999 rezultate për

paguar

Shqiptari kapet në shtëpinë e barit, sa ishte paguar për ta ruajtur Shqiptarët dhe shtëpitë e barit tashmë prej disa kohësh janë kthyer në një problem për autoritetet në Angli. Këtë her
ZYRTARE/ Barcelona nënshkruan me talentin brazilian Gustavo Maia, futbollit i ri brazilian i lindur në vitin 2001, transferohet nga Sao Paulo te Barcelona. Klubi katalan zy
Degjeneron në ofendime debati në studion televizive: Je shërbëtor i paguar! Gjatë një debati në "Open" në lidhje me listat e hapura, analistët Enton Abilekaj dhe Carlo Bollino, janë përplasur me
Filipçe vizitë në spitalin e Kërçovës: Nuk ka asnjë mjek të papunë Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, gjatë vizitës së sotme në Spitalin e Përgjithshëm të Kërçovës, tha se në këtë ins
Barcelonës i mbeten edhe 7 ditë kohë për të paguar klauzolën e Lautaros Vetëm shtatë ditë! Kaq ka në dispozicion Barcelona për të bërë goditjen e madhe të kësaj vere, pas sigurimit të Miralem
E divorcuara nga Fieri rrëfen dramën: Punoj në rrugë për të paguar qiranë Një grua nga Fieri që jeton me qira në Durrës e thotë hapur se punon në rrugë si punonjëse seksi. Gruaja thotë se ësh
Do takonte Messin, nëna e tifozit: Do e detyroj të punojë gjithë verën për të paguar gjobën Barcelona fitoi para pak ditësh 0-4 ndaj Mallorcas, ndërsa një episod i veçantë u regjistrua gjatë ndeshjes. Një tifoz i
Akti normativ: Nëse keni paguar pushimet, do merrni kupona, ose rimbursim brenda një viti Nëse i keni prenotuara pushimet apo udhëtimet tuaja për në verë, që në muajt e parë të vitit, atëhere kur askush nuk e d
"Nami" me seriale, kush janë aktorët më të paguar në Turqi (FOTO LAJM) Serialet turke kanë mbërthyer para ekranit të gjithë shqiptaret dhe jo vetëm vitet e fundit. Por duhet thënë se kjo i
Rama: Askush nuk do mbetet pa e marrë, janë paguar 7.5 miliard lekë për pagat e luftës "Janë 7.5 mld lekë të reja të paguara që kanë shkuar në arkën e familjeve dhe do të vazhdojmë se paketa ka ende një pjes
Taylor Swift merr masat, shet një nga aeroplanët e saj privat (FOTO LAJM) Taylor Swift ka shitur një nga dy aeroplanët e saj dy ditë para se vendi të hynte në bllokimin e pandemisë. Ajo u cil
Mira Kazhani flet për punën tek Ujësjellës Kanalizime: Kam kredi për të paguar! U bë i bujshëm lajmi se gazetarja Mira Kazhani ka një pozicion si këshilltare për ekonominë në Ujësjellës Kanalizimeve t
Sherr për qeratë: Pronarja u kërkon lekët 3 vajzave me duart në fyt “Le të provojnë të kacafyten me një qiramarrës”, deklaroi në fillim të prillit kryeministri, gjatë masave të ndërmarra k
Mbrojtësi i Bylisit: Rama mendon për ministrat. Me çfarë të martohem, kam 3 muaj pa u paguar? Jurgen Goxha la Tiranën verën e kaluar dhe vendosi të vazhdontë karrierën në Ballsh. Mbrojtësi 27-vjeçar ka zhvilluar nj
"A do të hapen universitetet, kam qeranë për të paguar", Rama i përgjigjet studentit "Cfarë do të behët me universitetet, ju lutem na ktheni përgjigje se kemi qeratë e shtëpive për të paguar..." Pas ven
SURPRIZUESE/ Messi nxorri Ronaldinhon nga burgu? Ronaldinho dhe i vëllai i tij Roberto Assis u liruan nga burgu ku ndodheshin në qytetin Asunsion në Paraguaji. Shuma
COVID-19/ Si mund të përfitojnë bizneset e mëdha hua nga qeveria? Qeveria ka hapur linjën e kredisë, me vlerë 11 miliardë lek, për bankat që do të japin kredi për biznesin e madh. Vendim
Majko jep lajmin e mirë: Shqiptarët e bllokuar në kufi "e kanë hotelin të paguar" Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko, ka sqaruar se 23 shtetasit shqiptarë të mbetur prej disa ditësh në kufi
Këta janë 10 lojtarët më të paguar në botë Çdo lojtarë që luan për ndonjë skuadër të njohur në futbollin profesionist fiton shumë para. Transfermarkt ka zbuluar
Nga 10 futbollistët më të paguar në Francë, 9 janë të PSG-së (FOTO LAJM) PSG dominon gjithçka sa i përket futbollit në Francë, me kryeqytetasit që nuk kanë konkurrencë, sidomos për sa i përket