999 rezultate për

pacolli

Mediat serbe: Pacolli nuk e ngriti dorën kundër Serbisë Sot Qeveria e Republikës së Kosovës ka marrë vendim që të rrisë taksën për produktet serbe në 100 për qind. Megjithat
Të gjithë dorën lart por Pacolli jo, pse? Qeveria e Kosovës, në krye me Ramush Haradinajn mori vendim për rritjen e taksës prej 100 për qind ndaj produkteve që im
PSD kërkon nga Pacolli që të japë llogari Partia Socialdemokrate ka reaguar pas dështimit të pranimit të Kosovës në INTERPOL. PSD-ja thotë se është e zhgënjyer me
Kurti fajëson Pacollin dhe Thaçin për dështimin në Interpol Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka reaguar pas dështimit të Kosovës që të pranohet në INTERPOL. Kurti tho
Veseli merr në mbrojtje Haradinajn dhe Pacollin, sulmon opozitën Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë se vota kundër anëtarësimit të Republikës së Kosovë
Kërkohet dorëheqja e Qeverisë Haradinaj pas dështimit Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fitore Pacolli ka reaguar pas dështimit të anëtarësimit të Kosovës në INTERPOL. Ajo k
Nuk ndalen dështimet e Pacollit, kur do të reagojë Haradinaj? Nga Ervin Shkulaku Një ditë para votimit në Asamblenë e Përgjithshme të INTERPOL-it ministri i Punëve të Jasht
Interpol merr vendimin për Kosovën Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli ka konfirmuar se në agjendën e samitit të Interpolit u konfirmu
Tani këshilltari i Pacollit gëzohet pse shefi i tij preku dorën e Mike Pence Një shtrëngim duarsh ndërmjet sekretarit të SHBA-së, Mike Pompeo dhe Ministrit të Jashtëm, Behgjet Pacollit, këshilltari
Pacolli: E shëtita Thaçin me jaht dhe i dhashë peshk Zëvendëskryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli,ka folur për pushimin me presidentin e vendit, Hashim Thaçi, në Shëngjin
Serbia nuk e përfill Brukselin për mjekët, a do të reagojë Pacolli? Oda e Mjekëve të Kosovës (OMK) ka njoftuar se ka aplikuar për anëtarësim në Komitetin e Përhershëm të Mjekëve Evropianë,
Pacolli është një dështim i vërtetë, por këshilltari i tij thotë se nuk janë tëhequr njohjet Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell, ka pranuar sot se disa vende e kanë tërhequr njohjen ndaj s
Ambasadori britanik nxjerr dështimin e Pacollit, a duhet të shkarkohet? Ndonëse Ministria e Punëve të Jashtëm po e mohon se ka tërheqje të njohjeve për shtetësinë e Kosovës, një gjë e tillë po
Qeshni me lot, mësoni pse gishtat janë drejtuar nga Pacolli Behgjet Pacolli përveç si presidenti i AKR-së, njihet edhe si shqiptari më i krimbur në para. Pasuria e tij është marram
Ish-ministri Hasani nxjerr të vërtetën: Pacolli nuk pranonte që Serbisë t'i vendosej taksë Ish-ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, ka komentuar vendimin e fundit të marrë nga Qeveria e Kosovës, si
Pacolli zbythet prej Daçiçit, një tjetër shtet tërheq njohjen e Kosovës Zyrtarë dhe media serbe sot kanë njoftuar se një shtet tjetër do të marrë vendimin për çnjohjen e Kosovës. Njoftimin
Pacolli: Jam i tronditur nga sulmi ndaj serbëve në Istog Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, duke komentuar sulmin ndaj dy autobusëve me pele
Edhe këshilltarët e Pacollit me paratë e qytetarëve flenë në hotele të shtrenjta Shumat e përcaktuara nga shteti për shpenzim në hotele gjatë vizitave zyrtare nuk dolën të mjaftueshme për dy këshilltar
Pacolli jep lajmin e mirë për flamurin e Kosovës Ka qenë zëvendëskryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli i cili nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook ka tregu
Pacolli: Nuk jap asnjë cent nga xhepi për të mbrojtur Kosovën Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, i është kundërpërgjigjur homologut të tij serb, Ivica Daçiç, i cili ka th