999 rezultate për

paguar

Lideri i opozitës në Turqi shet shtëpinë për t’i paguar gjobat Erdoganit Ligji është ligj; forcës së tij i binden të gjithë, dhe duket në Turqi ai i shpifjes funksionon më së miri, sidomos në f
Chelsea do ta bëjë Hazadin lojtarin më të paguar në Premier League Chelsea pritet ta bëjë yllin e tyre, Eden Hazard lojtarin më të paguar në Premier League. 27-vjeçari ende nuk ka rino
Skandali, cilat media shqiptare janë paguar nga Greqia Një skandal ka përfshirë ditën e sotme tërë vendin. Me një milion euro janë financuar disa media dhe portale shqiptar
Nga xhepi i qytetarëve Thaçi ka pirë 88 shishe me verë Së paku 88 shishe verë janë paguar nga ish Kryeministri Hashim Thaçi, me para të taksapaguesve, në dreka e darka zyrtare
Fitime marramendëse, ky është artisti më i paguar në botë Këngët e tij janë shëndërruar në hite, ku vetëm në Youtube kanë arritur miliona klikime dhe disa prej tyre kan kapur 1 b
Ndër aktoret më të paguara, pagesa e çmendur e Hyrremit Shuma marramendëse që merr aktorja Meyrem Uzerli për një episodë. Edhe pse e ka nisur karrierën si modele, tashmë Merye
Vrasësi i gazetarit sllovak ishte paguar 70000 euro Një prokuror sllovak ka identifikuar një grua, Alena Zs., si porositësen e vrasjes së gazetarit investigativ sllovak, Ja
"Mora vesh se kishin paguar për të më vrarë", Nuhu rrëfen detaje të reja Nuhu ka rrëfyer deteja të tjera në lidhje me cështjen. Ai ka treguar se më datë 21 korrik i ka deërguar një email zyr
Miliarderi kinez jep 3.7 milion dollar për një natë me këtë super aktore (FOTO LAJM) Një biznesmen miliarder kinez pretendon se ai ka paguar para për të patur marrëdhënie seksuale me aktore të njohura si e
Borxh për të paguar borxhin, Rama dhe "kingu" i zhysin shqiptarët në 500 milion euro kredi Qeveria do të marrë deri 500 milionë euro borxh duke emetuar eurobond në tregjet financiare ndërkombëtare. Afati mat
Skandal me kombëtaren e Argjentinës, kontrabandë në aeroport Kombëtarja e Argjentinës duket se nuk i mjaftojnë rezultatet e dobëta në ndeshjet e zhvilluar por së fundmi është përfsh
Shifra marramendëse, ky është sportisit më i paguar në botë Dihet në mbarë botën se sporti është një pikë e "dobët" e njeriut dhe tërheq shumë vëmendje. Kjo ka bërë që sporte s
Vëllai i Izet Haxhisë: Ju tregoj politikanët që kanë paguar para për të na futur në burg Vëllai Izet Haxhiaj, Ismet Haxhiaj, i cili ka përfunduar tashmë burgun për vrasjen e Azem Hajdarit është shprehur se pol
Këta janë futbollistët më të paguar të Serisë A (FOTO LAJM) Kampionati italian i futbollit po rritet ndjeshëm në rangun europian. Tashmë falë ardhjes së Cristiano Ronaldos ka p
Zbulohen pagat e çmendura të lojtarëve të Seria A Janë zbuluar pagat e lojtarëve që luajnë në kampionatin italian Serie A, me Cristiano Ronaldon e Juventusit që është loj
Një gjobë e papaguar solli ekzekutimin mafioz të biznesmenit? Detaje tronditëse nga hetimi Arjan Ferracaku u ekzekutua në mënyrë mafioze dy ditë më parë në zonën e Livadheve në Shkodër, ndërsa policia ka shoqëru
Pacolli nuk e pranon se me paratë e qytetarëve ka fjetur hoteleve Në një postim të tij Ministri i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli ka kontestuar faturat e shpenzimeve në emër të tij të
Edita di si t'i harxhojë paratë e qytetarëve, i duket vetja e rëndësishme Ish-zëvendëskryeministrja, Edita Tahiri, në mars të vitit 2011 kishte udhëtuar për vizitë zyrtare në Washington. Ky u
Rama reagon për shkrimin e "Washington Times": Janë të paguara Kryeministri Edi Rama ka reaguar nëpërmjet një postimi në rrjetin social për artikullin e “Washington Times”, ku ndër të
Mr.Schweppes, Behgjet Pacoli piu qindra të tilla me lekët e kosovarëve Zëvendës Kryeministri Behgjet Pacolli vetëm për një muaj kishte porositur 344 pije të llojit ‘Schweppes’. Prej tyre 182