999 rezultate për

ousmane

Futbollisti i Barcelonës: Klubi bëri mirë që e dënoi Dembelen Portieri i Barcelonës, Marc-Andre ter Stegen, e ka mbrojtur vendimin e klubit katalanas për ta dënuar sulmuesin anësor,
Barcelona në epërsi ndaj Celta Vigos (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Celta Vigos në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është Ousmane Dembele në minutën e
Liverpool vë në "shenjestër" yllin e Barcelonës, bën gati ofrertën marramendëse Pas lajmeve që Barcelona po mendon të shes anësorin francez Ousmane Dembelen, Liverpool është "alarmuar" për tu vënë në
MARCA: Ousmane Dembele mund të largohet nga Barcelona Sipas se përditshmes spanjolle, Marca, drejtuesit e Barcelonës janë të ndarë me atë se çfarë duhet bërë me Ousmane Dembe
Ousmane Dembele konfirmon të ardhmen e tij Ousmane Dembele i ka dhënë fund zërave për një largim të mundshëm nga Barcelona në drejtim të Arsenalit. Lojtari ish
Ousmane Dembele shuë afër Arsenalit Trajneri i Arsenalit Unai Emery është duke planifikuar një lëvizje senzacionale, duke sjellur Ousmane Dembele në Londrën
Ousmane Dembele në kontakte me Arsenalin Arsenali është në bisedime me sulmuesin anësor të Barcelonës, Ousmane Dembele. Sipas "Cadena SER", përfaqësuesit e De
Ousmane Dembele lë pushimet dhe ktheht në Barcelonë Ousmane Dembele ka ndërprerë pushimet për t’u rikthyer në stërvitje në Barcelonë, me herët se është pritur. Lojtari p
Dembele shënon supergol për Francën ndaj Italisë (VIDEO) Franca ka arritur të shënoj edhe golin e tretë përballë Italisë në "Allianz Riviera" të Nices. Ousmane Dembele shëno
Chelsea me një ofertë të çmendur për Ousmane Dembele Talenti francez ka luftuar për të bërë një paraqitje të mirë në "Camp Nou" pas transferimt të tij nga Borussia Dortmund
Barcelona me një komunikatë zyrtare për talentin francez, Ousmane Dembele (FOTO LAJM) Ousmane Dembele është gati përfundimisht për të luajtur për Barcelonën pas më shumë se tre muaj e gjysmë. Barcelona m
Ousmane Dembele mund të luajë në El Clasico Ousmane Dembele është rikuperuar me ritëm shumë të shpejtë nga lëndimi që e pësoi në ndeshje kundër Getafes në mes të sh
Barcelona merr një lajm të mirë për anësorin francez Anësori i talentuar, Ousmane Dembele pritet të kthehet para kohe nga lëndimi i rëndë që kishte pësuar në fillim të këtij
Dembelen nuk e mbajnë më as këmbët e veta, zbarkon me karrocë me rrota në Finlandë Ousmane Dembele kaudhëtuar për në Finlandë për t’u operuar dhe për të rregulluar “biceps femoris” në këmbën e tij të maj
Trajneri i Barcelonës fjalë magjike për Dembelen Barcelona tashme ka kompletuar transferimin e sulmuesit të Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele, për 105 milionë euro, p
Dembele i hap telashe vetes, nuk thirret as nga kombëtarja franceze Kylian Mbappe është thittur nga skuadra kombëtare e Francës për kualifikueset e ardhshëm të Kupës së Botës. Por kombë
Trajneri i Dortmundit tregon se kur do të merret vendimi për Dembelen E ardhmja e Ousmane Dembele është afër për t'u zgjidhur. Kjo u konfirmua nga trajneri Peter Bosz, i cili ka bërë me dije
Dortmund gjen Dembelen, e dënojnë pasi i bëri me zemër Borussia Dortmund sapo ka lëshuar një deklaratë në lidhje me Ousmane Dembele, i cili ka humbur trajnimin sot mes raporte
Humbet Dembele, mediat thonë se ai është nisur për aventurën e re Peter Bosz, trajneri i Borussia Dortmund, shpjegoi në një konferencë për shtyp pse Ousmane Dembele nuk ishte në stërvitj
Kjo është situata e detajuar e Barcelonës në përpjekjet Dembele-Coutinho Me largimin e Neymarit klubi katalanas i ka hedhur sytë tek Philippe Coutinho dhe Ousmane Dembele për të qetësuar tifozë