999 rezultate për

paguar

Ylli serb i Real Madridit i shpëton burgut Luka Jovic, ka arritur marrëveshje me prokurorinë serbe për ta paguar një gjobë me vlerë 30 mijë euro dhe në këtë mënyrë
Shqiptari lë vajzën 7 vjeçare të vetme në shtëpi për të vjedhur alkool në një lokal Një shtetas shqiptar me banim në Treviso nuk hezitoi të linte vetëm vajzën 7-vjeçare në shtëpi dhe shkoi tw merrte alkol
Mediat italiane "kryqëzojnë" Napolin: Ku është Rrahmani? I paguar 14 milionë euro e nuk luan kurrë Amir Rrahmani është lojtari i vetëm i Napolit që nuk ka luajtur asnjë minutë në ndeshje zyrtare këtë sezon. Kësaj lis
Aktoret më të paguara të vitit 2020, pse është e çuditshme lista e "Forbes" (FOTO LAJM) Sofia Vergara kyeson listën e aktoreve më të paguara, sipas Forbes, me 43 milionë dollarë. Angelina Jolie (35 milionë do
"A do gjyq me mua?", Adelina Ismaili përplaset me këngëtarin e njohur (FOTO LAJM) Adelina Ismaili nisi 2 javë më parë rrugëtimin e ri si moderatore me emisionin e saj “Tetë a tetë me Adelinën”. Të shtun
Sinan Idrizi hedh akuza: Pashë klube duke paguar arbitra dhe kundërshtarët Sinan Idrizi është rreshtuar prej kohësh kundër vendimit të Ligës Profesioniste për të bojkotuar futbollin për shkakun e
Shet medaljen e finales më të "çmendur" të Champions për të paguar borxhet Ju kujtohet Steve Finnan, lojtari i Kombëtares së Republikës së Irlandës, pjesë e brezit të artë të Liverpoolit në vitin
Lojtari më i paguar i klubit, Arsenali "poshtëron" sërish Ozil Futbollisti gjerman Mesut Ozil mbërriti në Arsenal nga Real Madrid shtatë vjet më parë si një përforcim i madh. Ozil
Ndër aktorët më të paguar në Turqi, por "Sarp" habit me veprimin e fundit (FOTO LAJM) Aktori turk Çagatay Ulusoy është ndër aktorët më të pëlqyer, por edhe ndër më të paguarit në Turqi. Ndonëse fiton shumë
Më e paguara në botë, çfarë ka të veçantë Kendall Jenner (FOTO LAJM) Kendall Jenner është klasifikuar si modelja më e paguar në botë, që nga viti 2017, nga revista e famshme ‘Forbes’. Aj
Cilat janë profesionet më të paguara dhe më të kërkuara aktualisht në Shqipëri Pagat ndryshojnë shumë, madje edhe brenda të njëjtit vend, por disa profesione paguhen më shumë kudo në botë. Profesi
10 futbollistët më të paguar në botë për vitin 2020 Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo kryesojnë edhe një herë renditjen e këtij viti në Forbes të futbollistëve më të pagua
Kjo është shifra "modeste" që ka paguar Atletico për Suarez Atletico Madrid ka kompletuar transferimin e Luis Suarez nga Barcelona. Përmes një komunikate, skuadra nga Madridi ka
Paga të papaguara nga klubet, mbi 400 futbollistë kanë kërkuar ndihmë nga FIFA Më shumë se 400 futbollistë, pjesa më e madhe e tyre me qendër në Evropë, kanë bërë kërkesë për ndihmë financiare në baz
Zbulohet prapaskena, Suarez refuzoi ekipin ku do hynte në histori Prapaskenë interesante e zbuluar nga ESPN rreth një transferimi të mundshëm, shumë të pasur në kampionatin amerikan për
Kryemadhi nxjerr "të palarat" e Qeverisë, çfarë i bëjnë punonjësve për të paguar të tjerë me kontrata 6 mujore Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi nuk heziton të hedhë akuza ndaj qeverisë kur bëhet fjalë për pagat. Në një intervis
Barcelona ndryshon strategji, i tregon derën lojtarëve më të paguar Bilanci financiar i Barcelonës nuk është aspak i mirë, pasi vitet e fundit klubi ka kryer transferime vërtetë të kushtue
Barcelona e dështuar në ç'do aspekt, formacioni startues i Bayernit kushton më pak se Coutinho (FOTO LAJM) Se Barcelona ka dështuar në të gjitha aspektet tregon edhe një fakt lidhur me shumën e paguar për Philippe Coutinho.
Shifrat e "çmendura", 20 lojtarët më të paguar në Angli Pavarësisht se bëri një lëvizje në moshën 32-vjeçare dhe la një klub që luan Champions League për një tjetër që siguroi
Një nga më pak të paguarit në klub, kjo është paga e Andrea Pirlo-s Andrea Pirlo është emëruar ditët e fundit në krye të stolit të Juventusit. Ish-mesfushori, i cili luajti për bardhezinjt