999 rezultate për

opinion

Saimir Tahiri ka një thirrje urgjente për mbështetësit e tij Pas skandalit me Habilajt dhe kërkesës së Prokurorisë për heqjen e imunitetit të ish-ministrit të Mbrojtjes, Saimir Tahi
Opinionisti “shpërthen” ndaj Ramës: Të qafsha Kryeministrin Edhe opinionisti Olti Curri ka reaguar përmes një statusi ku i kërkon llogari Edi Ramës,përsa i përket pushimit nga pun
Deklarata që tronditi rrjetet sociale, Imami sqaron përse foli mbi gruan dhe seksin në çift (VIDEO) I ftuar në emisionin “Opinion” Imami Elvis Naçi është shprehur se deklaratat e tij, të cilat kanë bërë xhiron e rrjetit
Opinionisti ofendon rëndë: Vera Grabocka një shitëse e pashpresë Pas largimit të Linda Reit nga gara e spektaklit ‘Dance With Me’ u hapën debate të shumta lidhur me ketë spektakël, me k
Krimi dhe bandat po mbysin Shqipërinë, FBI zbarkon në Tiranë Shqipëria vetëm brenda pak ditësh do të presë një strukturë të specializuar të FBI-së, që do bëjë të mundur goditjen e o
Krasniqi komenton debatin Rama-Kurti: Kufijtë e Kosovës nuk ndryshohen me opinione Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës, Jakup Krasniqi, është përfshirë në debatin për demarkimin e kufirit me Malin e
Elvana reagon pas deklaratës së Florit (FOTO LAJM) Pasi Flor Mumajesi shkrujti “Më mungon” duke hedhur edhe një video, ditën e djeshme, të gjithë hamendësuan se këto fjalë
Prokuroria zbarkon në "Opinion", Fevziu refuzon të dorëzojë celularin (VIDEO) Pas pamjeve të transmetuara në emisionin “Opinion” për ngjarjen e Elbasanit, ku dukej momenti i përplasjes së makinës së
Del videoja / Ja si "të fortët" e Elbasanit me makinë të blinduar goditën makinën e policisë (VIDEO) Ky është momenti i goditjes së makinës së zëvendësdrejtorit të policisë së Elbasanit, Gjergji Oshafi nga një makinë e bl
Ndodh në Zvicër: Presidenti i Sionit rreh opinionistin para kamerave Duket e pabesueshme, por ka ndodhur në Zvicër. Ndërkohë që luhej ndeshja Lugano-Sion, presidenti i këtij të fundit ku lu
“Daja i Grabovcit” do të shkarkohet Qëndrimi i Curr Gjocajt në krye të Shërbimit Spitalor, Klinik Universitar të Kosovës (SHSKUK) deri në fund të mandatit -
Veshjet e VIP-ave në festën e "Opinion" (FOTO LAJM) Mbrëmja djeshme ka qenë shumë e madhe për VIP-at pasi ka qenë 20 vjetpri i Opinion. Festa ishte shumë e madhe dhe të ft
Berisha ironizon keq Fevziun: Gezuar festën kombëtare të “Opinion” Vetëm një ditë pas festës së “Opinion”, festë e cila u kurorëzua me një cermoni special në “Nënë Tereza|”, ka reaguar Sa
Familja Hoxha lë pas rivalitetet dhe shfaqet në festën e "Opinion" (FOTO LAJM) Padyshim që të gjithë e dinë se mes Top Channel dhe Klan Tv ka një rivalitet sepse janë dy televizionet më të ndjekura n
Lubonja “ia plas” në sy Fevziut: Nuk je më i pavarur Mbrëmë “Opinion” ka festuar 20-vjetorin e tij dhe gjatë pritjes nuk kishte si të mungonte edhe figura e pandarë e analis
Si kurrë më parë, Edi Rama "vë me shpatulla për muri" Blendi Fevziun (VIDEO) “Opinion” i Blendi Fevziut mbrëmë ka festuar 20-vjetorin e tij dhe u deshën 20 vite që nga intervistues, Fevziu të ktheh
20 vjet "Opinion", shikoni çfarë po ndodh tani tek “Korpusi” (VIDEO) Transmetimi maratonë i 20 vjetorit të Opinion tashmë është zhvendosur në sheshin “Nënë Tereza”,pikërisht në hollin e Kor
“Si nuk ndryshoi ky njeri”, ja çfarë mendon Monika Kryemadhi kur e sheh Ilir Metën në Opinion E ftuar në transmetimin maratonë të “Opinionit” është edhe kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi
Debati Nano VS Berisha më i ndjekuri në Opinion, e dini pse? Padyshim qe debati më i ndjekur në emisionin Opinion në këtë periudhë njëzetvjeçare ka qenë përballja “kokë më kokë” Nan
Fatos Nano flet për martesën e dështuar me Rexhinën Fatos Nano një nga figurat kryesore politike të viteve të demokracisë është rikthyer mesditën e sotme në ekranin e telev