999 rezultate për

pacienti

Misteri, a punonte "pacienti zero" në laboratorin kinez dhe ç’thonë shkencëtarët? Në mbi katër muaj që kur Kina raportoi një shpërthim të pneumonisë virale në provincën Hubei, koronavirusi është shtrirë
PD kërkon hetim nga Prokuroria: Pacienti me COVID-19 vdiq në mëngjes, por e fshehën Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia në një postim në facebook ka reaguar pas publikimit të njoftimit të Min
Rritet numri i viktimave në kosovë, humb jetën një tjetër person Klinika Infektive në Kosovë ka njoftuar se ka humbur jetën një tjetër person i prekur nga COVID-19. Sipas njoftimit paci
''Pacienti zero i Kinës eksperimetnoi me lakuriqët e natës'', SHBA nis hetimet Një prej teorive se nga doli koronavirusi, është ajo se erdhi nga eksperimentimi me lakuriqët e natës në një laborator k
Pacienti italian përlotet, falenderon infermierët shqiptarë (VIDEO) Një pacient nga Breshia në Itali, i prekur nga Covid-19 është përlotur teksa ka falenderuar dy inferemierët shqiptarë, t
Momenti i dhimbshëm, pacienti me Covid-19 përshëndet me dorë familjarët para se të futet në spital Një fragment sa i dhimbshëm aq edhe shpresëdhënës është fotografuar sot në ambientet e Shefqet Ndroqit. Një pacient s
Ish-ministri i Shëndetësisë: Pacienti i fundit nuk vdiq nga ndonjë predhë apo aviacion armik Për ish-ministrin e Shëndetësisë, Tritan Shehun situata në të cilën ndodhet vendi nuk është ajo e një lufte por e përbal
Vdes nga koronavirusi një person tek Infektivi Ka shkuar në 17 numri i viktimave në vendin tonë. Një pacient 75 vjeçar ka ndërruar jetë në Infektiv dhe mësohet se
Momenti dramatik në QSUT, mjekja përpiqet të mbajë në jetë pacientin që sjell helikopteri (VIDEO) Përveç përballjes me të prekurit nga koronavirusi, mjekët vijojnë të ndeshen edhe me raste të tjera urgjente. Në këto
COVID-19 i shndërron qelizat e pacientit në "fabrika të viruseve" Sipas ekspertëve kur COVID-19 sulmon, ai e kthen qelizën e pacientit në një “fabrikë virusesh”. Ai e nis me sipërfaqen e
Një tjetër i shëruar nga COVID-19, flet pacienti: Ia dola! (VIDEO) Një tjetër pacient i infektuar ka lënë spitalin pas 20 ditësh kurimi. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetë
Pacienti me koronavirus në Shkodër, u dyshua se kishte infektuar mjekët Rasti i pacientit nga Puka që rezultoi me koronavirus në spitalin e Shkodrës, vuri nën alarm institucionin pasi i infekt
Shokon vajza nga Tetova, babait në Shkup nuk ia bënë testin për Koronavirus, mund të kishte infektuar të tjerë (VIDEO) Në Tetovë është regjistruar një 69 vjeçar si pacienti i parë me virusin Korona. Ai me Kovid 19 ka patur simptome me t
Pacienti më i vjetër që mund COVID-19, shërohet gjyshja 97-vjeçare në Korenë e Jugut Një grua 97-vjeçare nga Koreja e Jugut e infektuar me koronavirus është shëruar plotësisht dhe është liruar nga karantin
Vështirësi në frymëmarrje dhe temperaturë, mjeku tregon kur duhet të shqetësoheni Mjeku i njohur Roland Xhaxho ka folur për situatën e koronavirusit që po kalon gjithë bota dhe për më tepër ka dhënë dis
Pacienti më i vjetër që mund COVID-19, shërohet gjyshja 95-vjeçare (FOTO LAJM) Një gjyshe 95-vjeçare është regjistruar si pacienti më i vjetër që shërohet nga COVID-19. Ajo u diagnostikua me koronavi
Shënohet viktima e dytë nga koronavirusi në Maqedoni Ministria e Shëndetësisë informon se një pacient me koronavirus ka ndërruar jetë në Klinikën për sëmundje infektive dhe
Shërohet pacienti zero me koronavirus në Shqipëri Një tjetër lajm shpresëdhënës për shqiptarët. Pacienti zero, i cili dyshohet se solli virusin nga Italia, është shëruar
Lajm i mirë nga Infektivi, pacienti i parë i shëruar del nga spitali Një lajm shumë i mirë ka ardhur ditën e sotme nga Spitali Infektiv i Tiranës. Pacienti i parë i shëruar zyrtarisht nga k
Zyrtare! Shërohet pacienti i parë nga koronavirusi në Shqipëri Më në fund ka ardhur edhe një lajm i mirë sa i përket Koronavirusi në Shqipëri. Babai i pacientit zero, Viktor Kola,