielës në bankomatin e një bank
Vendoste pajisje për klonimin e kartave në bankomate, kapet bullgari Policia e Shtetit ka vënë në pranga një bullgar pasi akuzohet për “Mashtrim kompjuterik”, “Ndërhyrja në të dhënat kompju
Partizani - Kukësi zëre se nuk do luhet, interesim i vakët Partizani është organizator i ndeshjes së sotme me Kukësin dhe prej dy ditësh klubi ka nxjerrë në shitje biletat për kët
300 mijë dollarë ndihma për Spitalin e Tetovës Një kontingjent ndihmash në vlerë prej rreth 300 000 dollarë amerikan, kryesisht mjete punë dhe pajisje për punë për dis
Çfarë nuk duhet të bëni nëse ju bie celulari në ujë Orizi, tharësja e flokëve dhe furra e sobës… janë disa nga gjërat për të cilat besohej se mund t’ua shpëtojë telefonin q
Vjen risia e shumëpritur, iPhone 8 me rimbushës wireless (FOTO LAJM) Apple ka sjellë me bashkë me iPhone 8 risinë e shumëpritur – rimbushjen ëireless. Telefonat e rinj, iPhone 8 dhe 8 Pl
iPhone i ri nuk do të quhet iPhone 8, ky është emri që ka zgjedhur Apple Vetëm edhe 1 ditë na ndan nga lansimi i produkteve të reja të Applet. Kompania nga Cupertino do të mbajë një konferencë
Lavazh special (VIDEO) Kjo është një pajisje e mrekullueshme për larjen e veturave! Kjo pajisje robotike për larjen e veturave komandohet ng
Shënon rënie importi në Kosovë Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar Indeksin e Çmimeve të Importit për tremujorin e dytë (TM2) 2017.
6 sekrete si të dalloni pajisjet e falsifikuara (FOTO LAJM) Markat kryesore kanë shumë kopjime, dhe ndonjëherë ato të rremet janë bërë kaq mirë sa ju nuk jeni fare në gjendje t’i d
Google lanson softuerin e AR për pajisjet Android Sot Google ka prezantuar zyrtarisht përgjigjen e saj për ARKit të Apple i cili u zbulua në qershor. Quhet ARCore, dhe ës
Sulmohet Ambasada e Kosovës në Zyrih Në orët e para të së hënës, persona të panjohur kanë hyrë në Ambasadën e Republikës së Kosovës në Cyrih. Raportohet s
ARM dhe Forcat amerikane prezantuan pajisjet luftarake në Shkup (VIDEO) Armata e Republikës së Maqedonisë së bashku me forcat amerikane, prezantuan sot në Shkup një pjesë të pajisjeve të tyre