E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

paguar

Të huajt bëjnë për "ujë të ftohtë" Prelën: Burri s'ka paguar taksat, ende s'kemi filluar me ty Vëzhguesit ndërkombëtarë të ONM-së kanë drejtuar një sërë pyetjesh me spec ndaj kreut të Prokurorisë së Krimeve të Rënda
Vrau prindërit e bashkëjetueses, për kokën e Lilës ishin paguar mijëra euro në 2014 Majlind Lila, 52-vjeçari që ekzekutoi dje prindërit e bashkëjetueses, më pas u vetëvra, i ka shpëtuar një atentati në vi
“Pedagogët nuk janë paguar për dhjetorin” E ftuar në “Top Talk” Grida Duma deklaroi se, për shkak të protestës që kanë zhvilluar studentët dhe e rinisën tashmë pa
Ibrahimovic më i paguari në historinë e MLS Zlatan Ibrahimovic është kthyer në lojtarin më të paguar të historisë së MLS. Suedezi, i cili së fundmi refuzoi një t
Fenomen alarmant, prostitucion për të paguar studimet Studimet e larta në shumë vende të Europës janë me kosto të lirë, por në shumë vende të tjera si Britania e Madhe ka një
Pse Kendall Jenner është modelja më e paguar në botë? (FOTO LAJM) Kendall Jenner është klasifikuar si modelja më e paguar në botë, edhe për vitin 2018, nga revista e famshme "Forbes".
Merr 22.5 milion dollarë, kush është modelja më e paguar në botë? (FOTO LAJM) Modelingu është një nga punët më të paguara në botë, ku në vitet e fundit fitimi është shtuar për shkak të fuqizimit mas
Më e paguara në botë, Kendall Jenner në krye të fronit (FOTO LAJM) Kendall Jenner sapo mbushi 23-vjeç, por kjo nuk e ndalon të mos kryesojë në industrinë e modës për të dytin vit radhazi.
"Forbes" publikon modelet më të paguara, Demo Rose nuk duket gjëkundi (FOTO LAJM) Yjet Kardashian janë në një “luftë” të vazhdueshme me njëra-tjetrën. Të ardhurat e tyre rriten çdo vit, por mesa duk
Taksa, sa kanë paguar deri tani Serbia dhe Bosnja Vendimi i Qeverisë së Kosovës për taksë 100 për qind ndaj produkteve me prejardhje nga Serbia e Bosnja, ka ulur dukshëm
Familja Rugova nuk ngopet me para nga shteti por kjo nënë e dëshmorëve s'ka as energji Nuk është vetëm familja Rugova që po e zhvat shtetin. Të tillë ka edhe në qeveri, kuvend e presidencë. Kjo vjen ndërk
22 milion dollar, ky është personi më i paguar nga Youtube Një vogëlush 7-vjeçar është më i paguari nga Youtube. Një klasifikim i revistës “Forbes” e vendos 7-vjeçarin Ryan në kry
EMRAT/ Rrisnin kanabis me vlerë 1 milion stërlina, dënohen dy "fermerët" shqiptar Dy shqiptarë janë dënuar nga Gjykata britanike, pasi mbi ta rëndonte akuza e kultivimit te lëndëve narkotike. Sipas
Pakënaqësi te Unitedit, futbollisti më i paguar i ekipit drejt largimit Mosgrumbullimi i Alexis Sanchez nga Jose Mourinho për sfidën e Championsit ku Unitedi mati forcat me modestët e Young Bo
Këto janë 10 këngëtaret më të paguara në botë Katy Perry renditet e para në listën e femrave më të paguara në industrinë e muzikës për vitin 2018. Por kjo nuk ësh
"Bunga-bunga", tjetër kokëçarje për Berluskonin Ish-kryeministri italian, Silvio Berlusconi do të dalë sërish përpara gjyqit, këtë herë i akuzuar se ka paguar një dëshm
Miliarderi kinez jep 3.7 milion dollar për një natë me këtë super aktore (FOTO LAJM) Një biznesmen miliarder kinez pretendon se ai ka paguar para për të patur marrëdhënie seksuale me aktore të njohura si e
Porosit drekën për 50 persona, por veprimi i saj kur pa faturën do ju lë pa fjalë Policia italiane ka proceduar penalisht një vajzë 29 vjeçare, e cila ishte larguar pa paguar faturën e kripur në një res
City bën Sterlingun futbollistin më të paguar anglez Sulmuesi i Manchester Cityt, Raheem Sterling ka rënë dakord për një kontratë të re me klubin dhe do të bëhet ylli më i p
Neymar Jr mund të dënohet me 6 vite burg Ylli brazilian i Paris Saint-Germainit, Neymar, mund të dënohet me katër deri në gjashtë vite burg nga Gjykata Kriminale