999 rezultate për

orar

Shtyu orarin e koncertit, këngëtarja e njohur paditet nga fansi Një fans paditi Madonna-n pasi kjo e fundit ndryshoi orën e fillimit të një koncerti në Miami nga 20:30 në 22:30. Pad
Tirana sërish pa drita, ja zonat dhe oraret Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se ditën e nesërme si pasojë e disa punimeve, nuk do ketë energj
Tirana pa drita dy ditët në vijim, zonat dhe oraret Disa zona në kryeqytet do të kenë shkëputje të energjisë elektrike, për disa orë, dy ditët në vijim, 29 dhe 30 tetor.
Paska një sekret që do t’ju ndihmojë të arrini format që dëshironi në kohë rekord Nëse keni në plan të filloni palestrën (ose nëse shkoni rregullisht) duhet të dini se ka një orar, që sipas studimeve, ë
Kaos me oraret e Superiores, frika nga bastet dhe 13 pyetje që duan përgjigje Dy ditët e fundit, por sidomos dje, kanë ndodhur gjëra të çuditshme sa i përket mbarëvajtjes dhe seriozitetit të kampion
Aheng në orarin e punës, Flori Binaj i nxjerr të palarat kolegëve (VIDEO) Florjan Binaj mund të jetë një ndër ata persona që e adhurojnë punën që bën. Aktori i njohur ka ndarë me ndjekësit në
Nesër pa drita! OSHEE njofton oraret e ndërprerjes së energjisë në Tiranë Qytetarët e Tiranës do të vazhdojnë të vuajnë mungesën e energjisë elektrike. Lajmi është dhënë nga vetë OSHEE, sipa
Peshkatarë e bletarritës në protestë kundër orarit të kufizuar Rreth 200 punonjës të firmave të peshkut, bletarisë dhe blegtorisë të cilat veprojnë në zonën e Karaburunit dhe Pashalim
ZYRTARE/ "El Clasico" do të luhet në një orar të çuditshëm Ndeshja e parë e sezonit të ri mes Barcelonës dhe Real Madridit do të luhet më 26 tetor. Megjithatë ajo çfarë merr vë
Hëngri mollë në orarin zyrtar, këngëtarja shqiptare pushohet nga puna Këngëtarja e njohur shqiptare Malda Susuri ka qenë e ftuar në programin e së premtes në “Ftesë në 5” duke u rikthyer kës
Hapet tregu në Korçë, kur do shesin fermerët as protestës së fermerëve në Korçë, të cilët nuk u lejuan të shisnin në tregun e shumicës, bashkia ka gjetur zgjidhje pë
Zbulohet orari kur Haradinaj do të niset drejt Hagës Haradinaj, ishte paraparë që të udhëtojë në ora 12:30, mirëpo fluturimi i tij u shty për disa orë. Kjo është bërë e d
Zbulohet data kur fillon La Liga, dhe oraret e ndeshjeve LaLiga do të fillojë të premten e 16 gushtit më ndeshjen e parë, Bilbao-Barcelona. Në këtë edicion katër ndeshje do t
Axhenda e ngjeshur e Taynës, 3 koncerte në një ditë (FOTO LAJM) Reperia e suksesshme Tayna po kërkohet shume nga publiku si shkak i këngëve të saj që kthehen në hite. Edhe kënga e f
Ndryshon orari i seancës parlamentare, shkak protesta e të hënës Ditën e hënë opozita ka lajmëruar protestën e rradhës paqësore e cila pritet të fillojë rreth orës 20:00. Ndërkohë, d
Kavajë, komisionerët të paduruar, mbyllin dyert e qendrës së votimit para orarit zyrtar Ende pa përfunduar orari zyrtar i votimeve, ora 19:00, qendra e votimit 2160 në Synej, mbylli dyert duke marrë kutitë me
Denoncon kreu i KQZ: Po shkelet ligji, votimet nuk mund të shtyhen përtej orës 19:00 Kreu i KQZ-së Klement Zguri ka deklaruar se ka tentativa nga përfaqëësues të PS-së për shtyrjen e orarit të votimit, në
Roja shkollës përplaset me policinë: Jam në orar të punës Pas vendimit për moslejimin e institucioneve publike nga ana e Bashkisë Shkodër që të ktheheshin në KZAZ për procesin e
Tirana 2 ditë pa energji elektrike,mësoni zonat dhe oraret OSHE njofton të gjithë abontentët që banojnë në Tiranë se në disa zona të kryeqytetit duke filluar nga data 27 Maj deri
Skandaloze, policët që po punojnë jashtë orarit nuk paguhen Një punonjës policie ka denoncuar mashtrimin e radhës së Ramës dhe vartësve të tij të bindur në Polici, që premtuan një