999 rezultate për

opinion

"Juventus, je më i fortë se kjo Barcelonë" Ish-trajneri i njohur italian Arrigo Sacchi, i cili ka shkruar historinë në futbollin italian te Milani, ka dhënë mendim
Mihrije Braha dhe Naim Abazi, opinionistët e sotëm në BB Spektakli i njohur “Big brother Albania” edhe sonte (e shtunë) do të shënojë një natë plot me surpriza për konkurrentët
Budalla e gomar! Çfarë ndodhi pas sherrit të gazetarëve në "Opinion" (VIDEO) Edhe mbrëmjen e kaluar në “Opinion” ka pasur debate të nxehta, kësaj rradhe dy gazetaret përveç debatit kanë kaluar edhe
Plas sherri në “Opinion”, akuza e ironi therëse mes Rakipit dhe Vangjelit (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme studioja e “Opinion” e Blendi Fevziut ka qënë e mbushur me debate, tensione dhe debate të cilat kanë
Olti Curri është korruptuar nga Damiano? Opinionisti përplaset me ish-banorin e BB (FOTO LAJM) Prej ditës së djeshme në media kanë qarkulluar disa foto mesazhe me anë të të cilave akuzohet opinionisti i Big Brother
OPINION/ Xhaka ka të drejtë, De Biasi po gabon ... Nga ROZALB LIKA Gianni De Biasi pas ndeshjes ndaj Italisë, ka një mision të vështirë për të menaxhuar dy prob
"Pajtohen" pas 4 vitesh Sali Berisha dhe Blendi Fevziu, ja çfarë do ndodhë sonte Prej më shumë se 4 vitesh, më në fund “akujt” mes tyre janë shkrirë dhe që të dy janë rikthyer sërish në një përballje t
Tri ministri i thonë “po” Projektligjit për FSK-në Tri dikastere qeveritare tashmë i kanë deponuar opinionet për Projektligjin për Forcën e Sigurisë, të sponsorizuar nga p
Thaçi letër ambasadorit amerikan: E dinit për ushtrinë që tre vite më parë (DOKUMENT) Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se transformimi i FSK-së në Ushtri të Kosovës nuk mund të konsiderohet unil
Përse Ballkani është në krizë dhe sa do zgjasë? “Zonja Mogerini është kthyer shumë e frustruar nga turneu i saj ballkanik. Eshtë fakt që Bashki
Ja kush do të jetë prezantuesja dhe opinionisti i ‘Big Brother Fun Club’! Emisioni “Big Brother Fun Club” që transmetohej një ditë pas spektaklit të të shtunës, do të vazhdojë edhe këtë sezon.
Basha: Ja e vërteta e mos-takimit me Mogherinin I pyetur nga drejtuesi i emision Opinion, Blendi Fevziu, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një lidhje të drej
"Soros ka sjellë ambasadoren Vlahutin në Shqipëri" (VIDEO) Botuesi Fahri Balliu ka deklaruar mbrëmjen e djeshme në emisionin Opinion se George Soros është njeriu që ka mbështetur
Fevziu tregon përplasjen me Bashën: Shkeli paktin, ja pse nuk e lashë t’i jepte fjalën qytetarit Drejtuesi i emisionit Opinion, Blendi Fevziu ka rrëfyer incidentin e një dite me parë kur kishte të ftuar kryetarin e PD
Opinion/ Rënia e Barcelonës në Paris pa trajner ... Barcelona ra në Paris duke u turpëruar dhe pa asnjë justifikim. Ishte një humbje që erdhi nga minuta e parë deri në të f
OPINION/ Rama "thumbon" Fevziun dhe Frangajn. "Ftoni vetëm ato që kanë cica" (VIDEO) Në TV Klan janë transmetuar pjesët më interesante të emisionit Opinion. Janë përzgjedhur pjesë nga emisionet e tran
Zbardhen prapaskenat/ Ja çfarë ndodhi mes Mark Markut dhe Henri Çilit në “Opinion” (VIDEO) Mark Marku dhe Henri Çili kanë qenë të ftuar në një puntatë të emisionit “Opinion” gjatë vitit 2016. Para se të nist
Fevziu “ngrin”: Po vazhduat kështu dhe 5 minuta…(VIDEO) Blendi Fevziu mbrëmjen e sotme ka përgatitur emisionin e fundit për vitin 2016 të “Opinion”. Për realizimin e puntat
Zbulohet data kur Kushtetuesja vendos për ligjin e “vetting-ut” Pasi kanë marrë zyrtarisht nga Komisioni i Venecias opinionin e përkthyer pasditen e së premtes, gjyqtarët e Kushtetuese