999 rezultate për

pacolli

Behgjet Pacolli: Për hir të Kombit, Atdheut dhe Perëndisë, kërkoni falje Amerikës Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli ka kërkuar nga Qeveria që të mos rrezikojnë fatin politik të Kosovës. “Kur bubrreci po
Pacolli thirrje Thaçit dhe Kurtit: Uluni me një ligj të ri për dialogun me Serbinë Lidhur me debatin për dialogun Kosovë-Serbi, Behgjet Pacolli propozon se Kosovës i duhet një ligj i ri pas rrëzimit nga
"Mënyra e vetme që populli i Kosovës të ecë përpara", Pacolli: Të hiqet taksa 100 për qind Lideri i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka bërë thirrje që të hiqet taksa 100 për qind për mallrat që vijnë nga S
Behgjet Pacolli pjesë e qeverisë Kurti? Dy deputetët e vetëm të Aleancës Kosova e Re (AKR) në këtë legjislaturë, Behgjet Pacolli dhe Mirlinda Sopi-Krasniqi, do
Pacolli: Vlora Çitaku duhet të shkarkohet nëse e dha ajo lajmin për njohjen nga Xhamajka Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fitore Pacolli ka reaguar pas demantimit që Ministria e Punëve të Jashtme të Xhamajkë
U largua nga AKR, Labi befason me përgjigjen për Behgjet Pacollin Ish- deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri karrierën e tij në sferën e politikës e filloi në partinë e Behgjet
Pacolli me fjalë të mëdha për Kurtin Ish-ministri i Punëve të Jasthme Behgjet Pacolli, ka mirëpritur deklaratat e Kryeministrit të vendit Albin Kurti, për ko
Do ngeleni pa mend, kjo është vila luksoze e Behgjet Pacollit (FOTO LAJM) Biznesmeni nga Hajvalia Behgjet Pacolli, e dorezoi sot detyren, por tani do të pushojë e relaksohet në hapësirat e jasht
Zbulohet data dhe ora kur Kurti do të hyjë në zyrën e kryeministrisë Të martën në orën 11:00 Albin Kurti edhe formalisht do ta pranojë mandatin e Kryeministrit të Republikës së Kosovës.
Zbardhen SMS-të sekrete mes Thaçit dhe Pacollit për Kurtin (FOTO LAJM) Kreut të AKR-së Behgjet Pacollit i kanë dalë telashe sot pasi premtoi votën e AKR-së për qeverinë Kurti gjatë fjalimit n
Pacolli shpreh hapur mbështetjen për Kurtin: Do e votoj për Kryeministër ​Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli tha se partia e tij do të jete konstruktive në këtë legjislaturë
Pacolli mesazh publik: Shmangni udhëtimet drejt Iranit dhe Irakut Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli, ka kërkuar nga qytetarët e Kosovës që t’i shmangen udhëtimit dre
Pacolli i ashpër ndaj Vuçiç, thotë se Beogradi po nxit tensione në Kosovë Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka reaguar ndaj deklaratave të presidentit serb, Aleksandar Vuç
Dy fëmijët shqiptarë u mbyten në lumë, reagon Haradinaj e Pacolli Një lajm i rëndë u bë sot kryetemë në të gjitha mediat duke shkaktuar dhimbje në këtë ditë feste. Kryeministri në det
Pacolli kundër shkarkimit të Trump: Kosova ka besim në të Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, është shprehur kundër iniciativës për shkarkimin e p
Meta takim me Pacollin: Gati për rindërtimin e Thumanës Presidenti Ilir Meta ka takuar sot zëvendëskryeministrin e Kosovës Behgjet Pacolli për të folur për situatën post tërmet
Pacolli: Para 46 vitesh në portin e Hamburgut punoja punë të rënda për t’i paguar studimet Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, këtë vikend është duke e kaluar në Gjermani. Ai ka vizituar
Behgjet Pacolli zbulon projektin: Kështu do të ndërtohen banesat në Thumana (FOTO LAJM) Zëvendëskryeministri i Kosovës Pacolli ka dhënë lajmin për përfundimin e projektit për ndërtimin e shtëpive në Thumanë p
Pacolli mohon përgjegjesinë për çnjohjet (VIDEO) Behgjet Pacolli mohon të ketë dështuar. Kjo, pavarësisht faktit se që prej se erdhi në krye të dikasterit të Punëve t
Kosova bojkton ceremoninë e çmimeve Nobel Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka njoftuar se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobe