999 rezultate për

ozil

Barcelona ka gati mesfushorin për ta bërë pjesë e marrveshjes për Ozilin Barcelona pomendon të dërgojë Arda Turan tek Arsenal si pjesë e marrëveshjes për blerjen e Ozilit. Sipas Daily Star, at
Dhe Chelsea i bashkohet luftës për Ozilin Chelsea është futur në garën për të arritur shërbimet e gjermanit Mesut Ozil të Arsenali. Kontrata aktuale e yllit gj
Mesut Ozil dhe e fejuara e tij blejnë një super shtëpi luksoze (FOTO LAJM) Futbollisti Mesut Ozil, ka disa kohë që është fejuar me aktoren turke Amine Gulse. Ata priten të martohen së shpejti
Arsenali bombardon Huddersfieldin, shënon edhe golin e katërt (VIDEO) Arsenali ka shënuar edhe golin e katërt kundër Huddersfield në "Emirates Stadium" Autori i golit është Mesut Ozil, q
Formacionet zyrtare: Arsenal - Huddersfield Arsenali ndeshet sonte me modestët e Huddersfield për javën e 14-të të Premier Leagues Top-çinjtë e Wengerit duan me
Mourinho ka 4 dëshira për fundvit Me festat e fundvitit që po afrojnë duket se trajneri portugez i Manchester United, Jose Mourinho, ka bërë gati listën e
Wenger kundër të gjithëve: Ozil dhe Sanchez qëndrojnë Të dy janë në skadencë kontrate pasi marrëveshjet aktuale me Arsenalin u përfundojnë verën e ardhshme, por asnjëri prej
Ramos ndërhyn në tentativat e Barcelonës për të nënshkruar me Ozilin Sergio Ramos është futur në tratativën e Barcelonës për mesfushorin Mesut Ozil. Spanjolli ka tentuar ta bind gjermanin q
Barcelona heq dorë nga blerja e Ozil-it Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu ndryshon mendje për objektivat e merkatos së Janarit. Numri një i katalana
Ozilin mund ta zëvendësojë Joao Mario tek Arsenal Sipas të përditshmes angleze ‘The Sun’, tanimë Arsenali ka ndarë edhe shumën për transferimin e Marios. Shuma me të c
Barcelona edhe më pranë Ozilit Barça thuhet se ka rënë dakord për një kontratë tre-vjeçare me Ozilin dhe tani janë të gatshëm të marrin atë nga Arsenal
Ozil ka kushte për transferimin tek Barcelona Mesut Ozil ia ka bërë të qarta kërkesat e tij ekonomike presidentit të Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, nëse ky i fundi
Barcelona me çmim të ofrueshëm për gjermanin e Arsenalit Barcelona po vazhdon të punojë për t’u përforcuar në afatin kalimtar të janarit. Philippe Coutinho është prioritet pë
Arsenali me ofertë pë talentin e Trabzonsporit Arsenali është i gatshëm të shpenzojë 14 milionë paund për talentin e Trabzonsporit, Yusuf Yazici. 20-vjeçari është d
Wenger: Sanchez dhe Ozil do të qëndrojnë në klub Trajneri i Arsenalit, Ansere Wenger, ka pohuar sot se dyshja Alexis Sanchez dhe Mesut Ozil duan të qëndrojnë në klub, pë
Wenger flet për dy yjet e klubit Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger e ka konfirmuar se do ët shes Alexis Sanchezin dhe Mesut Oziln gjatë afatit kalimtar
Ozili në hapat e Vann Persit, Arsenal tregon çmimin e tij Arsenali është i hapur që ta lejojë shitjen e Mesut Ozil te Manchester United që në janar për 30 milionë funte. Gje
Ozil shumë afër rinovimit të kontartës, por ky kusht i ndërlikon gjërat Mediat angleze raportojnë se mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil, është i hapur për të nënshkruar marrëveshje të re për t
Messi po pengon transferimin e Coutinhos, pasi dëshiron atë të Ozilit Ylli i Barcelonës, Leo Messi, e vlerëson më shumë mesfushorin kreativ të Arsenalit, Mesut Ozilit sesa atë të Liverpoolit
Forma e mirë e mesfushorit, po e detyron Arsenalin të përshpejtojë rinovimin Arsenali duhet të zgjidhë brenda pak javësh të ardhmen e disa futbollistëve që janë në përfundim të kontratës. Kështu, p