999 rezultate për

pacolli

Pasuria e miliarderit Behgjet Pacolli: Prona dhe para CASH pafund (FOTO LAJM) Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli është politikani më i pasur shqiptar deri më tani. Vetëm vlera e pasurisë
Sa kushtoin avioni privat i Pacollit dhe tetë makinat luksoze (FOTO LAJM/) Pasuria e Behgjet Pacollit, ministrit të Jashtëm të Kosovës është përrallore. Ai erdhi nga biznesi në politikë duke u bë
Pacolli kërkon nga OKB hetimin e rusit për përfshirje në veprime kriminale Ministri i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli, përsëri ka reaguar ndaj rastit me rusin Mikhail Krasnoshchenkov. Dje autor
Branbiq: Pacolli pse mërzitet, ai nuk është njeri nga pylli Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiq beson se mund të shkoj sa herë të dëshiroj në Kosovë, pavarësisht deklaratave të zy
Kosova nuk e liron zyrtarin rus që pengoi policinë, UNMIK të japë llogari Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka njoftuar se gjatë operacionit policor në veri të Kosovës, Policia ka ar
Arrestohet një zyrtar i Kosovës në Serbi Autoritetet e Serbisë e kanë arrestuar Marjan Gjokajn, zyrtar i Administratës Tatimore të Kosovës. Lajmin e ka bërë t
Pacolli largohet përfundimisht nga partia e Pacollit Sekretari organizativ i Aleancës Kosova e Re, Rrahim Pacolli, ka dhënë sot dorëheqje të parevokueshme nga posti i tij pa
Kosova shpall person të padëshirueshëm Ivica Daçiçin Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli, ka vendosur të shpallë person të padëshirueshëm Ivica Dacicin, i cili mohoi masakrë
Mustafa godet liderët që hipen në avionin e Pacollit Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka komentuar Samitin e Berlinit, duke thënë se u dërgua mesazh që
Ministri shqiptar shkarkon Rrahim Pacollin nga detyra e konsullit Gjatë ditës së sotme, mediat kanë bërë të ditur se Ministri për Evropën në Qeverinë e Shqipërisë, Gent Cakaj, e ka shkar
Thaçi mbjell pemën, nominon mikun e tij në politikë Behgjet Pacollin Presidenti Hashim Thaçi i është përgjigjur sfidës për të mbjellë një pemë. I nominuar nga presidentja Atifete Jahjaga
Si u mashtrua me fotografinë e Pacollit dhe Klintonit në Rusi Behgjet Pacolli ka pasur fat ta marrë tenderin nga shteti rus për ta rinovuar pallatin presidencial të njohur si Kremlin
Pacolli vjen vërdallë nëpër Afrikë por asgjë konkrete, lartëson Senegalin Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli sot ka zhvilluar një sërë takimesh me
Edhe motra e Limajt rehatohet me një punë në shtet Nisma Socialdemokrate me sukses është duke e realizuar premtimin e fushatës zgjedhore për punësime, vetëm se të punësuar
Pacolli kërkesë BE-së: Na liberalizoni vizat, mos na ndalni rritjen e vendit! Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli ka mirëpritur votimin e sotëm në Parla
Pacolli i shkruan letër Vuciç Zëvendëskryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli ka bërë të ditur se i ka nisur një letër të hapur presidentit të Serbisë
Njohjet i mungojnë Kosovës, a po dështon Pacolli? Përkundër faktit se disa vende mund të kenë tërhequr aktin e njohjes, autoritetet në Prishtinë besojnë se janë 116 shtet
Gjuriç nxjerr dështimin e politikës së jashtme që drejtohet nga Pacolli Drejtori i të ashtuquajturës “Zyra për Kosovën” në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka reaguar pas deklarimeve të kryem
Pacollit i largohet edhe një deputet, mbeti vetëm me kushëririn (FOTO LAJM) Partisë së pasanikut kosovar Behgjet Pacolli i është larguar edhe një deputet. Deputeti Labinot Tahiri ka vendosur që
Daçiçi: Pacolli do të më vrasë Ministria e Punëve të Jashtme në krye me Behgjet Pacollin ka reaguar lidhur me deklaratën e ministrit serb, Ivica Daçiç,