999 rezultate për

opinion

BE: Venecia certifikoi Vetting-un. Opinioni i tij të merret në konsideratë Ambasadat e Shteteve Anëtare të Bashkimit Evropian në Tiranë dhe Delegacioni i BE-së, mirëpritën përmbledhjen Amicus Cur
Ambasada e SHBA mirëpret opinionin e Venecias për ligjshmërinë e Vettingut Ambasada e Shteteve të Bashkuara mirëpret opinionin e datës 10 dhjetor të Komisionit të Venecias, mbi Ligjin shqiptar të
PD përshëndet opinionin e Komisionit të Venecias Partia Demokratike përshëndet miratimin e shpejtë të Opinionit të Komisionit të Venecias, për 4 pyetjet që i ka drejtuar
Venecia publikon opinionin për Vettingun. Ja çfarë thotë për gjyqtarët Gjatë ditës së sotme Komisioni i Venecias ka shpallur opinionin me saj për ligjin e Vettingut. Një nga pesë pyetjet që G
Cikalleshi: Në Shqipëri nuk kthehem Zërat për një rikthim të mundshëm të Sokol Cikalleshit te Skënderbeu, bënë që pak ditë më parë vetë sulmuesi të reagonte
Venecia, sot pritet opinioni përfundimtar për ligjin e Vettingut Ambasadorja e BE në Tiranë, Romana Vlahutin, u shpreh një ditë më parë se shpresonte që partitë politike dhe institucion
Lu e Vlahutin i shkojnë Metës në zyrë Gjatë mesditës, ambasadorët Lu dhe Vlahutin kanë mbajtur një takim me Ilir Metën në Kryesinë e Kuvendit. Takimi i ty
Ali Ahmeti: Debati me Menduh Thaçin nuk do t'i shërbente opinionit Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, është përgjigjur lidhur me nevojën e mbajtjes së një debati publik me liderin e PDSH-së, Me
Sherifi në "Opinion": Islami, shqiptarët e Maqedonisë, qytetarë model të shtetit ku u ka rënë pjesë të jenë Një pjesë e mirë e diskutimit në emisionin “Opinion” u fokusua tek ndikimi fetar në partitë politike të shqiptarëve të M
Berat Buzhala në "Opinion": Si donte të më arrestonte Turqia se u talla me grushtin e shtetit (VIDEO) Gjatë emisionit "Opinion" administratori i Gazeta Express foli mbi rolin e shtetit turk në politikën e Maqedonisë. “
Rama-Meta-Basha, sot rivalizojnë njeri-tjetrin në tre ekrane njëkohësisht Edi Rama, Ilir Meta dhe Lulzim Basha, do të rivalizojnë sot në mbrëmje me njëri-tjetrin, në një betejë për të marrë sa m
Opinionisti grek: Rama më bëri të ndjehem si qytetar i botës së tretë Opinionisti grek Kristo Raptis ka shkruar për intervistën e kryeministrit Edi Rama dhënë për televizionin grek SKAI.
Vetting Law suspended until the opinion of the Venice Commission The Constitutional Court rejected the request to remove suspension of the Vetting Law, deciding to wait for the Venice C
Opinion/ Çfarë turpi e pafytyrësie ftesa për TKZ?! Nga Adriatik Riza Dosti Përmes një komunikate e deklarate, sa banale, të pështirë dhe të neveritshme, FSHF-ja
Sela i gatshëm për debat publik mes Thaçit dhe Ahmetit Kryetari i LR-PDSH-së, Ziadin Sela ka deklaruar se është i gatshëm të përballet me Ali Ahmetin dhe Menduh Thaçin. "M
Bushi zbardh detajet e "sherrit" mes Dukës dhe Tahirit në telefon per tifozët Menaxheri i Kombëtares, Alban Bushi ka thënë ne emisionin “Opinion” se pas publikimit në media të lajmit se policia kish
Skandali / Hetimi i FBI, Klinton trazirë civile për të siguruar fitoren Hetimet e FBI, lidhur me ndërhyrjen ruse në zgjedhjet presidenciale të Shteteve të Bashkuara, janë zgjeruar lidhur me do
Ja si nisi sherri mes Eni Çobanit dhe Saimir Kodrës në "Opinion" (VIDEO) Një skandal në sistemin e drejtësisë i denoncuar nga emisioni investigativ “Stop”, në Televizionin Klan, ka sjellë edhe
AKUZAT/ Eni Çobani dhe Saimir Kodra bëjnë sherr në "Opinion" Pas publikimit të videos së gjyqtarit që i kërkonte favore seksuale një qytetareje në emisionin “Stop” diskutimi është s
Thaçi: Debati i krijuar këto ditë është debat i vjetër për ne shqiptarët Presidenti i Kosovës, duke folur për marrëdhëniet mes shtetit të Kosovës dhe Shqipërisë, është shprehur se nuk ka marrë