999 rezultate për

orar

Juve dhe Napoli do i luajnë dy "finalet" e fundit të kampionatit në të njëjtin orar Napoli u kishte bërë kërkesë drejtuesve të Ligës që ndeshjet e katër javëve të fundit të luheshin njëkohësisht, por kërk
Ndryshon orari i ndeshjes Kukësi-Laçi, shkaku i errësirës Ditën e mërkurë është parashikuar të luhet ndeshja mes Kukësit dhe Laçit ,e vlefshme për Kupën e Shqipërisë. Ora e
Policia e pyjeve me protesë për kushte më të mira për punë Punonjësit e policisë pyjore, përmes një proteste përpara Ministrisë së Bujqësisë, i kërkuan ministrit Ljupço Nikolovski
Komuna e Prishtinës cakton orarin kur mund të hidhni mbeturinat e mëdha nga shtëpitë Në kuadër të politikave për një qytet sa më të pastër, Komuna e Prishtinës përmes kompanisë së kontraktuar “Pastrimi” or
Ndryshon orari në Champions League dhe në Europa League (FOTO LAJM) UEFA ka njoftuar se ka ndryshuar orarin për ndeshjet e UEFA Champions League për sezonin 2018/19 Ndryshimet e shumta
Skandali në shkollën 9 vjeçare, drejtoresha lë mësimin dhe punon avokate në orarin zyrtar “Fiks Fare” pasqyroi mbrëmjen e sotme se si një drejtoreshë shkolle gjatë orarit të punës shkon dhe punon si avokate në
Si të humbni peshë duke rregulluar oraret e ushqimit Termi krono-dietë është përdorur për herë të parë në vitin 1992 nga studiuesit italianë Mauro Todisco dhe Paolo Marconi
Konfirmohet orari për ndeshjet e Coppa Italia, derbi luhet në fund të vitit Janë konfirmuar sot datat dhe koha kur do të zhvillohen ndeshjet çerekfinale të Kupës së Italisë në futboll. Derbi “D
Kategoria e Parë zyrtarizon orarin e ndeshjeve (FOTO LAJM) Federata Shqiptare e Futbollit përmes një postimi në faqen e saj ka përcaktuar axhendën për javën e 11-të të Kategorisë
Nga sot mjekët do ta respektojnë orarin e punës Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili tha të mërkurën se orari i punës në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës do të
Zyrtare: FSHF-ja vendos orarin e javës së 15-të (FOTO LAJM) Menjëherë pas përfundimit të javës së 14-të në Kategorinë Superiore, Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë zyrtare edhe
Shtohen kontrollet ndaj mjekëve në QKUK Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) ka disa javë që ka nisur të funksionojë sistemi i ri i pagesës. Pas
Veturat zyrtare pas orarit të punës nuk do të shfrytëzohen Ministrja e Mjedisit dhe Planifikim Hapësinor, Albena Reshitaj, ka nxjerrë dy urdhëresa me të cilat synon të ndaloj keqp
Formacionet zyrtare në ndeshjen Rijeka – Milan Milan ka siguruar kualifikimin dhe do të përballen në udhëtim kundër Rijeka. Tanimë dy trajnerët kanë publikuar edhe
FSHF ndryshon oraret e ndeshjeve, shikoni kur do të luen sfidat e javës së 14-të (FOTO LAJM) Federata Shqiptare e Futbollit përmes një përditësimi ne faqen e saj ka lajmëruar ditën e sotme për ndryshimin e orareve
Zyrtare: UEFA konfirmon ndryshimin e orarit të ndeshjeve në UEFA Champions League UEFA ka konfirmuar sot se nga fillimi i sezonit të ardhshëm do të ndryshojë orari i ndeshjeve të UEFA Champions League .
U anulua për shkak të motit, ja kur do të luhet Lazio-Udinese Takimi mes Lazios dhe Udineses, i programuar për t’u luajtur të dielën e kaluar në Romë, nuk u zhvillua për shkak të res
Ndërpritet puna në doganën e Kapshticës, mësoni orarin kur nuk do të lejohet kalimi Pala greke ka njoftuar policinë shqiptare se sonte më datë 29 tetor 2017 duke filluar nga ora 02:00 deri në orën 05:00 t
Caktohen oraret për ndeshjet e kthimit në Kupën e Shqipërisë Mesjava në Shqipëri pret ndeshjet e kthimit të turit të parë të Kupës. Klubet kanë rëndë dakord mes tyre dhe duele të sh
Qeveria po mendon të ndryshojë orarin zyrtar të punës Qeveria mësohet se ka një projekt për të ndryshuar orarin zyrtar të punës në administratë. Po diskutohet propozimi pë