999 rezultate për

pajisja

Sony prezanton zyrtarisht Xperia E5 (FOTO LAJM) Sony zyrtarizon telefonin më të ri që pritet të nxjerrë në treg Xperia E5. Xperia E5 ka ekran 5-inç me procesor Mediate
SHËNIM/ A ishte kjo intervista më e vështirë për Tahirin? Ajo që bëri në emisionin “Opinion” Saimir Tahiri është ndoshta intervista më e vështirë që ai ka dhënë deri më tani në m
Letra për Llallën: Përgjime nuk pati! Policia italiane ka reaguar lidhur me pajisjen e përgjimit të pretenduar nga opozita, sipas të cilës, me të janë përgjua
"Pajisja e përgjimit është hequr nga Drejtoria e Policisë, janë fshirë materialet" Një oficer i Akademisë së Rendit ka denoncuar tek ish-kryeministri Berisha se pajisja e përgjimit është hequr mbrëmë nga
Pajisja e përgjimit alarmon vendin, ja çdo ndodh nesër Pas paraqitjes së kërkesës nga ana e Partisë Demokratike, Komisioni për Sigurinë Kombëtare ka vendosur të thërrasë për t
Noka: Pajisja kushton 800 mijë euro, përgjon edhe kur telefoni është i fikur Sa i takon pajisjes ilegale të përgjimit që përdoret nga policia, nënkryetari i Komisionit të Sigurisë Kombëtare, Flamur
Gazetari Hoxha: Një tjetër pajisje përgjimesh nga Izraeli po përdoret për shantazhe politike Gazetari investigativ, Artan Hoxha, deklaroi pasiden e sotme në Republikën e Shqipërisë ndodhet një pajisje përgjimi, e
Skandali i Përgjimeve / Si erdhi pajisja nga Italia në Shqipëri Gazeta italiane “Il secolo XIX”, në një artikull të publikuar online në faqen e vet zyrtare të titulluar “Hija e një pak
Basha: Pajisja e përgjimit është futur pa lejen e Prokurorisë Në një deklaratë për mediat, kreu i PD, Lulzim Basha, u shpreh se ekzistenca e një pajisje përgjuese është një skandal i
Pajisja e përgjimit në polici, Tahiri i përgjigjet PD Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri i është përgjigjur akuzave të Partisë Demokratike në lidhje me pajisjen e përgjimit q
Ja si hyri në Shqipëri pajisja e dyshimtë e përgjimit Njësia Task-Forcë e Prokurorisë së Tiranës avancon hetimet në lidhje me përdorimin e dyshuar të një superpajisjeje ilega
iPhone 7 me madhësi të njëjtë si 6s iPhone 7 është projekti më i ri që pritet të hidhet në treg nga Apple. Ky telefon do të vijë me ekran 4.7-inç, sikurse t
Google, një kompjuter në syrin tënd Google, së fundmi ka krijuar një patentë për të vendosur një kompjuter në syrin tënd. Në patentën që është dorëzuar në 2
Samsung krijon aplikacionin që ndalon fëmijët të mbajnë afër telefonat (VIDEO) Samsung ka krijuar një aplikacion Android që do të lajmërojë fëmijë ose këdo që do të ketë kujdes kur ekrani është shumë
Flyboarding, pajisja që ju shëtit në ajër (VIDEO) Flyboarding është një pajisje që rri pezull në ajër vetëm për t’ju shëtitur juve në qiell. Ajo është shpikur nga Frank Z
HTC One M10 në maj del në treg (FOTO LAJM) HTC konfirmon se modeli One M10 thuhet do të lanccohet me 11 prill dhe në maj ai do të hidhet në treg. HTC One M10 p
Xperia Z6 modeli më i ri nga Sony (FOTO LAJM) Sony po punon për të sjellë në treg modelin më të ri Xperia Z6, i cili pritet të lanccohet në fillim të vitit 2016. P
ZTE Axon MAX me ekran 6 inç ZTE ka krijuar serisë Axon, e cila ka ekran më të madh se modelet e tjera. Pajisja është quajtur Axon MAX për shkak të e
Ja sa kushton Motorola Moto X Pure Moto X Pure është një telefon me ekran 5.7 inç dhe për këtë kosto ofron ekranin Quad HD prej 2560 x 1440 pikselëve, si d
Samsung prezanton modelin e ri Galaxy Note 5 (FOTO LAJM) Galaxy Note 5 Winter Special Edition është modeli më i ri i prezantuar nga kompania Samsung me 128 gigabajt. Telefon