999 rezultate për

paguar

Zbardhet vendimi i turkut: U kap me dokument fals, kishte paguar 2 mijë USD Detaje të reja kanë dalë në dritë rreth Harun Çelik i cili është dëbuar në Turqi vetëm pas orë pasi ai u la i lirë nga q
Kënga doli e kopjuar, Fero: Rina ka marrë tekstin tim pa leje (VIDEO) Dy muaj më parë reperi i njohur Fero publikoi këngën "Jom rrit", e cila përpos pëlqimeve mori dhe shumë komente akuzuese
Me paruke e lente në sy, Ermali tregon sa para shpenzoi për Ramën Kryeministrin Edi Rama së shpejti do e shohim dhe si aktor në filmin "I love Tropoja". Rama do shfaqet me paruke të
E pushoi nga puna, ish-dado padit Mariah Carey (FOTO LAJM) Një vit më parë, Mariah Carey pushoi nga puna ish-dadon e saj. Tashmë kjo e fundit ka ngritur një padi kundra këngëtares
Miliona dhe jetë luksi, këta janë 10 njerëzit më të paguar në YouTube (VIDEO) Një djalë tetë vjeçar që komenton lodra në një kanal në YouTube është shpallur si më i paguari në platformë nga Forbes.
Pacolli: Para 46 vitesh në portin e Hamburgut punoja punë të rënda për t’i paguar studimet Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, këtë vikend është duke e kaluar në Gjermani. Ai ka vizituar
Tentoi të ikë pa paguar, ish-futbollisti i Anglisë kapet "mat"(FOTO LAJM) Së fundmi ish-lojtari i kombëtares angleze Paul Gascoigne, i njihur për raportin e keq që ka me alkoolin, është futur në
Flet hapur, sa para ka paguar Linda Rei për t’u bërë femër? Linda Rei ka treguar se ka paguar shumë pak lekë për t’u kthyer nga mashkull në femër. E ftuar në emisionon “Late Nig
Artan Hoxha: Tre "killera" të mirëpaguar po vrasin pa lënë asnjë gjurmë në Elbasan Artan Hoxha foli në studion e Abc News edhe për kapjen e 670 kilogramëve kokainë që u kapën pak muaj më parë në Brazil,
Bleu shtëpi pasi punoi në Abu Dabi, modelja 19-vjeçare tregon pagesën marramendëse Modelja 19-vjeçare Klaudja Kalia, disa kohë më parë u shpall miss “Fashion Tv”, duke nënshkruar një kontratë me gjigandi
Këta janë artistët më të paguar në botë gjatë vitit 2019 Forbes ka publikuar listën e artistëve më të paguar në botë për vitin 2019 Edhe këtë vit Taylor Swift dhe Kanye West ja
Erion Braçe sulmon ashpër Dukën: Ke marrë 2.2 miliardë lekë, ta shpif deri në neveri! Zv. Kryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe, ka sulmuar ashpër kundër kreut të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando
LISTA/ 10 trajnerët më të paguar në botë, do surprizoheni Emërimi i Jose Mourinhos në krye të Tottenhamit ka bërë kurioz opinionin sportiv për pagën që do të përfitojë trajneri l
Nuk janë paguar, 2 lojtarë të huaj largohen nga Flamurtari Nuk kanë fund problemet te Flamurtari. Vetëm pak ditë para ndeshjes shumë të rëndësishme ndaj Luftëtarit në të cilën kuq
Paguan mijëra euro, familja shkon në hotel por merr vesh të vërtetën e hidhur Një familje ka pasur fatin e keq të bjerë pre e një mashtrimi teksa kanë rezervuar pushimet e tyre në një hotel me pesë
Të paguara nga taksat, rreth 600 mijë euro për 21 makina luksoze qeveritare Me rreth 600 mijë euro nga buxheti i shtetit, po planifikohen të blihen 21 vetura të cilat do të destinohen për instituc
Më e paguara në botë, çfarë ka të veçantë Kendall Jenner? (FOTO LAJM) Kendall Jenner është klasifikuar si modelja më e paguar në botë, edhe për vitin 2018, nga revista e famshme "Forbes".
Dramat e kamionëve për në Angli, si humbi jetën 25-vjeçarja që u nis të bashkohej me të fejuarin (FOTO LAJM) Britania ka një histori të vjetër me personat që përpiqen të futen në vend nëpërmjet kamionëve. Po aq të vjetër e kanë h
Nami me seriale, kush janë aktorët më të paguar në Turqi (FOTO LAJM) Serialet turke kanë mbërthyer para ekranit të gjithë shqiptaret dhe jo vetëm. Por kjo industri e televizionit dhe ser
Ndryshojnë rregullat për pensionin e pleqërisë dhe atë suplementar Me tre vendime të Këshillit të Ministrave, të miratuara dje, qeveria ka bërë një numër ndryshimesh në rregullat aktuale