999 rezultate për

orar

Zbulohen oraret e ndeshjeve të "Euro 2016" Të gjithë janë në pritje të 4 ekipeve të fundit që do të sigurojnë pjesëmarrjen në Euro 2016, teksa UEFA ka përcaktuar
Bleona Qereti në MTV Këngëtarja Bleona Qereti i'a ka dalë që të deportojë edhe në kanalin më të madh të muzikës ndërkombëtare me këngën e saj
Nikola Popovski to become the temporary PM of Macedonia Foreign Minister Nikola Popovski is the most likely candidate to replace Nikola Gruevski as a prime minister in January
Ja oraret kur bllokohet magjistralja Prishtinë-Pejë Policia e Kosovës ka njoftuar se edhe sot do të jetë në asistencë të Operatorit të Sistemit, Transmisionit dhe Tregut, n
Ujësjellësi i Prishtinës redukton ujin në pikun e të nxehtit, ja oraret (FOTO LAJM) Kompania e Ujësjellësit Rajonal Prishtina, duke nisur nga nesër. do të fillojë orarin e reduktimeve të ujit të pijshëm,
Orar i ri për furnizimin me ujë në Prishtinë Korporata e Ujësjellësit Rajonal "Prishtina" njofton se ka filluar një rritje e madhe e kërkesave për ujë të pijshëm dhe
Zyrat e Gjëndjes Civile shtyjnë orarin për pajisjen me letërnjoftim Që të gjithë qytetarët shqiptarë që duan te pajisen me letërnjoftim për të dhënë votën e tyre në 21 qershor, kanë detyru
Tmerri i portierit të Juves Storari në një avion Portieri i Juventusit, Marco Storari ka përjetuar një situatë të rëndë në avion. Portieri italian ishte dukë udhëtuar në
Publikohen oraret për testimin ekstern Ministria e Arsimit dhe Shkencës njofton se në portalin zyrtar "prasanjaeksterno.dic.edu.mk" janë publikuar oraret për t
Ja çfarë bën ky polic jashtë orarit të punës (VIDEO) Në këtë video ju do të shikoni një shofer policie, i cili hiqet sikur ndalon fëmijët e tij në një makinë lodër. Sipas
Studim/ Meshkujt "manipulatorë" me orët e punës Sipas një studimi amerikan rezulton se meshkujt mashtrojnë në lidhje me orët e punës. Ato janë më të prirur që orarin e
Ja deri në çfarë ore do të punojnë kafenetë në Shkup Kafenetë që ndodhen pranë zonave të banuara do të qëndrojnë hapur një orë më pak se deri tani (23:00), ndërsa gjatë fund
OSHEE zgjat orarin në zyrat për shërbimin ndaj klientit Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, në kuadër të masave për shërbimin ndaj klientit, ka zgjatur orar
LSDM i kërkon qeverisë të tërheqë ligjin për honorarët Partia opozitare në Maqedoni, LSDM, ka akuzuar Qeverinë se po tenton të manipulojë opinionin me ndryshimet e reja ligjo
DAP përgatit sistemin për kontributet për honorarët Drejtoria për të ardhura publike e përgatiti sistemin për llogari dhe pagesë të kontributeve të të ardhurave me marrëve
Qeveria do punësojë 3 mijë honoraristë pa konkurs Në 30 ditët e ardhshme drejtorët e institucioneve ku ka vullnetarë dhe punëtorë honorarë të pavarur duhet të dorëzojnë l
Honorarët protestojnë kundër ligjit për kontributet Ndryshimet kushtetuese për kontribute të punës honorare, janë kundërshtuar nga honorarët, të cilët kanë dalë sot në prot
Formula 1, ndryshojnë oraret për 5 Çmime të Mëdha Modifikime në Formula 1. 5 Çmime të Mëdha të kalendarit të vitit 2015, do të nisin një orë më para kohe në krahasim me p
Ja pse Irina nuk shkoi me Ronaldon në Zvicër Mediat sportive kanë hapur lajmin se Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk mund të jetë ndarë, pasi kjo e fundit nuk ka qenë
Ligji për honorarët, ankesë në Gjykatën Kushtetuese Sindikatat dhe organizatat joqeveritare kanë përgatitur ankesë deri tek Gjykata Kushtetuese për ndryshimet e pesë ligjev