999 rezultate për

paguar

Më i paguari, Conte premton titullin benda dy viteve Antonio Konte jo vetëm do të bëjë rikthimin e tij në Serinë A si trajneri i ri i Interit, por klubi zikaltër do ta bëjë
Perez: Ramos nuk largohet pa para Sergio Ramos është duke kërkuar të largohet nga Real Madrid pasi që ka një ofertë të mirë nga Kina. Kapiteni i Los Bl
Shikon djalin që bën detyrat në rrugë vendos ta bëjë me shtëpi o të gjithë fëmijëve u plotësohen kushtet e duhura për të kryer detyrat shkollore. Një 12-vjeçar po i bënte detyrat posh
10 profesionet më të paguara në Gjermani Nëse jeni duke menduar për të bërë ndryshime në karrierën tuaj në Gjermani, atëherë, duhet të dini edhe cilat profesione
7 fakte që nuk i keni ditur për Angelina Jolie (FOTO LAJM) Angelina Jolie është imazhi i bukurisë femërore. Ajo përveç se aktore është edhe një nënë mjaft e përkushtuar por edhe n
Socialisti dha 150 mijë euro për të kandiduar në Kuçovë por tenton të vetëvritet Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një rast të rëndë në Kuçovë, ku sipas një qytetari njëri prej dy kandidatëve
Shuma marramëndëse që pagoi Apple për të mbyllur betejën ligjore me Qualcomm Beteja kundër kompanisë ‘Qualcomm’ mund t’i ketë kushtuar shumë shtrenjtë ‘Apple’-s. Sipas një analistit të ‘UBS’, ‘
Pensionet në rrezik? Borxhi për sigurime të papaguara 110 mln euro Në fund të vitit 2018 borxhet e akumuluara në tatime në formën e sigurimeve shoqërorë të papaguara arritën në 13.8 milia
Tirana më e shtrenjta në botë, një shtëpie afër qendrës nuk e blejnë dot as më të paguarit Kostot e jetesës përfshijnë shumë prej gjërave themelore të përditshmërisë, si të ushqyerit, transporti dhe energjia ele
Njihuni me 20 trajnerët më të paguar në planet, Simeone kryeson listën “France Football” publikoi listën e 20 lojtarëve më të paguar në Botë, janë publikuar gjithashtu edhe emrat e trajnerëve
Rezart Veleshnja zbulon sa është paguar në ‘2 gisht mjaltë’ “2 gisht mjaltë” është filmi për të cilin po flitet kudo e që po bën namin me shitje biletash në kinema duke thyer edhe
Trajneri Tottenahm për Virgil Van Dijk: Tani e kuptoj pse janë paguar 84 milion euro për atë lojtar Trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino, në prag të ndeshjes "big" të Premier League ndaj Liverpool, ka folur për atë
Probleme me financat, Azdren Llullaku 4 muaj pa u paguar Azdren Llullaku, futbollisti shqiptar i cili luan në Rumani te skuadra e Astra ka 4 muaj që nuk paguhet teksa prblemet
Hysaj do të bëhet një ndër lojtarët më të paguar të Napolit Mbrojtësi shkodran i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, është fare pranë rinovimit me klubin e tij, Napolin. Pas një
Ylli i bejsbollit amerikan do të bëhet sportisti më i paguar në histori Mike Trout dhe Los Angeles Angels janë shumë afër arritjes së një marrëveshje 12-vjeçare që do t'i siguronte yllit të be
Prindërit të revoltuar, edhe pse kishte grevë sërsh kanë paguar Greva e arsimit që u mbajt në muajin e parë të këtij viti përveç që ka ndikuar negativisht tek fëmijët, ajo ka dëmtuar f
"Banditët e Lal Plehut kapën kriminelin" (VIDEO) Ish-Kryeministri Sali Berisha me anë të një video në Facebook ka reaguar ashpër kundë policisë bashkiake që u vendos gjo
De Gea mund të bëhet lojtari më i paguar në Premier League Siç raporton Daily Mirror, portieri i Manchester Unitedit, David De Gea, mund të bëhet futbollisti më i paguar në Premie
Në Karpallak, aksioni i bujshëm i UÇK-së që tronditi Maqedoninë (FOTO LAJM) Në një reagim tipik shovinist, profesoresha e Fakultetit Juridik në Universitetin e Shkupit, Biljana Vankovska, është ta
Zyrtare: Aaron Ramsey është lojtar i Juventusit Aaron Ramsey ka nënshkruar parakontratën e tij me Juventus dhe fitime të mëdha do të vijnë për mesfushorin uellsian.