999 rezultate për

opinion

Fevziu rrëfen miqësitë e lidhura e të prishura për shkak të “Opinion” “Opinion” është padyshim një ndër emisionet më të ndjekura në Shqipëri dhe kjo falë mënyrës së drejtimit të emisionit të
Haradinaj kërkon më shumë kohë për qeverinë Kandidati i PAN për kryeministër, Ramush Haradinaj ka kërkuar durim nga qytetarët e Kosovës për ngritjen e qeverisë.
Opinion/ Kur një ekip i vogël nuk bëhet kurrë i madh Një nga lëvizjet më të pabesueshme që është duke u mbyllur dhe me shumë mundësi do të mbyllet të hënën është kalimi i Mb
"Opinion" rikthen debatin Nano-Berisha Emisioni “Opinion” me mbylljen e këtij sezoni ka mbyllur një rrugëtim prej afro 40 sezonesh si emisionin në transmetim.
Kujdes! Ka vrasës në plazhe (VIDEO) Një turiste e huaj, 15 vjeçe humbi jetën dje në brigjet e Jonit, me gjasë e goditur nga një jet ski, drejtuesit i të cil
OPINION/ Çfarë i bënë tifozët e Milanit "Dollarrumas"? Më mirë do të ishte të largohej që milanistëve tu vinin mendtë për ofendimet që bënë. Refuzoi Realin e Madridit me Super
Frangaj: Të kthehet Berisha, të rithemelojë PD-në (VIDEO) Drejtori i Televizionit Klan Aleksandër Frangaj, i ftuar në emisioni “Opinion” ka kritikuar ashpër kreu u Partisë Demokr
Nga batutat tek çorapet e kuqe të Ramës, çfarë nuk u pa dje në "Opinion" (FOTO LAJM) Edi Rama ishte i ftuar ditën e djeshme në emisionin “Opinion”, ai erdhi përball gazetarëve, 4 vite pas drejtimit të tij
Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu! Kryeminstri Edi Rama ishte i ftuar mbrëmjen e sotme tek emisioni “Opinion” i Blendi Fevziut. Teksa Fevziu i lexoi të
OPINION/ Përçatjet Nga Elvis Gjeci Shesh-herë na duket si një shprehje shabllon, por ndodh që aktualiteti politik shqiptar të stërk
OPINION/ Diferenca e PD-së dhe Flamur Hoxhës me kundërshtarin politik duhet të përkthehet në votë Nga Prof.As.Dr. Enver Bytyçi Nesër pas një jave Shqipëria do të votojë. Bashkë me Shqipërinë do të votojnë edhe
Opinion/ Largimi i De Biasit, një fund i paralajmëruar! Nga Përparim Kabo De Biasi iku…nuk e dimë herët apo vonë…apo në kohën e duhur…fakt është që ai iku…Era e stuhi
E vrau me 15 goditje thike, Diana dedikim dashurie bashkëshortit vrasës Pasditen e djeshme një krim i rënda brenda familjes tronditi opinionin italian por edhe atë shqiptar, për shkak se autor
“Shpërthen” Kryemadhi: Sondazhet manipulojnë opinionin publik Monika Kryemadhi ka folur për herë të parë për sondazhin e PR Marketing në studion “Opinion” të “News24”. Ajo tha se
Ju kujtohet shpërthimi i Fevziut? Lame: Për pak na bëri për "rahmet" (VIDEO) Kreu në detyrë i ALUZNI-t Artan Lame me anë të një statusi në Facebook ka kujtuar emisionin e famshëm të “Opinion” kur a
"Edhe unë do të vetëvritesha”, postimi i kolegut të mjekut që i vdiq Blerta po thyen rrjetin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme që padyshim ka tronditur gjithë opinionin e gjerë. 16-vjeçarja, Blerta Pep
Meta po votohet për President, Monika përqafohet me Blushin Teksa në sallën e Kuvendit është duke u votuar për zgjedhjen e Ilir Metës, President të Republikës së Shqipërisë, bashkë
Danjeli dhe Fotinia bëjnë opinionistët me banorët Danjeli dhe Fotinia bëjnë një analizë të banorëve duke folur edhe dhe për veten e tyre. Danjeli e pyet Fotininë si të
Pas kërcënimit të Bashës, protestuesit i "vënë flakën" kryeministrisë (VIDEO) Disa simpatizant të opozitës, mbrëmjen e sotme, kanë hedhur dhjetra flakadanë dhe fishekzjarre në oborrin e Kryeministri
SKENARI/ Bashën e donin të vrarë, ja kush ishte paguar për eleminimin e tij Prej disa ditësh kreu i opozitës kishte shtuar numrin e badigardëve të tij duke hedhur dyshimet se atij i kërcënohej jet