999 rezultate për

pajisja

LG G5 telefoni që do të zhbllokohet me sy (FOTO LAJM) LG G5, është modeli më i ri që pritet të hidhet në treg, i cili pritet të sjellë një frymë krejtësisht të re në tregun e
Ja telefoni që u shpall “Pajisja e vitit” Samsung ka triumfuar edhe njëherë përballë Apple. Telefoni Galaxy S6 Edge ka rrëmbyer çmimin “Pajisja e vitit” në “Pocke
Galaxy Mini J1 telefoni më i ri Samsung po punon për versionin më të ri të telefonit Galaxy J1. Pritet që pajisja e re të njihet me emrin Galaxy Mini J1
iPhone 6C projekti më i ri nga Apple (FOTO LAJM) Apple duket se ka në plan që të sjellë në treg një model të ri të telefonit dhe ai është iPhone 6C. Telefoni i ri do të
Zbulohet kompjuteri 2000 vjeçar (FOTO LAJM) Shumë nga ne mbase mendojnë se epoka e kompjuterit ka nisur me kompjuterin "Kolosi", një pajisje elektronike e krijuar g
Kush do e dëshironte një kompjuter të tillë? (FOTO LAJM) Kompjuterët me sistemin e ri të Microsoftit, Windoës 10, janë gati ndër to dhe një kompjuter të cilin ju mund ta fusni n
Sleepsense, pajisja që monitoron gjumin Samsung duket se është kompania që nuk ndalet së prodhuari pajisje të ndryshme, këtë herë projekti më i fundit është Sle
Acer sjell telefonin më të mirë për lojëra (FOTO LAJM) Acer prezanton telefonin Predator, i cili pritet që të jetë telefoni më i mirë për lojrat. Pajisja do të funksionojë me
Wasserstein mbushësi prej druri për smartfonë (FOTO LAJM) Mbushësi prej druri përmes WiFi-së, Wasserstein është pajisje shumë e dobishme në tavolinën e punës e stërmbushur me gjë
Të udhëtosh me një transportues sa një tabletë (VIDEO) Pajisja e quajtur "WalkCar" mund të arrijë shpejtësi maksimale prej 10 km/h dhe mund të mbajë shofer (drejtues mjeti) de
LG prezanton modelin më të ri G Flex 3 (FOTO LAJM) LG po punon për të sjellë në treg pajisjen më të re G Flex 3 me ekran 6-inç QHD, procesor 64-bit 8-core Snapdragon 820 n
Nexus i ri rival me iPhone 6 (FOTO LAJM) Google ka publikuar disa sopecifika që kanë të bëjne me modelin e ri të telefonit të ri Nexus. Specifikat e reja janë pu
BlackBerry Android së shpejti në treg (FOTO LAJM) BlackBerry Slider, pritet të jetë pajisja e parë, e cila do të operojë me sistemin e famshëm operativ Android. Pajisja e
LG prezantoi sot smartphone-in më të ri (FOTO) LG prezantoi sot smartphonin e ri të rangut të mesëm, i quajtur Band Play. Pajisja u prezantua në Korenë e Jugut, ku ndo
Galaxy Note 5 me ekran 5.7 inç së shpejti në treg (FOTO LAJM) Samsungu njofton se këtë vit do të lançojë vetëm versionin standard Galaxy Note 5 dhe jo versionin Galaxy Note 5 Edge.
Lumia 640 vetëm 130 dollarë (FOTO LAJM) Lumia 640 është pajisja më e re e hedhë në treg nga Microsoft. Modeli është i pajisur me ekran ekran 5 inç me rezolucion
Si do të jetë Nexus i ri nga LG? LG po punon për të sjellë në treg një telefon të ri të linjës Nexus. Mësohet se pajisja e re LG-së do të prezantohet në
Gati për në treg pajisja e re Windows Phone e LG-së Windows Phone e LG-ës, nxjerr në pah karakteristikat kryesore të pajisjes më të re. Telefoni Windows ka ekran prekje
Në treg pajisja me të cilën mund të kryesh vetë analizën për HIV/AIDS Teksa teknologjia po avancon me ritme të shpejta, edhe mjekësia po jep frytet e veta në lidhje me identifikimin e sëmund
“Intel Compute Stick”, pajisja që shndërron TV-në në kompjuter (FOTO LAJM) Google prezanton “Intel Compute Stick”, një pajisje e cila mund të shndërrojë çdo gjë që në vete përmban një port HDMI n