999 rezultate për

paguar

Sa fitojnë 6 fashion blogeret më të paguara në botë për një postim në rrjetet sociale? (FOTO LAJM) Mjafton t'i hedhim një shikim të shpejtë dasmës së Chiara Ferragnit në shtatorin e vitit të kaluar...Tre fustane Christi
Nuk kishte para për të paguar unazën, dhëndri grabit bankën Ndoshta do ju duket e pabesueshme, por një person nuk e ka menduar dy herë, por ka shkuar për të grabitur bankën, pasi n
Spalleti i thotë "PO" Milanit Luciano Spalletti i ka thënë "po" Milanit, sipas asaj që shpjegon eksperti i merkatos Gianluca di Marzio. Tashti ka mbet
PD do të padisë Ramën për foton me Obamën Partia Demokratike do të padisë kryeministrin Rama për foton me ish-Presidentin amerikan Barak Obama. Padia për kryemini
LISTA/ 25 lojtarët më të paguar për këtë sezon në Champions League Ka startuar “magjia” në Champions League. Çdo vit, lojtarët më të mirë në botë garojnë në Ligën e Kampionëve dhe naty
Lista me 20 lojtarët më të paguar në Serinë A, kryeson Ronaldo Cristiano Ronaldo mbetet lojtari më i paguar në Itali, por njëkohësisht edhe një ndër sportistët me të ardhurat më të më
SKANDAL/ Avokati i merr 6 mijë euro për të paguar gjykatësin Fiks Fare denoncoi sot veprimet e një avokati, i cili duke bërë sekserin e gjyqtarëve të gjykatës së shkallës së parë të
Kush është lojtari më i pasur dhe më i varfër në Seria A? Zbulojeni Kush është skuadra që paguan më shumë në Serie-A për lojtarët? Kush është lojtari që fiton më shumë dhe ai që fiton më p
"S'ke hall pa u paguar..", e fejuara tregon SMS-në në telefonin e Indritit Në lidhje me vrasjen e 26-vjeçarit Indrit Çelaj, grupi hetimor ka marrë edhe deklarime të personave të afërt, të tij, po
25 mijë lekë na u dukën shumë, ja sa ka paguar boksieri në Mykonos për një biftek viçi (FOTO LAJM) Disa kohë më parë u bë virale një faturë e një restoranti që fileton e vicit e shiste 25 mijë lekë në Sarandë, por me sa
800 euro një drekë në Ohër, si u mashtruan turistët e huaj Një turist i huaj ka publikuar në rrjetet sociale dhe google një mashtrim që i ka ndodhur në një restorant në Ohër. A
Nuk ishte paguar, shqiptari kërcënon kompaninë me hedhje nga vinçi Një shqiptar ka hipur sipër një vinçi dhe ka kërcënuar se do të hidhet nga 30 m. Ngjarja është regjistruan në orën 7 të
Transferimi në Kinë e bën El-Shaarawyn lojtarin më të paguar italian Stephan El Shaarawy është transferuar në Kinë te skuadra e Shanghai Shenua. Skuadra kineze e ka publikuar transferimi
Njihuni me 26 lojtarët më të paguar të Premier League Marcus Rashord është bërë ndër lojtarët me pagën më të lartë në Ligën Angleze. Më 1 korrik ai e vazhdoi kontratën ed
Vajza e ish- presidentit paguan 1 miliar euro në këmbim të lirisë Vajza e ish-presidentit të Uzbekistanit, Islam Karimov, për një periudhë i shumë pushtetshëm përpara se të humbiste priv
Vokshi: Rama ka për t'a paguar keq çdo akt dhune ndaj femrave Si pasojë e tensioneve të protestuesve janë dërguar urgjentisht në Spitalin e Traumës, dy të plagosur gjatë protestimit
Sarri nënshkroi me Juventusin, Conte mbetet më i paguari në Itali Me zyrtarizimin e Maurizio Sarrit te Juventusi, tashmë mbetet vetëm trajneri i Milanit për t’u zyrtarizuar, edhe pse de
Rama ngre alarmin: Në 30 qershor do ketë grupe kriminale të paguar për të dëmtuar zgjedhjet Kryeministri Edi Rama i ftuar në emisionin "Real Story" tha se ekziston mundësia që më 30 qershor të ketë njerëz të pagu
10 trajnerët më të paguar në botë Pas zyrtarizmit të Antonio Contes tek Inter, lista e trajnerëve më të paguar në botë ka pësuar ndryshime. I pari vazh
Turisti shkon në ishullin e famshëm grek dhe përballet me një surprizë tronditëse (FOTO LAJM) Një shtetas amerikan që kishte shkruar për pushime në ishullin grek të Mykonos në Detin Egje është përballur me një surp