999 rezultate për

pajisja

Pajisja e përgjimit, prokuroria kërkesë për gjyq ndaj izraelitit Prokuroria e Tiranës ka depozituar në gjykatë një kërkesë për bllokimin e pasaportës së shtetasit izraelit Yoram Frig pë
Pajisja e përgjimeve, izraeliti: Është e ligjshme, kam ardhur disa herë në Shqipëri Izraeliti Yoram Frig këmbëngul se nuk ka kryer asnjë përgjim në Shqipëri, por vetëm ka kontrolluar ambientet e shtëpisë
Zbulohet e vërteta e pajisjes së izraelitit që skanon "çimkat" Shtetasi izraelit Yoram Frig, i ndaluar në Rinas me një pajisje të dyshuar si përgjuese, ka dëshmuar se ka ardhur në Shq
Zbulohet pajisja që do u mundësojë lëvizjen personave të paralizuar (VIDEO) Disa shkencëtarë nga Universiteti i Seoul kanë krijuar një dorezë roboti për ti siguruar lëvizjen e dorës personave të p
Pajisja e përgjimit, flet izraeliti: Ja si qëndron e vërteta... Zbulohet misteri mbi pajisjen e çuditshme që një izraelit mbante me vete në aeroportin e Rinasit. Prokuroria ka bërë
Pajisja përgjuese, izraeliti lihet i lirë por pa të drejtë të largohet nga Shqipëria Prokuroria e Tiranës ka lënë të lirë izraelitin Yoram Fig të cilit iu kap në Rinas një pajisje të dyshimtë dhe akoma të
I kapet pajisja përgjuese në Rinas, ja si justifikohet izraeliti para policisë Ditën e enjte në aeroportin e Rinasit është ndaluar një shtetas izraelit të cilit I është gjetur një pajisje e dyshimtë,
Iu gjet pajisje përgjimi, zbulohen dy akuzat e Prokurorisë për izraelitin Pas denoncimit në media për kapjen e një pajisje përgjuese në aeroportin e Rinasit në bagazhet e një shtetasi izraelit Y
Pajisja e dyshimtë në aeroportin e Rinasit, reagon për herë të parë policia Ka ardhur edhe reagimi zyrtar i policisë në lidhje me gjetjen e një pajisje përgjimi, që iu sekuestrua një shtetasi iz
Zbulohet pajisja që transporton zemrën pasi hiqet nga trupi i dhuruesit Shumë organe të dhuruara nuk mbërrijnë në dhomën e operimit për shkak të kushteve të papërshtashme për transport. Po
Njihuni me kompjuterin që ka madhësinë e një kartë krediti (FOTO LAJM) Ditët e “zvarritjes” me një laptop nëpër duar janë drejt fundit, pasi shumë shpejt do të keni mundësinë që kompjuterin t
IMSI Catcher/ Drejtori i burgjeve: "Nuk e di nëse pajisja është futur për të matur lagështirën" Gjatë ditës së sotme, mbledhja e Komisionit Hetimor për përdorimin e pajisjes së përgjimit IMSI Catcher ka përfunduar me
Shkencëtari që kthen vezën e zier në vezë të freskët Një shkencëtar australian ka fituar çmimin “Ig Nobel” për shpikjen e tij që rikthen vezën në të freskët, pasi është zier
Huawei prezanton tabletin "Mate 9" Pas një sërë spekulimesh që kanë qarkulluar kohën e fundit mbi tabletin e ri nga Huawei, pajisja më në fund është bërë z
Samsung prezanton modelin e parë të telefonit me kapak (FOTO LAJM) Gjigandi i teknologjisë Samsung ka prezantuar një telefon me kapak, i cili do të do të quhet Samsung Ë2017. Samsung Ë
Njihuni me Samsung Galaxy S8 (VIDEO) Thashethemet që kanë dalë së fundi thonë se pajisja elektronike e gjeneratës së fundit do ketë një ekran 5.5 inç ultra H
"iBand", pajisja që monitoron ëndrrat Ëndrrat dhe gjumi luajnë një rol të rëndësishëm në shëndetin tonë. Ndërkohë që gjumi rigjeneron trupin, ëndrrat rigjener
"ILDOCK" pajisja që zgjidh problemin e portës së kufjeve tek iPhone 7 (FOTO LAJM) Deri më sot kanë qarkulluar shumë shaka dhe video të bëra për mungesën e një porte në të cilën mund të vendosën kufjet,n
LVL, pajisja që ju ndihmon të masni nivelin e hidratimit në trupin tuaj LVL quhet pajisja të cilën mund ta vishni dhe ajo do të monitorojë hidratimin e trupit tuaj duke ju informuar në kohë re
Pajisja LVL ju ndihmon të masni nivelin e hidratimit në trupin tuaj LVL quhet pajisja të cilën mund ta vishni dhe ajo do të monitorojë hidratimin e trupit tuaj duke ju informuar në kohë re