999 rezultate për

pacolli

Dua Lipa niset drejt Kosovës me avionin e Pacollit Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli i ka ofruar një aeroplan privat këngëtares shqiptare me famë bo
800 mijë euro për rregullimin e shtratit të Lumit “Mirusha” Ushtruesi i Detyrës së Ministrit të Mjedisit, Fatmir Matoshi ka nënshkruar një memorandum me kryetarin e Komunës së Gjil
Pacolli kundër ndarjes së Kosovës: Shkelje e sovranitetit! Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, thotë se një ndarje e vendit si zgjidhje e problemeve me Serbinë do të is
Petkoviq: Pacolli tërë jetën ka qenë i rrethuar nga fqinjë serbë Petar Petkoviq, zëvendësi i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, ka reaguar ndaj paraleleve që janë bërë ndërmjet Be
Pacolli rrëfen pse gënjyen në momentin që hynë në hapësirën ajrore serbe Avioni i vetëm që është në shtetin e Kosovës e që është në pronësi të zëvendëskryeministrit dhe ministrit të Jashtëm, Be
Gazetari i përgjigjet Pacollit: Shih hotelin tënd 130 euro nata Pas skandalit të Hotelit në Durrës, ka plasur një debat i ashpër në median online në lidhje me shërbimin e hoteleve në S
Me në krye Thaçin, liderët Kosovarë nisin takimin me Mogherinin Ka filluar takimi i delegacionit kosovar me zyrtaren e BE-së, Federica Mogherini. Me në krye Hashim Thaçin, Haradinaj
Haradinaj, Pacolli dhe Limaj me në krye Thaçin takohen me Vuçiçin Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi dhe homologu i tij serb Aleksander Vuçiq do të takohen sërish sot në kuadër të dialogu
Askush nuk e dinte, Behgjet Pacolli ka qenë në koma për disa ditë (FOTO LAJM) Aksidenti i rëndë që ndodhi në magjistralen Suharekë-Duhël preku zemrën e thuajse çdo njeriu. Por ishte edhe vetë Min
Mediat serbe e nxjerrin bllof Pacollin Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli ka dhënë lajmin se Kosova po merr pjesë si anëtare e plotë në O
Priten tensione, Nësia Speciale niset drejt Veriut (VIDEO) Njësia Speciale e Kosovës është nisur drejt Veriut të Kosovës. Këtë rrugë ata e kanë marrë pasi Ministrit serb të Mbroj
Pacolli nga Liberia: Këto janë lajmet fake të Serbisë Zëvendëskryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli, e ka demantuar shtetin serb sa i përket vendimit të Liberisë për "çnjoh
Pacolli me kushëririn vlejnë sa për katër ministri Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës shumë shpejtë edhe zyrtarisht mund të mbetet me vetëm një deputet në Kuvendin e Kosovë
Në mënyrë misterioze Pacolli merr pjesë në takimin e dialogut Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behgjet Pacolli, është duke marrë pjesë në takimin e parë të fazës finale për no
Pacolli telefonon Liberinë, i pyet nëse kanë tërhequr njohjen Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli ka treguar se sapo ka biseduar Qeverinë Liberiane rreth lajmit
Pacolli ia thotë para syve ambasadores se Izraeli duhet ta njohë Kosovën Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka pritur në një takim pune në ambientet
Pacolli jep versionin e tij të përplasjes me një zyrtar Deputeti Islam Pacolli ka dalë në foltoren e Kuvendit për t’u sqaruar para opinionit lidhur me raportimet se ai ishte ar
Pacolli shfaqet i gëzuar dhe jep një lajm të mirë për Kosovën Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli ka dhënë një lajm të mirë për Kosovën. Pacolli ka bërë të di
I kamuri në para flet nëse mbathjet i vesh me inicialin e tij Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ramiz Kelmendi, ka folur për pasurinë e tij
Arrestimi i deputetit, reagon ai Sot në media u raportua se është arrestuar deputeti i AKR-së, Islam Pacolli, për shkak se ka sulmuar oficerin e sigurisë